KOCAMI HANGİ KUYULARA ATAYIM ?

Malesef eşiniz samimi değil lağbali. Size iyi davranıyor olması size karşı çok sadakatli olduğu anlamına gelmez. Size ters gelen hareketleri var. Sizin uyarmanıza rağmen yapıp bide üstüne silip gizlemeye çalışıyor. Siz kendinize sorun önce, sizi gerçekten kaybetmekten korkan bir insan böyle mi davranır ? Eşiniz daha evliliğin getirdiği yükümlülüklerin farkında değil. Babanıza duyurmadan bu boşanma işini sessiz sedasız çözebilirsiniz. En son dava sonuçlanınca da babanıza sizi rahatsız eden hareketleri olduğunu ve çekmek istemediğinizi bu sebeple boşandığınızı, üzgün olmadığınızı bu şekilde daha mutlu olduğunuzu belirtirsiniz. Babanız için de önemli olan sizin mutluluğunuzdur.

Malesef eşiniz samimi değil lağbali. Size iyi davranıyor olması size karşı çok sadakatli olduğu anlamına gelmez. Size ters gelen hareketleri var. Sizin uyarmanıza rağmen yapıp bide üstüne silip gizlemeye çalışıyor. Siz kendinize sorun önce, sizi gerçekten kaybetmekten korkan bir insan böyle mi davranır ? Eşiniz daha evliliğin getirdiği yükümlülüklerin farkında değil. Babanıza duyurmadan bu boşanma işini sessiz sedasız çözebilirsiniz. En son dava sonuçlanınca da babanıza sizi rahatsız eden hareketleri olduğunu ve çekmek istemediğinizi bu sebeple boşandığınızı, üzgün olmadığınızı bu şekilde daha mutlu olduğunuzu belirtirsiniz. Babanız için de önemli olan sizin mutluluğunuzdur.
Bilsem ki böyle sessiz sedasız çözülecek yapacağım . Aslında niyetim de o sadece daha fazla üzülmesini istemiyorum temkinliyim . Kemoterapi si bitecek bir bakalım inşallah güzel haberler alacağız sonrasında bende eyleme geçeceğim. Teşekkür ederim

Hanımlar selam şimdi MÜTHİŞ ŞEKİLDE BİR FARKLI GÖRÜŞE İHTİYACIM VAR .

Ben yeni evliyim 10 aylık daha . Eşimle ilgili bir şey anlatacağım . Ben eşimle ilk konuştuğumda kendisi iş arkadaşıyla bir fotoğraf paylaşıp bunu Instagramda benden gizlemiş ben bu 3-4 kere oluyor farkında değilim tabi . Sonra bana açmış ben bu fotoğrafı görünce kötü bir şey yaptığımı düşünmüyorum diyip açtım dedi. ve bende tepkimi koydum sonra paylaşmadı zannederken yeniden gizleyip paylaşmış her neyse ben sonrasında bundan ayrıldım ama konuşup medenice çok yalvardı bende sınırımı çizdim denenebilir dedim sonra biz evlendik ve başka bir iş arkadaşından -kadın - parasını isterken öpücük atıp aşko va demiş bu kadın ondan 3-4 yaş büyük ve o zaman yeni evliydi . Ben biraz aileyi işin içine kattım bu ne demek vs ve tek yanlışın olursa gözünün yaşına bakmam dedim . Birkaç ay sonra çocukluk arkadaşıyla mesajlarını gördüm . Çocuk çekim Yaptığı iç öamaşırı mankenini atıyor bu da çok tatlı kız yazıyor sonra çocuk mankenin me..e lerinden ne kadar orijinal olduğundan bahsediyor ve başka fotoğraflar atıyor eşimde beğendiğine dair -Allah Allah yazıyor - mesajlar atıyor ve ben bunu gördüm , boşanacagımı söyledim . Sizce siz dışarıdan nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Kızlar , süreçte babam kanser hastası ve 4. Evre olduğunu öğrendik . Ben bu durumu baya ayyuka çıkardım aileme söyledim fakat babama stres yasak olduğu için biraz daha sabret dedim ama bu adam iş arkadaşları ile wp konuşmalarını siliyor (kadınlardan ) bende web açık ve bir arkadaşına işte -ismi esen olsun - işle alakalı bir şey sorup gayet normal sonra- imalı bir şekilde geldi bana - tamam esen khuja yazıp gönderdi . Sonra şak diye sildi bende pc başından bakıyorum iyice kıl oldum. unlarla mesela iş saatinde konuşuyor siliyor anlarım , bugün mesai saati dışında bit kız yazmış eski iş yerinin ismiyle kaydetmiş kızın ismini - evdeyken yazışmış sonra silmiş . Şuradan anladım web açık olduğunda silinen mesajları aşahı düşüyor ve o kız Ayşe diye kayıtlıyken telefonunda sonraları Ayşe shm (eski iş yeri ismi ) diye kaydediliyor ve yeni işine geçtiğinde oluyor bu
Herşeye rağmen sonra biz evlendik dediğin yerde okumayı bıraktım, şüpheyle yaşa dur şimdi ne diyelim , bari çocuk yapma ...

