Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Sakın sessizce gitme. Onların arkandan iş çevirmesine izin verme. Madem senin hakkında b.k demiş görsün b.klu kuyuyu yengesiyle birlikte. Ekran görüntülerini almışın nasıl olsa. Dayıya kv ye kayınbabana varsa kaynına görümcene at msjları. Gelininiz sayesinde mutlu sandığım evliliğim bitti kimin gözü varsa kocamda alsın tepe tepe kullansın de.

Sabahtan beri okuyorum bu konuyu ama yorum yapmadım

Cunku konu sahıbının hıcbısey yapmayacagına emindim.
Artık sonu belli konulara yorum yapmıyorum, bosanması ayrılması gerekenlere de bosan ayrıl demiyor sabret duzelır diyorum.

Konu sahıbı gururunu sadece bu adama tekme vurmakla kurtarırsın ama, yorum yapan yol gösteren ilgilenen herkesin fikirlerini bir sekılde bahanelerle puskurtmussun.
İnsanın kendine yaptıgı kotulugu kimse yapamazmıs ya, seninki de o hesap.

Cogu üye, dayiya kv ona buna yazismalari at demis de.. bu olay aileye yansirsa o yenge ve es de birlik olur konu sahibinin a dan z ye yanlisini evirir cevirir ortaya atar. Hem bize iftira atiyor derler hem konu sahibine baska baska iftira atarlar.
O tarz insanlarla ugrasmak zordur yani.

Bana simdi nummarqqini verdi yengenin bide diyor ki qma fazla sert konusma oglunun kolu kirilmis onun icin üzgün zatwn bu ne ya ? Ben nasil biriyle evlendim hala yengesine tutuyor
Hani bir daha konuşmayacaktı? Oğlunun kolunun kırıldığını ve o yüzden üzgün olduğunu bile biliyor ! Canım bak ; şunu asla unutma can çıkar huy çıkmaz. Ve bu insan da adam olmaz kusura bakma. Kendini seviyorsan doğru olanı yap. Kimse vazgeçilmez değildir... Had bildirmek iyidir ama sen ondan önce kendi hayatını kurtarmaya bak , kendine olan özsaygını kaybetme

Büyük bir olay çıkarmadığınız( kendi ailenizin diğer aileye ne oluyor?, dayıya- KV’ye haber verme, mesajları yedekleme, saklama vs gibi şeylere girişip hareket etmediğiniz sürece size hiç bir saygısı olmayan bu adam, yarın bir gün sizin tekrar tekrar canınızı sıkabilir ve bu sefer inanılmaz yüzsüz davranabilirler. Ben olsam arkama dönüp bile bakmam, açarım boşanma davasını, mesajları bahane ederim giderim. Rezil insanlar! Onlara da hiç bir şey bırakmam. Hakkınızı arayın.

İşte bir eş insanı rezil de eder vezir de. Bir insan karısına saygı duymalı. Öncelikle herkese " o benim eşim herkes ayağını denk atsın" imajını vermezse böyle olur. Kabahat eşinin. Yenge hanım nereden yüz bulmuş da o cümleleri kurmuş. Ben olsam dünyaları başına yıkardım.o kadını da arardım eminim. Ayrılırmıydım bilmem ama dünyadaki cehennemi yaşatırım. Net!

Yok ya vaz geçtim. Hiçbir açıklama da yapma. Bırak git. Kendini alçatma konuşacak malzeme verme. Bırak ondan sonra düşünsün dursun nerede hata yaptım diye. Sinirim oynadı ayoolll

Bu bosanmayi gerektiren bir konu degil ama yengesiyle samimiyeti igrencmis gercekten. Ciddi bir mesafe koymasi lazim. Ben olsam arardim o yengeyi utanmasi var miymis diye bi sorardim. Seni sahipsiz sanmasin esin de ailesi de. Restini cek.

Merhaba hanìmlar viyanadan yaziyorum ben.Canım hikayeni üzülerek okudum inan boğasım geldi.Ama senin eşin çok kararsiz ve yengesinin sözleriyle hep hareket eden birtip belli ki boşan madan önce biraz daha sabirla bekle direk yengesiyle bukonuyu konus istersen onunla iltibati keserse inan düzelicegini ümid ediorim hee hala sana karsi soguk sevgisiz ilgisiz ise degervermior hala baskalarinin kafasina göre hareket ediorsa salla gitsin.Ama önce sabirrrr

Yazdığıma pişman olduğum bir konu oldu. Konu sahibi içinizi döküp kendinizi rahatlattınız bu kadar. Ayrıl vs bunları demek bana düşmez de şu yapılana böyle sessiz kaldığınız için daha çok ezileceksiniz yazık.

elinde kapi gibi yazismalar var, neyi inkar etsin nasil inkar etsin.

sirf onunla olursan beni unut dedigi screenshotu atsan dayiya yeter bile.....

Sonrada sen bunu yanlis anlsfin gibi laflar ederler.. gidip söyledim ve yolladim annesine babasina ama onlar zaten cok iyi anlasiyotlsr iki arkadaslsr gibi diyor baba yenge oglumh cok seviyot evlenmesine cok istedi diyor.. ben yanlis anlamisim diyor duygusal bagi olamaz diyor dsyisini karisi nasil öyld düsünebilirim diyorlar

He
HEE oyledir

Ya canim sorun nerde biliyo musun bence sen cok cekingen davranıyosun kaynanana aglasaydin sinirli davransaydin anne su halime bak ben gidiyorum deseydin onlar daha farkli davranirdi. Sen anneme gitcem diyodun aksam gittin mi.. ya bence yanlis yoldasin canim yapma esin daha cok yuz bulcak herkes benim tarafimda diye..
Ayrica mesajlarda alenen seni kotulemisler kaynanan hala nasil diyebiliyo yengesi cok istedi evlenmenizi diye.

Eğer bu konuda net tavrınızı koymazsanız, hiç yoksa gözünü korkutamazsınız kaldığı yerden her şey devam edecek. Siz de her şeyi yutmak zorunda kalacaksınız. Yapılan terbiyesizlik var ve siz ne yapabilirim diye boş boş hiçbir şey yapmadan devam etmeyi düşünüyorsunuz! Eşiniz saygısız, hayat arkadaşı değil. Fesat dedikoducu bir adam. İyi düşünün. İnsanlar size yol gösteriyor

Evet öyle oldu ysnlis anlayan ben oldum ogulmsrini tuttumst yasismalari ds göstdrdim neyse.. annemdeyim oray grlfim anndmr herseyi gösterdim ve bukadsr oldugunh bilmiyordu esim annemi aramis annem güzelce bi agzina etti birdshs da aramadi yengeyi de engelledim arayip durducu icin... telefonumu kapattim cünkü herkrz arayip durdu ortalik karisdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…