sinsi (eski) eş

merhaba kizlar. 16 temmuzda bosanma davasini actim. 16 temmuzdan itibaren 3 gun oncesine kadar bana surekli ulasmaya calisti. hem sosyal medyadan, hem normal telefondan, hem de watsaptan. yaptigi sinsilikten dolayi evi terk eder etmez engelledigim icin bu kez de bazi akrabalarini araya koyarak bana ulasmaya calisti ben de engeli actim 3 gun once. bosanmak istemedigini ve yanima gelerek bas basa konusmak istedigini, ikimizin memleketlerinin tam ortasinda kalan bir sehire tayin isteyecegini belirtmis ama kabul etmedim. daha dogrusu sart olarak ona :
"butun aileni topla. ablalarin enistelerin, abilerin, yengen, annen baban hepsininin karsisina gec ve "yuvam sizin yuzunuzden dagildi, siz karistiniz, sizin yuzunuzden yuvami dagitmayacagim ve bosanmayacagim, ben esimin memeleketinin yakinina tayin istedim gidiyorum, esim de hicbi zaman sizinle gorusmeyecek" deyip bu konusmayi da videoya al, kok aileni bana ve ogluna tercih etmedigine o zaman inanirim." dedim 😂 bana "sen de aynisini yap demis. ben de
"biliyordum boyle diyecegini. tahmin, fikirlerim ve kararimda yanilmadigimi biliyordum. ben zaten gemileri yakip gelmisim, benim kaybedecegim bisey yok. ikna etmeye calisan guya sensin. aklimda bi soru isareti kalmadi kararimla ilgili. iyi ki dilekcemi vermisim, bitti.mahkemede gorusuruz " dedim ve tekrar engelledim. ben, evliligimiz ailesi yuzunden iyice kotu gitmeye baslayinca baska sehire gitme fikrini cok soylemistim ama kabul etmemisti.
bu adam daha aramizda son tartisma cikar cikmaz evliligimizde aldigimiz arabayi gidip arkadasinin uzerine yapmis ,hatta saglam olsun diye o arkadasindan baska bir arkadasinin uzerine yapmis. daha ben evi bile terk etmemistim. hala daha kafamda "acaba" sorulari varken, acaba aile danismanina gidersek bazi seyler duzelir miki diye dusunurken kafam karisikken arabayi devretmis, mal kacirmis benden. bunu ogrendigim icin ben de gelmeden once ceyizlerimle birlikte esyalarin hemen hemen yarisini getirdim. evde esyalari goremeyince hayatinin şokunu yasayip tum aile bireylerim ve bana ulasmaya calismisti. beyefendi hem kurulu duzende oturmaya devam edecek hem arabasi da altinda olacak, bir de benim takilarimi da almisti zaten. ayrica evliligin ilk 2 yili ona gonderdigim paralar vardi, aciklama kismina borc yazmistim. onu da icraya verdim. icrayi yeni mi gordu ne yapti beni engellemis🤣 neyse iste kizlar surec boyle devam ederken ve bunlar olmusken ara sira icim nedense kotu oluyor. evde annem, babam ve oglumla guzel vakit geciriyoruz ve mutluyum. ama ne zamanki disari ciksam, cocuklari ile vakit geciren babalari gorsem cok kotu oluyorum. oglumun babasiz buyuyecegi icimi acitiyor. ama sonra da evdeki huzursuzlugun onu kotu etkileyecegini dusunuyor ve onun davranislarini aklima getiriyorum ve sonra yine "iyi ki" diyorum. hatta kurtulmusum demek icin tek bir fotosuna bakmam yetiyor, o kadar tiksinmisim ki..
suan oglum kucuk oldugu icin calismiyorum, ama 5 veya 6 ay sonra calismaya baslayacagim. sizce bu degisik hisler gecer mi, bu ara ara kotu olma hali ne zaman son bulur?
Yolunuz bahtınız açık olsun 🙏🏼

Çocuklar üzülüyorlar maalesef. Bol bol ilgi gösteri⅘n, unutturmaya çalışın babasından asla ama asla olumsuz bahsetmeyin, babayla görüşmek isterse istediği kadar görüşsün. İlk zamanlar oğlum çok zorlandı ama şimdi alıştı. Zamanla her şeyin oturduğunu göreceksiniz, kolaylıklar dilerim.
oglum 20 aylik suan, herkes cok ilgi gosteeiyor, ablalarim bize yakin oturuyorlar. onlarin da destegi ile mutluyuz cok sukur. oglum zaten babasi ile cok az vakit gecirdigi icin babasini ubutmus bile olabilir.

