Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Yengenin telefonunu ac ve sadece elinde tum yazışmaların oldugunu,onlari esiyle diger akrabalarla paylaşacağını soyle.
Sadece bu kadar . Kapat

Bu hamle seni olasi tum iftiralardan kurtarir. Kendi derdine duser.

Barışacaksanda o yengeyle eşinin iletişimini tamamen kopart öyle barış ama ben hala yazışmaları dayınında görmesi taraftarıyım her ne niyetle olursa olsun çok gereksiz bir samimiyet kurulmuş Dayınında gözü açılsın gözü karısının üzerinde olsun yengeylede asla görüşme yazışmaları onada at " bunları benim gözümden oku ve ne kadar iğrenç bir insan olduğunu gör" diye yaz bu yazdıklarını tüm akrabalarına atıcam de herkes sana dikkat etsin de

Böyle bir kadın, o dayıyı- eşini de mum etmiştir, hikayeyi farklı çevirip anlatmıştır. Siz bundan sonra geri adım atmayın, ayrılın bitsin. Bunlar kinlenir size daha sonra çok pislik çıkarır. Oğlanın anası bir kere hala oğlunu tutuyor. Çok pis düşünceli insanlar oğlan - yengesi için diyorum. Ayrılmazsanız siz çok pişman olursunuz.

O aile yenge- dayı ile ilişkisini kopartmaz, oğlan zaten aşırı karaktersiz ve yüzsüz biri. Allah böyle insanlardan bizi uzak tutsun. Hemen avukata verip boşanmadan ayrılmazsanız, bunlar bahane ile üste çıkmaya, bu olay üzerinden boşanmamaya çalışıp, aradan zaman geçince de sizi rezil ederler. Şimdi sırf olayı kapatmak için her şeye evet diyebilirler. Kocanız size git demiş, bir aylık evlilikte bu olursa sonrasını tahmin edemiyorum.

Bu olayi teyzem de duydu ve sakin acma diyor o telefona.. simdi o herseyi senin üstüne atmaya caliscakdir diyor.. bide yaninda biri olur laflari cevirir diyor hakliykrn haksiz duruma düsersin diyor.. herkez birseylrr diyor aslinda o kadini arayip güzel bi saymak istiyorum
Dur terbiyeni bozma şimdi. Haklıyken haksız olma. En büyük tepki suskunluk şimdi onlara. Senin yerine de düşünecek konuşacak beyinleri. Kopsun inceldiği yerden. Anneni de şimdi takdir ettim, farkına varmış nihayet. Son durumu yaz meraktayız

Varsayalim aralarında bir ilişki yok. Konuşmalarında sana yaptıkları saygısızlık bile boşanma sebebi. Ne münasebet.

Bizi haberdar edin.

Ne kadar çirkin bir şey ya, oldu olacak alsınlar birbirlerini temiz pak yaşasınlar?
Terbiyesizliğe bak. Eşinizde en büyük hata.

İnanamıyorum. Çok üzüldüm gerçekten. Bence siz o yazışmaları ortaya çıkartın o kadını da eşinizi de bir güzel rezil edin. Çok üzgünüm ama ben eşinizin sevgisinde hiçbir samimiyet göremiyorum.

X