Eşim tarafından aldatıldığımı düşünüyorum..

Nasıl yani senle mesajlaşmış gibi göstermiş anlayamadım

Madem kadın sadece arkadaşı neden sizin erişemediginiz hesaptan takip etmiş? Kadın madem sadece teşekkür etti neden mesajları silmiş? Eşiniz resmen köşeye sıkışmış ve tek ayak üstünde kırk yalan hesabı aklına geleni söylemiş size. Bence bir niyeti varmış ne kadar ileri gitmiştir ne olmuştur bilemem. Fakat eşinizin düşünceleri pek masum değil bence zaten siz ortaya dökünce sinirlenmesinden mantıksız yalanlar sallamasından belli. Bide şunu anlamıyorum istersen kadını ara sor diyor. Ne diyeceksiniz ne soracaksınız ya ortada birşey varsa bile burda size yanlış yapan eşiniz siz ne diye o kadınla muhatap olacaksınız ki hemde hamile halinizle. Zaten kadına da çoktan anlatmıştır durumu. Aldatılmak için elbette aynı yatakta basmış olmak gerekmiyor iletişim varsa aldatma da vardır. Bu konuda da şuan için yeterli bir kanıtınız yok ama içinizde sizi hep kemirecek bir şüphe var malesef.
Şimdi yapacağınız tek şey bebeğinizi düşünmek. Çünkü bebeğiniz sizin bütün duygularınızı hissediyor. Onun için kendinizi olabildiğince rahatlatmaya çalışın, uyumaya dinlenmeye gayret edin. Eşinizi de ya tamamen hayatınızdan çıkarın ya da sorunu halletmis gibi yapıp kanıt arayın. Zaten niyeti bozmussa yine yapacaktır. O zamanda kanıtlarla birlikte davanizi açarsınız. Allah yardımcınız olsun dilerim bu süreç sizin için en sağlıklı şekilde ilerler. Lütfen önce kendinizi sonra bebeğinizi düşünün siz iyi olun ki o da iyi olsun. İnşallah en kısa zamanda her şey yoluna girer

O da sizin fikriniz. Aldatıldığına dair kanıt olamaz bunlar. Kanıt niteliği taşıması için çok daha fazlası gerekiyor.

Burda sorun ne anlamadim? Siz bakmazsınız baskası bakar. Kadın çok güvendigi kocasının biseyler cevirdigini bi sekilde anlamış. Niçin bakiyorsunuz ki kismini geçtik, iyi ki bakmış anlamış ne oldugunu.
Yani diyorum ki hayat böyle telefon bildirimi kovalayarak da geçmez. Aldatılıyorsanız çok daha fazlasını görmeniz gerekiyor. Sadece bu tarz bildirimlerle aldatılmış olmuyorsunuz. Eşimin tanımadığı pek çok erkek arkadaşım var,bildirimleri de gelir sosyal medyadan,bazen görüşürüm gün içerisinde ama eşime bahsetmeyi dahi unutabilirim. Bunlar eşimi aldattığımı göstermiyor diyorum. Erkekler aldatır,kadınlar da aldatır. Ama bunu kanıtlamak için yok cenazeye gitmiş haber vermemiş,yok sosyal medyadan tek onu takip etmiş de bildirim gelmiş konuları yetmez.

Nasıl yani senle mesajlaşmış gibi göstermiş anlayamadım
Aynen oyle. Sahte facebook hesabi acip benimle konusmus gibi konusmuslar, ex kisinin iki arkadasinin halt yemesiymis, sonradan yalvar yakar itiraf etmislerdi. Benim gerizekali ex'te dibini bucagini kurcalamadan inanmis. Benim ex bilgisayarimi ve telefonumu alip o kisiyle bulusmus, onun yaninda benden mesaj atmis, benim hesabim olmadigi oylece anlasilmis. Tabi sonrasinda dev olaylar cikti, o zamanlar facebookta iki ayri ayni isim olabiliyordu (ki sanirim hala oluyor emin degilim, o gunden sonra ben facebookumu kapadim bir daha ayni sorunu yasamamak icin)

Dediği gibi olsa size okuturdu mesajları. Mesajları silmesi dediği gibi olmadığını gösteriyor maalesef.