Oğlunuzun böyle bir babaya ihtiyacı olmasını bırakın zararlıymış yani , çok şanslı ki sizin gibi akıllı ve güçlü bir annesi var. Her şey gönlünüzce olsun gerçekten ve mutlaka terapi vs alın.. Evet güçlü duruyoruz vs ama içten içe yıkılan bir yuvanın kırılan hayallerin hüznünü yaşıyoruz. Bu hisleri bastırmayın terapi ile çözün ki bebeğiniz de mutlu huzurlu olsun. Bizimki anlaşmalı olacak ama zaten mal, mülk, para, iş , çocuk kısaca hiçbir şey yok bizde. Hatta borcumuz bile yok yani :9 imzasını atsın zorluk çıkarmadan yeterli benim için
tesekkur ederim, evet zararliydi. ben onunla evliyken yani ayni evdeyken mutsuz ve sinirli bir anneydim, ogluma fazlasi ile yansiyordu evdeki huzursuzluk ve benim mutsuzlugum. suan mutluyum, ozellikle ailemden destek gormek beni mutlu yapiyor.o hisleri de ogluma yansitmiyorum ama tamami ile icsel huzuru yakalamak ve saglikli bir sekildr su sureci atlatmak icin terapi ben de dusunuyorum.
sizin de her sey gonlunuzce olsun🌸

cocugunu dusunuyor mu ki annesini dusunsun. sinsinin teki, her seyi planlamis. bana surekli gideceksin diyordu. ben arabayi devrettigini duyunca, esimin bana hakaret ve tehdit ettigini soleyip sikayet ettim ve uzaklastirma karari aldim. hos, yalan da degildi mesajlari vardi elimde. o yuzden eve gelemedi ve esyalarin uzerine de konamadi😂 tesekkur ederim🫠
Kk nın gördüğü en akıllı kadın sizsiniz bence. Şapka çıkardım🥰

cok tesekkur ederim. evet iyi bir baba olmasi ile ilgili de umitlerim son bulmistu aslinda. aksam isten gelince oglumu parka cikarirdi sadece bir saat. sonra yemek yiyip benim gorevim bitti deyip arkadaslari ile disari cikiyordu, ve arkasindan da oglum aglardi. evde yalnizliktan kafayi yemek uzereydik artik oglumla. sirf bayramin birunci gunu ailesjne gitmeyi kabul etmedim diye bana "sen ailece (oglum, ben ve kendisi) gezmeyi unut. sana bu sehri zindan edecegim dedi ve bende tamamen bitti. bana dusmanligindan oglunun sosyallesmesini, farkli yerler gormesini bile es gecen bi sunepe iste. sizin anlasmali mi olacak? dikkat edin ev, araba varsa kaptirmayin, tedbir koydurun
Al sana şimdi zindan, Afferin kız sana, oyle olmaz boyle olur 👏👏👏👏👏

Eminim yaşadıklarınız çok zordur yanlış anlamayın kararınızı da sorguluyor değilim ama böyle durumlarda biraz daha sakinleşip doğru karar almak önemli boşansanız dahi çocuğunuzu babasından uzak tutmayın hakkınıza hayırlısı olsun

