Eşim tarafından aldatıldığımı düşünüyorum..

Açıkçası boşanacak iseniz üstüne gidin derim çocuk daha doğmadan anne baba ayrı olacak. Ee işin içine aileler girecek onlar da aman durun çocuk aile ile büyüsün bir şans verin diyecekler. Eğer gerçekten öğrenmek istiyorsanız kızın babasi vefat etmiş mi öğrenmeye çalışın. Kendiniz yazmisniz zor çocuk sahibi oldum diye aldirin yolunuza bakın gibi çok uçarı kaçarı akıl veremicem. Maddi manevi buna hazırsanız tabiki bosanin ama güncel hayat şartlarınızı en iyi siz bilirsiniz

Sizin adınıza çok üzüldüm.Hamilesiniz lütfen kendinizi yipratmayın.Bebeginizi ve kendi sagliginizi düşünün.Bir süreligine kafa dinleyebileceginiz bir yer var mı?Belki size iyi gelir çünkü hamilelik önemli bir süreç .

Silinen mesajlara ulaşılabiliyor. İnstagramda veri indirme var wpyi de silip geri yükleyin mesajları görüp öyle karar verin
Rica etsem çok acil cevap verebilir misiniz bilginiz varsa.. Dediğinizi yaptırdım sonunda ve yükleme sonucu her şey geri geldi, şöyle bir durum var anlatmaya çalışayım. Sohbetteki mevcut mesajlar da, silinen mesajlar da geri geldi. Bununla birlikte sohbet kısmında ‘instagram kullanıcısı’ şeklinde 11 kişi çıktı, oradan bir mantık yürüterek bunlardan illa bir tanesi x kişidir diye düşündüm ama yazışma yok. Bu kalıcı olarak sildiğini mi gösterir, böyle bir özellik var mı? Yoksa başka bir kanaldan görüşme sağlandı da o instagram ile mi karıştırıyor. Artık çıldırmak üzereyim..

Çünkü şu anda sadece teşekkür etti dedim sana ama sen inanmayı değil boşanmayı seçtin diye bağırıp çağırıyor, o teşekkür ettiğini söylediği mesaja neden ulaşamıyorum?

Instagramda bilmiyorum ama Facebook'ta hesabını komple silenler facebook kullanıcısı olarak çıkıyor

Çünkü şu anda sadece teşekkür etti dedim sana ama sen inanmayı değil boşanmayı seçtin diye bağırıp çağırıyor, o teşekkür ettiğini söylediği mesaja neden ulaşamıyorum?
kadının ne yaptığı önemli değil, eşiniz neden kadının tüm fotoğraflarını neden beğenmiş? buna açıklaması yok mu?

kadının ne yaptığı önemli değil, eşiniz neden kadının tüm fotoğraflarını neden beğenmiş? buna açıklaması yok mu?
Var ben söyleyeyim, gördüğüm kadarıyla yediği haltın belki de en makul yanı bu. Ne kadınla konuştuğundan ne dışarıda karşılaştıklarından bile haberim yoktu zira. Hiçbir şeye açıklaması yok, savunması var bas bas bağırıyor bana inanmıyorsun diye.

Instagramda bilmiyorum ama Facebook'ta hesabını komple silenler facebook kullanıcısı olarak çıkıyor
Cevap için teşekkür ederim ama ihtiyacım olan cevap bu değil, kadınla konuşmalarına ulaşamadım. Bana kalıcı olarak mesajı silme diye bir şeyin olup olmadığı bilgisi lazım şu anda..

Cevap için teşekkür ederim ama ihtiyacım olan cevap bu değil, kadınla konuşmalarına ulaşamadım. Bana kalıcı olarak mesajı silme diye bir şeyin olup olmadığı bilgisi lazım şu anda..
İnstagramdan veri indirme yapın. İnen klasörden messages dosyasını bulun. Onun içinde de inbox olması lazım. Orda eşinizin tüm mesajları çıkar

]

İlk önce engellenen listesine bakın engellemiş mi?
Kendisi ya da kadın engellediyse instagram kullanıcı olarak çıkar ya da kadın hesabı kapattıysa o şekilde çıkar. Kadının hesabını kapatıp kapatmadığına kullanıcı adını başka instadan yazarak kontrol edin belki sizi de engellemiştir.
Veri indirme diye bir şey var diye biliyorum. Ama hiç yapmadım bir googledan youtubedan aratın

Haklısınız herkesin fikri aynı olucak diye bisey yok benim değinmek istediğim nokta doğurmak için baba figürü şartmış gibi gösterilmesi bu benim fikrim sizin fikrinizle aynı olmak zorunda değil herkes kendi fikrini söylemekte özgür

Biriyle mi karıştırdınız acaba ölsenizde doğurursunuz ne demek bu konuyla ne alaka boşanınca ölmüş felan oluyoruz da benim mi haberim yok

Canim al elinden teli bilen birine götür. Vermiyorsa sıkıntı. İşi veya birşeyi bahane edip vermezse de sıkıntı.
Manipüle etmesine inanma. Yaptığı davranışlar masum birinin davranışları değil. Kesinlikle konuşmaları da var. Silinmiş ve geri alınamadığı için böyle yapıyor olabilir. O teşekkür mesajı da yoksa başkaları da pekala yoktur.yani herşey var ama artık göremeyeceğiniz durumda. Ancak belki çok iyi bir telefon kullanıcısi becerebilir. Bilgisayara yazılım vb atan iyi bilenler. Satıcılar bilmez.
Şüphe düştü bi kere. Çok üzgünüm. Artık yer bitirir insanı. B.k herif. Var mıydı güzelim evliliğe gölge düşürmeye? Değdi mi?

Bir kere başıma bi olayda gelmişti engeli kaldırıp mesaj atınca eski mesajlar yüklenmişti.

Babasız bebek büyütmek kolay mıdır, yaşayan bilir. Ben yapamazdım zira benim ailem kendi dertleriyle meşgul, güvenip çocuk dünyaya getiremezdim. Yapanlara gıpta ediyorum, helal olsun ama ben o yükün altında ezilirdim

Çok kötü bir durum ya neler hayal edip neler yaşanıyor artık evliliklerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…