Eşim tarafından aldatıldığımı düşünüyorum..

Çok teşekkür ederim.. Babamı daha yeni kaybettim ve o süreçte desteğini varlığını bir kez olsun esirgemedi, hep yanımdaydı kaç gece dizinde ağladım işte bu ilk aklıma gelen ve daha çok şey, eş olmak bunu gerektirir nihayetinde. Bir sürü yaşanmışlık var dile kolay evliliğimizle birlikte 10 yıl. Şimdi böyle olunca yazık diyorsun çok yazık.. Tüm güvenim yerle bir oldu, bana yazışmaları göstermediği sürece bu evliliğin devam etme imkanı yok yapamam..
O Rabbimin emaneti, mucizesi, hem de kalbi atıyor ölürüm de kıyamam.. Eşime hiç ihtiyacım yok çok şükür, ben çocuğuma bakarım Allahın izniyle sağlıkla doğsun

O Rabbimin emaneti, mucizesi, hem de kalbi atıyor ölürüm de kıyamam.. Eşime hiç ihtiyacım yok çok şükür, ben çocuğuma bakarım Allahın izniyle sağlıkla doğsun
Calisiyormusunuz boşandıktan sonra tek başınıza nasıl bebek buyutuceksiniz anneniz ablanız vs yardımcı olurmu

Ben ortaokul Türkçe öğretmeniyim, doğumdan sonra hakkım olan izinleri kullanıp çalışmaya devam edecektim normalde de ve yine öyle olacak. Annem bakar bebeğime benim okulda olduğum zamanlarda. Hayalimdeki bu muydu hayır, kimse oturup eşim günün birinde bana bunu yaşatabilir hamile kalmayayım diye düşünmüyordur sanırım en azından ben düşünememişim.. Şu anda yaşadıklarım bunlarsa, bu doğrultuda şekillenir hayatım. Çok da iyi bakarım bebeğime Allahın izniyle

Gittiğinden şu saate kadar, ki doktor randevusu da varmış, hiç sesi çıkmadı mı, sıfır iletişim mi?

Siz seneler sonra hamile kalıp mutlu çekirdek aile hayali kurarken adamın hayalini kurduğu şeye bak. Yatmamış olabilir ama farkeder mi?

Yani diyorum ki hayat böyle telefon bildirimi kovalayarak da geçmez. Aldatılıyorsanız çok daha fazlasını görmeniz gerekiyor. Sadece bu tarz bildirimlerle aldatılmış olmuyorsunuz. Eşimin tanımadığı pek çok erkek arkadaşım var,bildirimleri de gelir sosyal medyadan,bazen görüşürüm gün içerisinde ama eşime bahsetmeyi dahi unutabilirim. Bunlar eşimi aldattığımı göstermiyor diyorum. Erkekler aldatır,kadınlar da aldatır. Ama bunu kanıtlamak için yok cenazeye gitmiş haber vermemiş,yok sosyal medyadan tek onu takip etmiş de bildirim gelmiş konuları yetmez.
Hanfendicim bunlar 3.taraaflara ileri sürelecek kanit olmayabilir. Eşiniz size bu kim dese evden kacicaaginiz sanmiyorum ama bu üyenin kocası yaptigini sıvaamak için kaçmış kadin belki mahkemeye delil sunamaaz aamaa aaldaatildigini pekala anlar.

Hanfendicim bunlar 3.taraaflara ileri sürelecek kanit olmayabilir. Eşiniz size bu kim dese evden kacicaaginiz sanmiyorum ama bu üyenin kocası yaptigini sıvaamak için kaçmış kadin belki mahkemeye delil sunamaaz aamaa aaldaatildigini pekala anlar.
Anladı diyelim hadi,ne oldu peki? Adamla yüzleşti,adam artık bir halt yiyorsa da temkinli yaklaşacak. Asla enselenmeyecek. Konu sahibinin de elinde elle tutulur bir şey olmadığı için boşanmayacak. Adam hem yakalanmış oldu,hem dikkatli olması gerektiğini anlamış oldu,hem de karısının aldatılsa bile oturmaya devam edeceğini görmüş oldu. Netice iyi değil yani,aldatan adam hariç kimsenin işine yaramadı bu sonuç.

Ayrıca aldatan kişi illa sosyal medyadan iz bırakmaz. İkinci telefonu olur belki,be yapacaksa oradan yapar. Eve bile getirmez o telefonu işyerinde bırakır. Konusaki adam yeterince serbest bir iş yapıyor,gün içinde ortadan kaybolur gider buluşur,evine de gider kadının. Sosyal medyadan hemen yakalarız diye bir olay yok yani. Binlerce böyle vaka görmüş bir insan olarak bu işlerin öyle tahmin ettiğiniz gibi olmadığını açıkladım kendimce.

