Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Tozduman93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2020
31
53
31
Günaydin kizlar kac gündür cok büyük bi derdim var ve kimseyle bu durumu konusamiyorum en son bu forumu buldum ve icimi dökmek ve düsüncelerinize ihtiyacim var lütfen sonuna kadar okuyun.

Ben bir aylik evliyim aslinda iliskim ve evliligim cok güzel illerliyordu beni seven sahio cikan deger veren bi Es bi hayat arkadasim var saniyordum..herneyse konuya gecelim.. esimle yengesi cok iyi anlasiyor iki arkadas gibi herseyi paylasiyor konusuyor esim 28 yasinda yengrsi de 35 falan mis kendisini daha hic görmedim cünkü yengesi türkiyede yasiyor biz almanyada..bunlae okadar samimi ki.. gittim gecen esimin telefonda yengesiyle bütün yazismalari okudum..cünkü süphem vardi kadin aksamlari bile ariyordu her gün yazisiyorlar ve bu beni con rahatsiz ediyordu esime de dedim o da bana o dayimin karisi tek arkadasim.. ve okuduklarima okadar sasirdim ki o yengesi olcak kadin beni okadar kötülemis ki okadar kltü seyler yazmis ki ve esim olcak insan buna izin vermis..biz nisanliyken ben ve ailem damat evine gittik ordanda hep beraber yatak odasi almaya gidilcekdi.. yatak odasi hersey alindikdan sonra esim hemen gidip anlatmis yon sukadar parayi yatak odasini aldik sunu yapdik bunu ettik yengesi de orda cok pahaliymis amannn bosber alsinlsr demis...istemede esim olcak insan hep ydngrsine yazmis simdi geldik kahve iciyoruz her adimini yengrsine yaziyor.. yengrsi demis ki bu kiz cok sisman degilmi ya yanina yakismiyor gibi laflar.. esim ev aldi ve babasi bunu söylemisdi ev aldi ev düzcek diye.. sonra yengrsi diyorki nesen baban o ebi söyledi sakin söyleme senin diye o ev belli olmaz o evi isterler senden diye.. esimde ordan o evi kimseye vermez kimse karisamam gibi laflar etmis.. ya biz senin evine ne yapcaz? Hic bir zaman gözüm onun evinde degildi ve söyle birsey var ev alindi evet ama icini biz beraner düzdük hersey beraber alindi..herneyse buna da tamam esim bana taki almis yengrsine gösteriyor.. yengeside niye taki alfin kac gün tskcak onu gidip o parayi dügüne yatirsaydin diyor.. esimde ordan simdi alayimda illerde zaten hic birsey alamam bide gülücükler yolluyor.. illerde sana taki almisdim derim diyor benden eger birsey isterse diyor.. kadin gelinligie bile niye kiralamadin bu kiz salak mi gifio gelinlik aliyor bi gün giycek parana yazik gibi laflar esimde hatira kalcakmis ha ha ha diye cevap vermismmmeee? Damatligi neden kiralik almadin diye sormadi ? Bide esime diyor ki bu kiz seni avcunun icune almaya caliscak her dedigini yspdirmaya caliscak sakin istedigini yapma bi b.....k yapamah o sana..veya hakimda birsey anlatinxa esim hep b.....kkkkk yazmis ben ve esim öncrden bit kac ay ayrilmisdik ve o sürecde esim baskasiyla tanismis ve inanin bana sadece yengem israr etti icin tanisdim dedo 1 haftalik birseydi sevmiyorum istemiyordum diyordu..ama öyle degilmis iste kiza gidip saat almis o saato yengesi ve esim o kiz olsun diye baya cabalamislar ama esim sonradan o kizi istemiyorum demis..yengesi de gözünü kapat ve git evlen demis ama söyle birsey var esim hep ona o kizi seviyorum istiyorum cok iyi biri aramoz cok iyi gibi cümleler kurmus ilk basda ve bana gelince hep yengewine karsi beni istemedigine aslinda baskasini isresigini ara sira yenge kiz yokmu oralarda tipi düzgün olan yazmis yengesi buraya gel bi kiz var bakmaya gideriz demis.. yani hem benimle konusuyor hem kiz ara diyor hem beni istemedgini hatta dügüne yakindan ikide bir dügün olsa da bitse kiz tarafi cok sosyette bir görsen diyor utanirsin ben bile utqndim diyo nasil oyniyorlae gibi laflar.. ya daha con laflar var bide demis ki ben dügün falan yapamicam param yok evlenecekse böyle evlensin.. gidip bunu anneme niye diyememis? Anneme de dügün yapcak eb güzel gelinligi alcagini dedi.. yengewine karsi hep beni istemeeigini ve sevmewigini göstermis.. ben bu adamdan sogudum ve gidip hersey anlattim.. kavga ettik ayrilma noktasina kafar geldi.. ne yapcagimi bilmiyorum.. o yengenle görüsmicen dedim ya siz ne yapardiniz ayrilirmiydiniz? Anneme anlattim o da yengesi yüzünden ayrilma diyor evlendikren sonra kötü birsey demediyse ayrilma diyor ne yapcagimi bolmiyorum lütfen yardim edin