Bu adamın kaşı gözü ayrı oynuyor malesef. Hiç güven vermedin. Şimdiden böyleyse ileride aldatması kaçınılmaz. İşin kötü yanı eşiniz sanki bunu artık arsızlığa vurmuş ve yanlış yaptığı hiçbir şey yokmuş tavırlarında. Güven yokken de bir ilişki ne kadar devam edebilir o da soru işareti.
Aslında evlenmeden önce adam sinyal vermiş kendisi ile ilgili de siz her şeye rağmen evlenmişsiniz.

Herşeye rağmen sonra biz evlendik dediğin yerde okumayı bıraktım, şüpheyle yaşa dur şimdi ne diyelim , bari çocuk yapma ...
Çok bilmiş edalarınızı kendinize saklayın o halde . Yorum yapıp yakacak bir ışığınız yoksa , kelimeleriniz cebinizde kalsın. Kuru Ego yürütmelerini ç kmek için yazmadım buraya . Ve malesef ki evlendim bir çok faktörü var ne yapalım intihar mı edeyim ? Elimdekilere göre ne mi yapabilirim?

Bu adamın kaşı gözü ayrı oynuyor malesef. Hiç güven vermedin. Şimdiden böyleyse ileride aldatması kaçınılmaz. İşin kötü yanı eşiniz sanki bunu artık arsızlığa vurmuş ve yanlış yaptığı hiçbir şey yokmuş tavırlarında. Güven yokken de bir ilişki ne kadar devam edebilir o da soru işareti.
Aslında evlenmeden önce adam sinyal vermiş kendisi ile ilgili de siz her şeye rağmen evlenmişsiniz.
Bu biraz da yanlış yönlendirme yüzünden oldu işte . Oralar daha da karışık fakat elimfeki durum bu

Farklı görüşe gerek yok barışıp evlenmeyecektiniz.Esiniz önüne gelene pas atıyor.Karakteri bu yakaladıklarıniz bunlarda yakalayamadiklarinizi bilmem
Böyle adamlar başkasından çocuk da yapabilirler bı sürü başka başka çocuklarla geniş aile olur bu işler böyle.Bu aile ile terapi ile sevgi ile boşanma korkutması ile ne düzelir ne geçer.Boyle kabul edeceksiniz yada etmeyip gideceksiniz.

Sabah sabah böyle yazmasami idim bilemedim gerçeği bu kestirmesi yok bu iisin bir değil iki değil bilmem kaç aileden korkmaz sizi kaybetmemek derdinde olsa bunları zaten yapmaz

Sabah sabah böyle yazmasami idim bilemedim gerçeği bu kestirmesi yok bu iisin bir değil iki değil bilmem kaç aileden korkmaz sizi kaybetmemek derdinde olsa bunları zaten yapmaz
Yok canım sıkıntı yok zaten bende sizin gibi düşünüyorum fakat biraz durumlarda malum ya dertleşme gibi bir durum oldu . Ben yapıcı eleştirinin her türlüsüne açığım . İnsanız en nihayetinde ömür bir

Hep siliyormuş. Ben farkına varmam da Konuşmaları sildiğinin kadın iş arkadaşından para isteme mevzusundan sonra olduğunu gördüm . Ama arkadaşıyla manken muhabbeti yaptığı zaman benim PC de wp web açıktı . Bende kendi wp me girip işlerimi halledecektim bir baktım önümde . Ve bende sordum sonrasında artık hiç tutmuyor . Allah önüne çıkarıyor dediklerini yaşadım ben hep . Ama bu sefer kendim açtım wp sini pc de . Zaten beni hayli yaralayan da bu tarz işlere girmem gayet aktif çalışkan işinde gücünde bir insanım bunlar beni boguyor terbiyesizlik olarak algılıyorum kişiliğime . Sorunun detayına gelecek olursam sevgililik zamanı olan kısımda sordum bilmiyorum dedi cidden bilmiyorum dedi , kendime yakın hissettim dedi bende ayrıldım zaten sonrasında olanlar va yazıyor . O iş arkadaşından para isterken öpücük olayı da gülerek suratıma baktı ve ben böyle bir insanım samimiyim dedi . Aslında bu mesajları silme konusunda da bir şey demek istiyorum ama dediğiniz gibi o kavşağı geçtik çünkü ben sildiğini hareketlerinden şüphelenip yeni açınca farkettim . İstisnasız her kadınla olan konuşmayı siliyor sadece bir kızla böyle konu da yazdığım gibi imalı bir şekilde söylemesi beni çıldırttı . Bunların arka planı olmadığını söyleyemez çünkü kimse kimseye normal şartlarda öyle bir mesaj yazmaz neden çünkü anlık konuşmada normal seyrederken böyle cilveli bir yazım karşıdaki hiç bozmuyor işte gönderdik diyor devam sonra konuşma bitiyor siliyor . Buna başka kişilerle de denk geldim bir başkasıyla bir derece daha samimiydi ama o zaman onun telefonundan bakmıştım .
İlk olarak sevgiliyken yakaladıysanız, üstünü örterek evlenmişsiniz ve bu konuda hata sizde. Muhtemelen eli işte, gözün oynaşta biri eşiniz ve böyle adamlar asla değişmez. Korunun ve zamanı gelince gerekeni yapın.