Gittiğinden şu saate kadar, ki doktor randevusu da varmış, hiç sesi çıkmadı mı, sıfır iletişim mi?
Onun tek savunması bir şey olmadı yaşanmadı, bana nasıl inanmazsın nasıl güvenmezsin, bir sürü bağırış çağırış.. Muhtemelen akşam iş çıkışı gelecek ama ne değişecek ki her şeyi sildi gitti.

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar, 8 haftalık gebeyim ve yaşadığım bir durum yüzünden iki gündür perişanım kimseyle paylaşmadığım için kayıt oldum.. Olayı şeffaf bir şekilde anlatmaya çalışacağım, okuyup yorulanlar hakkını helal etsin lütfen.. 7 yıllık evliyim, öncesinde de iki yıl flört dönemim oldu, eşimle severek isteyerek usulüne uygun evlendik. Yaşım 27, onun yaşı 35 ve mesleği erkek kuaförü. Sevgi be saygı üzerine kurulu olduğunu düşündüğüm bir evliliğim var.(belki de bu bir zan..) Çok uzun uğraşlar sonucu Rabbim nasip etti ve hamile kaldım, bunun sevinciyle dolup taşmışken, çünkü kaç yıldır bekliyorduk, lavaboya giden eşimin telefonuna gelen bir bildirimle olanlar oldu.. Bildirim eşimle ortak erişim sağladığımız sosyal medya hesabına değil, onun yedek olarak kullandığı hesaba geldi. Bu yedek hesaptan berberlikle alakalı paylaşımlar yapıyor normalde ve takip ettikleri ya da takipçileri hep erkeklerdi. Bildirimde x’in yeni bir fotoğraf paylaştığı yazıyordu,sadece dokundum direkt kadının profili açıldı, takipleşiyorlar ve eşimin bu hesaptan takip ettiği tek kadın bu. Kadının açık saçık paylaştığı tüm fotoğrafları beğenmiş( açıklıktan kastım benim için mahremiyet, yoksa ben de açık bir insanım). Öyle hemen ortalığı birbirine katmadım. Çünkü benim tanıdığım eşim, ama galiba tanıyamamışım.. gözü benden başkasını görmeyen her zaman doğallıktan yana olup sık sık benim çok güzel bir karım var diyen bir adam-dı. Kim diye sordum, mahalleden arkadaşım dedi önce. Sorgulamaya devam ettim, takip ettiği tek kadının o olması, tüm fotoğrafları beğenmesi, o takipleşmenin bizim ortak hesaptan değil benim erişemediğim hesaptan olması derkenn birbirimize girdik.(sözlü anlamda.) bizim mahallede oturuyordu da evlendi boşandı da, geçen babası vefat etti yolda karşılaştık öyle konuştuk da, cenazeye katıldığım için bana sadece teşekkür amaçlı yazdı da diye sıralamaya başlayıp sözde bunlar savunma ama benim için resmen itiraf. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Anında hesaptan sildi numarasını sildi, istersen kızı bulayım kendin sor sen bana inanmıyor musun hiçbir şey olmadı yaşanmadı vs vs… Ben karşısında put gibi kalıp sadece yüzüne baktım ve gözümün önünde bu kadar küçük düşeceğini hiç düşünmemiştim dedim. Öyle bir hışımla evden çıkıp gitmedim, çünkü hem yarın kontrol randevum var hem de çok sık baş dönmesi yaşıyorum. Sabahtan beri arıyor yazıyor seni nasıl inandırabilirim bir şey olmadığına yaşanmadığına diye. Ama içim hiç rahat değil, müthiş öfkeliyim müthiş üzgünüm ve hamileyim hem de daha çok yeni.. Çok özür dileyerek soruyorum, buna aldatma diyebilmek için illa aynı yatakta bulunmuş mu olmaları gerekir.(!) bu da bir zina değil midir? Ben çok karıştım, Allahım yardım et..

Her insan herşeyi yapabilir. Öncelikle bunu unutmayın. Yani x kişi asla bunu yapmaz diyemeyiz kimse için.

Evet eşiniz sizi aldatıyor. Muhtemelen tek konuştuğu kişide bu kadın değil.
Düzgün bi erkek olsa bu şeylere mahal vermez.