Eminim yaşadıklarınız çok zordur yanlış anlamayın kararınızı da sorguluyor değilim ama böyle durumlarda biraz daha sakinleşip doğru karar almak önemli boşansanız dahi çocuğunuzu babasından uzak tutmayın hakkınıza hayırlısı olsun
ben sakince ve seviyeli bir sekilde ayrilma taraftariydim. ama kendisi ortak aldigimiz arabayi arkadasinin uzerine yaparak cirkinlesmeyi baslatti. bir de bana mesajda arabayi satip parasinieve koydum sen de parayi calmissin diye iftira mesaji yazmis. ben hicbir sekilde daha adim atmamisken. cocugu babasindan uzak tutmak degil niyetim ama kendisi bana olan dusmanligindan oglunu dusunmeyen hareketler yapiyor. bosanma lafi gecerken "tamam bosan git davayi ac" tarzinda konustu. bu cumlelerde 20 aylik oglumun adı bile gecmedi. en azindan sunu demesini beklerdim: bosanicaz ama oglumu istedigim zaman gormek isterim" demesini beklerdim. en cok bu zoruma gitti. insan esiyle anlasamaz ayrilir, bir cirpida da silebilir ama bir baba, evladi yokmus gibi davranamaz, bir cirpida silemez ya. hos zaten hamileyken de en buyuk zarari verdi benim ogluma, bunun ailesi ve kendisinin zorbaligindan 26 haftalikken suyum geldi. hicbir sebep yokken saglikli bir gebelik gecirirken strese dayanamadim ve suyum geldi. 3 ay hastanede yattim ve oglum cok sukur ki saglikli dunyaya geldi. her anne babanin evladi kiymetlidir ama evladim dunyaya gelene kadar cok zahmetler cok sıkıntılar cektik. azicik kiymeti olurdu ya azicik.

merhaba kizlar. 16 temmuzda bosanma davasini actim. 16 temmuzdan itibaren 3 gun oncesine kadar bana surekli ulasmaya calisti. hem sosyal medyadan, hem normal telefondan, hem de watsaptan. yaptigi sinsilikten dolayi evi terk eder etmez engelledigim icin bu kez de bazi akrabalarini araya koyarak bana ulasmaya calisti ben de engeli actim 3 gun once. bosanmak istemedigini ve yanima gelerek bas basa konusmak istedigini, ikimizin memleketlerinin tam ortasinda kalan bir sehire tayin isteyecegini belirtmis ama kabul etmedim. daha dogrusu sart olarak ona :
"butun aileni topla. ablalarin enistelerin, abilerin, yengen, annen baban hepsininin karsisina gec ve "yuvam sizin yuzunuzden dagildi, siz karistiniz, sizin yuzunuzden yuvami dagitmayacagim ve bosanmayacagim, ben esimin memeleketinin yakinina tayin istedim gidiyorum, esim de hicbi zaman sizinle gorusmeyecek" deyip bu konusmayi da videoya al, kok aileni bana ve ogluna tercih etmedigine o zaman inanirim." dedim 😂 bana "sen de aynisini yap demis. ben de
"biliyordum boyle diyecegini. tahmin, fikirlerim ve kararimda yanilmadigimi biliyordum. ben zaten gemileri yakip gelmisim, benim kaybedecegim bisey yok. ikna etmeye calisan guya sensin. aklimda bi soru isareti kalmadi kararimla ilgili. iyi ki dilekcemi vermisim, bitti.mahkemede gorusuruz " dedim ve tekrar engelledim. ben, evliligimiz ailesi yuzunden iyice kotu gitmeye baslayinca baska sehire gitme fikrini cok soylemistim ama kabul etmemisti.
bu adam daha aramizda son tartisma cikar cikmaz evliligimizde aldigimiz arabayi gidip arkadasinin uzerine yapmis ,hatta saglam olsun diye o arkadasindan baska bir arkadasinin uzerine yapmis. daha ben evi bile terk etmemistim. hala daha kafamda "acaba" sorulari varken, acaba aile danismanina gidersek bazi seyler duzelir miki diye dusunurken kafam karisikken arabayi devretmis, mal kacirmis benden. bunu ogrendigim icin ben de gelmeden once ceyizlerimle birlikte esyalarin hemen hemen yarisini getirdim. evde esyalari goremeyince hayatinin şokunu yasayip tum aile bireylerim ve bana ulasmaya calismisti. beyefendi hem kurulu duzende oturmaya devam edecek hem arabasi da altinda olacak, bir de benim takilarimi da almisti zaten. ayrica evliligin ilk 2 yili ona gonderdigim paralar vardi, aciklama kismina borc yazmistim. onu da icraya verdim. icrayi yeni mi gordu ne yapti beni engellemis🤣 neyse iste kizlar surec boyle devam ederken ve bunlar olmusken ara sira icim nedense kotu oluyor. evde annem, babam ve oglumla guzel vakit geciriyoruz ve mutluyum. ama ne zamanki disari ciksam, cocuklari ile vakit geciren babalari gorsem cok kotu oluyorum. oglumun babasiz buyuyecegi icimi acitiyor. ama sonra da evdeki huzursuzlugun onu kotu etkileyecegini dusunuyor ve onun davranislarini aklima getiriyorum ve sonra yine "iyi ki" diyorum. hatta kurtulmusum demek icin tek bir fotosuna bakmam yetiyor, o kadar tiksinmisim ki..
suan oglum kucuk oldugu icin calismiyorum, ama 5 veya 6 ay sonra calismaya baslayacagim. sizce bu degisik hisler gecer mi, bu ara ara kotu olma hali ne zaman son bulur?
geçiyor merak etmeyin. benim duygum kalmamasına rağmen etrafta babalarıyla vakit geçiren çocukları görünce içim acıyordu ama aynı evde kalsaydık kızım çok kötü bir ortamda büyümüş olurdu. çocuklar için evli kalmak doğru değil. o sağlıksız ortamda büyümesinden böylesi daha iyi.
mal kaçırma için dava edin mutlaka.