Dedektifcilik oynayacağıniza bencede ayrılık vakti gelmiş. Kendinizi yıpratıyorsunuz sadece. Baksanıza uyarmaniza rağmen gram değişiklik yok adamda. Terk edilme korkusu yok

Ben yeni evliyim 10 aylık daha . Eşimle ilgili bir şey anlatacağım . Ben eşimle ilk konuştuğumda kendisi iş arkadaşıyla bir fotoğraf paylaşıp bunu Instagramda benden gizlemiş ben bu 3-4 kere oluyor farkında değilim tabi . Sonra bana açmış ben bu fotoğrafı görünce kötü bir şey yaptığımı düşünmüyorum diyip açtım dedi. ve bende tepkimi koydum sonra paylaşmadı zannederken yeniden gizleyip paylaşmış her neyse ben sonrasında bundan ayrıldım ama konuşup medenice çok yalvardı bende sınırımı çizdim denenebilir dedim sonra biz evlendik ve başka bir iş arkadaşından -kadın - parasını isterken öpücük atıp aşko va demiş bu kadın ondan 3-4 yaş büyük ve o zaman yeni evliydi . Ben biraz aileyi işin içine kattım bu ne demek vs ve tek yanlışın olursa gözünün yaşına bakmam dedim . Birkaç ay sonra çocukluk arkadaşıyla mesajlarını gördüm . Çocuk çekim Yaptığı iç öamaşırı mankenini atıyor bu da çok tatlı kız yazıyor sonra çocuk mankenin me..e lerinden ne kadar orijinal olduğundan bahsediyor ve başka fotoğraflar atıyor eşimde beğendiğine dair -Allah Allah yazıyor - mesajlar atıyor ve ben bunu gördüm , boşanacagımı söyledim . Sizce siz dışarıdan nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Kızlar , süreçte babam kanser hastası ve 4. Evre olduğunu öğrendik . Ben bu durumu baya ayyuka çıkardım aileme söyledim fakat babama stres yasak olduğu için biraz daha sabret dedim ama bu adam iş arkadaşları ile wp konuşmalarını siliyor (kadınlardan ) bende web açık ve bir arkadaşına işte -ismi esen olsun - işle alakalı bir şey sorup gayet normal sonra- imalı bir şekilde geldi bana - tamam esen khuja yazıp gönderdi . Sonra şak diye sildi bende pc başından bakıyorum iyice kıl oldum. unlarla mesela iş saatinde konuşuyor siliyor anlarım , bugün mesai saati dışında bit kız yazmış eski iş yerinin ismiyle kaydetmiş kızın ismini - evdeyken yazışmış sonra silmiş . Şuradan anladım web açık olduğunda silinen mesajları aşahı düşüyor ve o kız Ayşe diye kayıtlıyken telefonunda sonraları Ayşe shm (eski iş yeri ismi ) diye kaydediliyor ve yeni işine geçtiğinde oluyor bu
Valla çok yorucu

Dedektifcilik oynayacağıniza bencede ayrılık vakti gelmiş. Kendinizi yıpratıyorsunuz sadece. Baksanıza uyarmaniza rağmen gram değişiklik yok adamda. Terk edilme korkusu yok
Babam kanser hastası bırakıyordum fakat aile değerlidir . Ben zamanını bekleyebilirim ama babama yapamam bunu . İlla ki üzülür bu süreç onu yıpratmamalı

Eşiniz yavşak ve konuşmaları fotoları gizlediğine göre iyi niyetli değil.
Babanıza geçmiş olsun, ama onu üzülecek diye evli kalmamalısınız. Boşanmak üzülecek bir şey değil. Sizi mutlu görürse o da stres yapmaz.

Eşiniz yavşak ve konuşmaları fotoları gizlediğine göre iyi niyetli değil.
Babanıza geçmiş olsun, ama onu üzülecek diye evli kalmamalısınız. Boşanmak üzülecek bir şey değil. Sizi mutlu görürse o da stres yapmaz
Hayır gizlemeyi de geçtim Beyza diye kaydedip belirli zaman sonra farklı kaydetme işi sonra mesajları silme olayı bana irrite geldi . Hatta şimdi bu sabah bir yalanını daha yakaladım şaka gibi 😂

dipsiz kuyulara at bacım demeye geldim:KK14:

dipsiz kuyulara at bacım demeye geldim:KK14:

Hangi kuyulara atayım demişsin kör kuyular iyi seçenek. Şaka bir yana boşanmayı düşünmüyorsan bile asla çocuk yapma
Hhahahahahahaha yok ya bütün gece inanın uyumadım ama daha iyiyim . Bakalım pusudayım süreci nasıl yönetiriz ne yaparız babamın kemoterapisi bitip Pet çekimi var . Dualarınıza muhtacım Allah razı olsun hepinizden. İyi kötü konuştuk çok iyi geldi ❤️ gayya kuyuları paklar dicem de Allah bilir .

X