Eğer olurda sizi yüzleştirmeyi falan denerse ki yapacağı en mantıklı şey olur ( paçayı kurtarmak için kadını ikna eder belki) siz yine de instayı kurtarmayı, verileri getirmeyi deneyin. Çünkü neden sadece 1 kişi olsun. Belki başka yazışmalarda vardır ki instayı aç dediğinizde çok panikledi anladığım kadarıyla. O kadından başka yazışmalarda yakalarsınız gibi hissettim. Bence başka isimle açılmış fake hesabı bile olabilir. O kadını tanıdığı için kendi adının olduğu hesaptan eklemiştir ama başkalarıda varsa başka fake hesaplardan yazışmış olabilir. Çünkü neden yapmasın niyeti bozduysa.

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar, 8 haftalık gebeyim ve yaşadığım bir durum yüzünden iki gündür perişanım kimseyle paylaşmadığım için kayıt oldum.. Olayı şeffaf bir şekilde anlatmaya çalışacağım, okuyup yorulanlar hakkını helal etsin lütfen.. 7 yıllık evliyim, öncesinde de iki yıl flört dönemim oldu, eşimle severek isteyerek usulüne uygun evlendik. Yaşım 27, onun yaşı 35 ve mesleği erkek kuaförü. Sevgi be saygı üzerine kurulu olduğunu düşündüğüm bir evliliğim var.(belki de bu bir zan..) Çok uzun uğraşlar sonucu Rabbim nasip etti ve hamile kaldım, bunun sevinciyle dolup taşmışken, çünkü kaç yıldır bekliyorduk, lavaboya giden eşimin telefonuna gelen bir bildirimle olanlar oldu.. Bildirim eşimle ortak erişim sağladığımız sosyal medya hesabına değil, onun yedek olarak kullandığı hesaba geldi. Bu yedek hesaptan berberlikle alakalı paylaşımlar yapıyor normalde ve takip ettikleri ya da takipçileri hep erkeklerdi. Bildirimde x’in yeni bir fotoğraf paylaştığı yazıyordu,sadece dokundum direkt kadının profili açıldı, takipleşiyorlar ve eşimin bu hesaptan takip ettiği tek kadın bu. Kadının açık saçık paylaştığı tüm fotoğrafları beğenmiş( açıklıktan kastım benim için mahremiyet, yoksa ben de açık bir insanım). Öyle hemen ortalığı birbirine katmadım. Çünkü benim tanıdığım eşim, ama galiba tanıyamamışım.. gözü benden başkasını görmeyen her zaman doğallıktan yana olup sık sık benim çok güzel bir karım var diyen bir adam-dı. Kim diye sordum, mahalleden arkadaşım dedi önce. Sorgulamaya devam ettim, takip ettiği tek kadının o olması, tüm fotoğrafları beğenmesi, o takipleşmenin bizim ortak hesaptan değil benim erişemediğim hesaptan olması derkenn birbirimize girdik.(sözlü anlamda.) bizim mahallede oturuyordu da evlendi boşandı da, geçen babası vefat etti yolda karşılaştık öyle konuştuk da, cenazeye katıldığım için bana sadece teşekkür amaçlı yazdı da diye sıralamaya başlayıp sözde bunlar savunma ama benim için resmen itiraf. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Anında hesaptan sildi numarasını sildi, istersen kızı bulayım kendin sor sen bana inanmıyor musun hiçbir şey olmadı yaşanmadı vs vs… Ben karşısında put gibi kalıp sadece yüzüne baktım ve gözümün önünde bu kadar küçük düşeceğini hiç düşünmemiştim dedim. Öyle bir hışımla evden çıkıp gitmedim, çünkü hem yarın kontrol randevum var hem de çok sık baş dönmesi yaşıyorum. Sabahtan beri arıyor yazıyor seni nasıl inandırabilirim bir şey olmadığına yaşanmadığına diye. Ama içim hiç rahat değil, müthiş öfkeliyim müthiş üzgünüm ve hamileyim hem de daha çok yeni.. Çok özür dileyerek soruyorum, buna aldatma diyebilmek için illa aynı yatakta bulunmuş mu olmaları gerekir.(!) bu da bir zina değil midir? Ben çok karıştım, Allahım yardım et..
Öncelikle bebişe selamm, bol bol öpücükler.

içinizi karartmak istemem ama evlenmeden önce ki ilişkimde buna benzer bir olay yaşadım; Baya bir konu üzerinden sözlü kavga ettik ve arşivinde mesajlar olmamasına rağmen alınmış bir numara vardı. Profilde kız resmi vardı ve tanıyordum ablası diye nitelendirdiği bir kişiydi. Aklıma nereden geldiyse, selam, bilekliğim sen de kalmış olabilir mi sevişirken kopmuştur dedim. İnsan hissedince hissediyor garip bir şekilde. Yok demez miiiiiii kız

Koydum kapının önüne, bye.