Bide diyorki bu kiz zamaninda pesinden cok kosdu sonunda muradina ermisdir ama öyle birsey yok... esim kendi pesimden cok komus ama yengesine baska türlü anlatmis ya böyle birsey olabilir mi? Beni hep kötü anlatmis esim yani neden ? Istemiyorsan niye evlendin sevmiyorsan niye evlendin.. beni sevsigine okadar inandirmisdi ki sevgisinden hic süphem yokdu ama simdi ? Hersey yapmacik geliyor bana

Yengesi yuzunden ayrilma olurmu sorun sadece yenge degilki esin neden herseyi anlatiyor adim adim hakkinda kotu konusuyor kiz bakiyor bir suru sey ayni ulkede bile degiller cok sacma. Ayrilmalisin ama ayrimak istemiyorsan bu ikisini once rezil etmelisin aile icinde sonrada sart kos kesinlikle bir daha gorusmeyeceklerse baris aksi taktirde ortada cok rezil bir durum var esinde cok karaktersiz birisi

Konuyu üzülerek okudum , herşeyi bildiğinizi eşinize söylediğinizde size ne cevap verdi ?

Onun verdigi cevap onun hatasi o hep izin verdi öyle yazmasina cünkü yengesine göstermek istememis beni sevsigini cekinmis utanmis bende buna inandim tabi haa bide yengesi eger o kizla olursan benden uzak dur diyor nekadar igrenc bi kadin

Böyle rezil bi yenge kişisi de benim eşimde var isteme günümü rezil etmişti , sonrasında defalarca onun yüzünden kavga ettik bana her defasında savundu onu , şimdi görüşmüyorlar daha doğrusu görüşemiyorlar bizim olduğumuz mahalleden taşındılar yakın olsa birsürü sorun olurdu eminim..

Onun verdigi cevap onun hatasi o hep izin verdi öyle yazmasina cünkü yengesine göstermek istememis beni sevsigini cekinmis utanmis bende buna inandim tabi haa bide yengesi eger o kizla olursan benden uzak dur diyor nekadar igrenc bi kadin
Böyle iğrenç kişiler insanın ağzını bozduruyor işte , adama demezler mi sen kimsin de tehdit ediyorsun benden uzak dur diye madem çok meraklı dayısını boşasın yeğenini alsın rezil kadın

Eşiniz pişman değilse ve hala yengeyle görüşüyorsa ayrılın.
Size kocalık yapmaz yengesi izin vermezse.

Siz yüzüne vurunca eşiniz ne açıklama yaptı çok merak ettim. Nasıl kavga edebildi yani, kendini savundu mu bir de?

Savunmadi yanlis olsugunu kabul etti ama onlsr sadece öyle yazilan seyler dedi seninle kavga edincr sinitle öyle yazdim ben dedi yazdiklarimin hic bir anlami yok dedi.. sevmedigim bir insanle neden evleneyim mutsuz olayim dedi ben seninle mutluyum hic mi görmedin anlamadin sevgimi bu bir ayds diyor ama inanmiyorum hersey yapmacik geliyor.. yengesi o kizls olursan beni unut demks.. ben o yengryi cok kötü ellemek istiyorum onunds iki tane kizi var.. o kadini arasam olur mu? Icim cok dolu ona karsi

Yengeyi unuttu mu peki eşiniz?
Hala görüşüyor mu?
Eşinizi hemen affetmeyin.
Yine yüzünüze gülüp yengesiyle konuşurken size saydırıyordur.

Eşiniz pişman değilse ve hala yengeyle görüşüyorsa ayrılın.
Size kocalık yapmaz yengesi izin vermezse.

Yok pismanim dedi öyle konusmasina ben izin verdim dedi.. ama onun söylediklerini ben hic ciddiye almadim dedi ama inanmiyorum görüsmeye kesdi ama bende o kadina söykemek istedigim bir kac cümle var yengesi ona o kizla olursan beni unut yazmis bende esime dedim eger yengenle devam görüsürsen asil sen beni unut.. ama iste eger arkamdan konusursa ? Güvenmiyorum ne yapcagimi bilmiyorum gidip kayinvaldeme anlatayim mi? Ama iste o da oglunu tutar ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…