Bana da elalemin bildirimi gelir hep. Oturup takip edecek kadar boş vaktim de yok. Benim de hesabımda yüzlerce erkek vardır,eşim adlarını dahi bilmez. Bunlarla ilgilenmek çok çok zor bence.
Hanımefendi, biz birbirimizin telefonlarına izin alarak bakarız, o bile nadirdir. Ben 7 yıllık evliliğimde bir kez olsun eşimin telefonunu karıştırmadım öyle bir yapıya sahip değilim. İnanın ben şuraya konu açıp yazacak kadae bile boş vakte sahip değilim.(!) Bir bildirim geldi sadece dokundum ve sorduğum birkaç soru üzerine eşimin bu kadar sıkışması öfkelenmesi her şeyi silmesi benim şüphemi haklı çıkarmaz mı? Buna ek olarak, ben şahsi olarak instagram kullanmıyorum bile çünkü tarzım değil. Sizin evliliğinizde kıstaslarınız farklıdır, benimki çok farklı. İyi günler.

Ben çok sakin bir şekilde bu kadın kim ve takip ettiğin tek kadın neden x kişisi diye sordum. Bu sorular üzerine karıştı ortalık. Karıştırmak kurcalamak gibi hiçbir şey yapadım sonrasında çünkü hem bunu yapmam her şey ortada, hem de zaten o defoldu gitti evden.

Evet kesinlikle niyeti bozmuş. Ama ne kadar ileri gitmiştir bilemedim. Keşke bi geçmiş mesajları falan okuma şansınız olsaydı
Instagram hesap dökümü alabilirsiniz . Kendi e mailinize göndertin. Herseyi ortaya çıkar. Kendini kanıtlamak istiyorsa yapsın bunu . Msjlari bilmem ama hangi tarihte hangi adı aradığı bile cikiyor

Se
Sevgili gizemliaslı, henüz yaşamadığınız bir durum için bu kadar keskin bir üslup kullanmanızı hiç doğru bulmuyorum. Keşke boşanıyorum’ dediğin anda seri olarak gerçekleşse bu durum, ama mümkün değil çünkü o bile bir süreç. Sizce ben şu anda böyle bir durum yaşamışken ilerisinde başıma gelenleri idrak edemeyecek kadar şuursuz muyum, bilemezsiniz bunu da. Hatlar gergin ipler koptu kopacak. Aşk evliliği yapıp bunları yaşamak ne demek sadece yaşayan bilir, iyi günler.

Instagram hesap dökümü alabilirsiniz . Kendi e mailinize göndertin. Herseyi ortaya çıkar. Kendini kanıtlamak istiyorsa yapsın bunu . Msjlari bilmem ama hangi tarihte hangi adı aradığı bile cikiyor
Ben dün akşam ne yap et bana ne konuştuğunuzu göster dedim, benim gösterecek bir şeyim yok madem inanmıyorsun bana deyip defolup gitti.

Geldi mi gece?
Ne oldu sonrasında?
Benim doktor randevum var bugün, gece sancım da oldu bir yandan da bebeğime bir şey olmuş mudur diye düşünüyorum. Biri kürtaj ol yazmış vakit geçmeden okurken bile ağladım çünkü ben Allahın verdiği cana kıyamam.. Ondan ses çıkmadı çıkmaz ki. Bana yazışmaları göstereceksin dedim en son öyle çıkıp gitti evden. Göstermeyecek hatta ilerisi ya da farklı şeyler varsa onları bile yok etmiştir. Ben dünkü tartışmamızda boşanma kararımı dile getirdim zaten, bu şüpheyle evliliğe devam edemem.

İnşallah doktordan güzel haberlerinizi alırız, kötü düşünmeyin karartmayin içinizi.
Ne kadar güçlü, ne kadar sabırlı bir kadınsınız maşallah size.
Biliyor muydu randevunuz olduğunu?
Ve evet. Tabii ki var olan tüm delilleri yok etmistir. Yeni bir telefon bile almış olabilir.

Bebekle ilgili bir şey söylemedim söyleyemem. Sadece bana o yazışmaları gösterip kendini aklayacaksın dedim. Hiçbir şey diyemedi bana neden inanmıyorsun’dan başka.
Ne kadar kötü insanlar var yok kürtaj ol diyorlar bunu diyen kişi anne duygusunu yaşamadığına eminim ölürümde evladımdan vazgeçmem sanki biz tek bakamayız illa baba figürü şartmış gibi gösterilmesi çok üzücü

Çok teşekkür ederim.. Babamı daha yeni kaybettim ve o süreçte desteğini varlığını bir kez olsun esirgemedi, hep yanımdaydı kaç gece dizinde ağladım işte bu ilk aklıma gelen ve daha çok şey, eş olmak bunu gerektirir nihayetinde. Bir sürü yaşanmışlık var dile kolay evliliğimizle birlikte 10 yıl. Şimdi böyle olunca yazık diyorsun çok yazık.. Tüm güvenim yerle bir oldu, bana yazışmaları göstermediği sürece bu evliliğin devam etme imkanı yok yapamam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…