Çok akıllı ve güçlü kadınsın valla seviyoruz seni. Bir kere o parayı atarken borç olduğunu bile belirtmen o kadar akıllıca ki. Çoğu kadın gibi kendini kandırmamışsın.

tesekkur ederim, cunku benden surekli kredi karti borclarini sakliyordu. bana neden borc yazdigimi sordugunda "borcumuzun oldugu aklina gelsin, ve ayagimizi yorganimiza gore uzatalim " demistim🤣
bir de su ailesinin onunde istedigim konusmayi yapip videoya almasini cok isterdim. eger yapsaydi " hevesim kacti yok yine de bosanicam" diyecektim. cok ama cok hayal etmistim bunu😂
Sizden mal kaçıracak kadar sinsi eş bu lafa inandı mı yani? Herkes borç yazınca icraya verilebileceğini biliyor. Hiç mantıklı gelmedi

geçiyor merak etmeyin. benim duygum kalmamasına rağmen etrafta babalarıyla vakit geçiren çocukları görünce içim acıyordu ama aynı evde kalsaydık kızım çok kötü bir ortamda büyümüş olurdu. çocuklar için evli kalmak doğru değil. o sağlıksız ortamda büyümesinden böylesi daha iyi.
mal kaçırma için dava edin mutlaka.
mal kacirma icin dava ettik, hem de mal rejimi davasi actik. bugun avukati aramis, anlasmali icin. sartlari soyledik bizde. bakalim ne olacak

Konu sıkı takibimde, dilerim dişli bir avukatın vardır canım. Hiç öyle pişmanlık duyma… sokaktaki gördüğün her çekirdek ailenin de mutlu olduğunu sanma… sen oğluna daha huzurlu bir aile vereceksin.
O acabaların da zamanla geçecek, için rahat olsun.
İnan hayatının tersi düzünden iyi olacak☺️

daha ilk iki yilda bile gönderdiğin paraya "borç" yazmandan belliymis bu evlllikten bir sey olmayacagi. neden cocukla taclandirdiniz ki?
soyle soyleyeyim; esim benden habersiz 60 bin kredi cekip babasina vermisti. o 60 bini de esim 5 sene boyunca odeyecekti dogal olarak ben de. benden habersiz kredi cektigi icin guvenim sarsilmisti. calismaya baslayinca ben de borc yazdim dekontlara. ilk 2 sene cocuk yapmadim zaten. aramiz sonradan iyi olmustu daha dogrusu pandemi suresinde cok iyiydik, ailesi mudahil olmadigi icin ve onlarla gorusmedigimiz icin. hamileligin 6. ayinda sorunlar patlak verdi ve her sey kotuye gitti

X