Benim doktor randevum var bugün, gece sancım da oldu bir yandan da bebeğime bir şey olmuş mudur diye düşünüyorum. Biri kürtaj ol yazmış vakit geçmeden okurken bile ağladım çünkü ben Allahın verdiği cana kıyamam.. Ondan ses çıkmadı çıkmaz ki. Bana yazışmaları göstereceksin dedim en son öyle çıkıp gitti evden. Göstermeyecek hatta ilerisi ya da farklı şeyler varsa onları bile yok etmiştir. Ben dünkü tartışmamızda boşanma kararımı dile getirdim zaten, bu şüpheyle evliliğe devam edemem.
Durumunuza üzgünüm sizi kırmak istememiştim, şu an duygusallıkla hareket ettiğinizi düşünüyorum ben. Mantık çerçevesinde düşünmeye çalışıyorum, dini ya da duygusal olarak değil. Kendimce onu deme sebebim hem sizin hem de bebeğin yaşayacağı sıkıntılardı. Bir çocuğun illa ki babaya ihtiyacı var. Hem de çok. Bunun ilerleyen hamilelik haftaları var doğumu var lohusalığı var, duygusal olarak hele ki o dönem hezeyan geçireceksiniz. O ağlayacak siz ağlayacaksınız çok zor bir dönem. Sonrasında tek başınıza ebeveyn olma durumu var okuluydu masrafıydı bir sürü şey.
Dini olarak hassasiyetleriniz varsa tabi ki siz bilirsiniz ben sadece bu duygusal kargaşa içerisinde o konuya dikkat edilsin unutulmasın bir karar verilsin diye hatırlattım.
Umuyorum eşiniz denen mahluktan uzak çocuğunuzla güzel bir hayatınız olur şimdiye kadar çektiklerinize telafi niyetiyle.

Son düzenleme:
Ne kadar kötü insanlar var yok kürtaj ol diyorlar bunu diyen kişi anne duygusunu yaşamadığına eminim ölürümde evladımdan vazgeçmem sanki biz tek bakamayız illa baba figürü şartmış gibi gösterilmesi çok üzücü
Rica ediyorum düzgün konuşun. Sizinle daha önce de bu konuda tartıştık tekrarlamak istemiyorum. Ben yasal hakkımı kullanırım. Annenin duygu durumu psikolojisi ve fiziksel durumu daha önceliktir benim için, siz ölseniz de doğurursunuz. Ben inanmam siz inanırsınız. Fikir ayrılıkları işte.

Son düzenleme:
Ben çok sakin bir şekilde bu kadın kim ve takip ettiğin tek kadın neden x kişisi diye sordum. Bu sorular üzerine karıştı ortalık. Karıştırmak kurcalamak gibi hiçbir şey yapadım sonrasında çünkü hem bunu yapmam her şey ortada, hem de zaten o defoldu gitti evden.
Suan ne oldu peki

Durumunuza üzgünüm sizi kırmak istememiştim, şu an duygusallıkla hareket ettiğinizi düşünüyorum ben. Mantık çerçevesinde düşünmeye çalışıyorum, dini ya da duygusal olarak değil. Kendimce onu deme sebebim hem sizin hem de bebeğin yaşayacağı sıkıntılardı. Bir çocuğun illa ki babaya ihtiyacı var. Hem de çok. Bunun ilerleyen hamilelik haftaları var doğumu var lohusalığı var, duygusal olarak hele ki o dönem hezeyan geçireceksiniz. O ağlayacak siz ağlayacaksınız çok zor bir dönem. Sonrasında tek başınıza ebeveyn olma durumu var okuluydu masrafıydı bir sürü şey.
Dini olarak hassasiyetleriniz varsa tabi ki siz bilirsiniz ben sadece bu duygusal kargaşa içerisinde o konuya dikkat edilsin unutulmasın bir karar verilsin diye hatırlattım.
Umuyorum eşiniz denen mahluktan uzak çocuğunuzla güzel bir hayatınız olur şimdiye kadar çektiklerinize telafi niyetiyle.
Olma kardeşim kürtaj falan çocuk doğduktan sonra da bozulabilir adamlar illa baba mı lazım hepsine bazısının da yok işte adam gibi babasi hepsini öldürmek mi lazım Allah muhafaza bu mantık ve fikirleri ben hiç anlamadım ömrümde

X