Eşim tarafından aldatıldığımı düşünüyorum..

O Rabbimin emaneti, mucizesi, hem de kalbi atıyor ölürüm de kıyamam.. Eşime hiç ihtiyacım yok çok şükür, ben çocuğuma bakarım Allahın izniyle sağlıkla doğsun

O Rabbimin emaneti, mucizesi, hem de kalbi atıyor ölürüm de kıyamam.. Eşime hiç ihtiyacım yok çok şükür, ben çocuğuma bakarım Allahın izniyle sağlıkla doğsun
Calisiyormusunuz boşandıktan sonra tek başınıza nasıl bebek buyutuceksiniz anneniz ablanız vs yardımcı olurmu

Ben ortaokul Türkçe öğretmeniyim, doğumdan sonra hakkım olan izinleri kullanıp çalışmaya devam edecektim normalde de ve yine öyle olacak. Annem bakar bebeğime benim okulda olduğum zamanlarda. Hayalimdeki bu muydu hayır, kimse oturup eşim günün birinde bana bunu yaşatabilir hamile kalmayayım diye düşünmüyordur sanırım en azından ben düşünememişim.. Şu anda yaşadıklarım bunlarsa, bu doğrultuda şekillenir hayatım. Çok da iyi bakarım bebeğime Allahın izniyle

Gittiğinden şu saate kadar, ki doktor randevusu da varmış, hiç sesi çıkmadı mı, sıfır iletişim mi?

Siz seneler sonra hamile kalıp mutlu çekirdek aile hayali kurarken adamın hayalini kurduğu şeye bak. Yatmamış olabilir ama farkeder mi?

Hanfendicim bunlar 3.taraaflara ileri sürelecek kanit olmayabilir. Eşiniz size bu kim dese evden kacicaaginiz sanmiyorum ama bu üyenin kocası yaptigini sıvaamak için kaçmış kadin belki mahkemeye delil sunamaaz aamaa aaldaatildigini pekala anlar.

Anladı diyelim hadi,ne oldu peki? Adamla yüzleşti,adam artık bir halt yiyorsa da temkinli yaklaşacak. Asla enselenmeyecek. Konu sahibinin de elinde elle tutulur bir şey olmadığı için boşanmayacak. Adam hem yakalanmış oldu,hem dikkatli olması gerektiğini anlamış oldu,hem de karısının aldatılsa bile oturmaya devam edeceğini görmüş oldu. Netice iyi değil yani,aldatan adam hariç kimsenin işine yaramadı bu sonuç.

Ayrıca aldatan kişi illa sosyal medyadan iz bırakmaz. İkinci telefonu olur belki,be yapacaksa oradan yapar. Eve bile getirmez o telefonu işyerinde bırakır. Konusaki adam yeterince serbest bir iş yapıyor,gün içinde ortadan kaybolur gider buluşur,evine de gider kadının. Sosyal medyadan hemen yakalarız diye bir olay yok yani. Binlerce böyle vaka görmüş bir insan olarak bu işlerin öyle tahmin ettiğiniz gibi olmadığını açıkladım kendimce.

Gittiğinden şu saate kadar, ki doktor randevusu da varmış, hiç sesi çıkmadı mı, sıfır iletişim mi?
Onun tek savunması bir şey olmadı yaşanmadı, bana nasıl inanmazsın nasıl güvenmezsin, bir sürü bağırış çağırış.. Muhtemelen akşam iş çıkışı gelecek ama ne değişecek ki her şeyi sildi gitti.

Her insan herşeyi yapabilir. Öncelikle bunu unutmayın. Yani x kişi asla bunu yapmaz diyemeyiz kimse için.

Evet eşiniz sizi aldatıyor. Muhtemelen tek konuştuğu kişide bu kadın değil.
Düzgün bi erkek olsa bu şeylere mahal vermez.

Eğer olurda sizi yüzleştirmeyi falan denerse ki yapacağı en mantıklı şey olur ( paçayı kurtarmak için kadını ikna eder belki) siz yine de instayı kurtarmayı, verileri getirmeyi deneyin. Çünkü neden sadece 1 kişi olsun. Belki başka yazışmalarda vardır ki instayı aç dediğinizde çok panikledi anladığım kadarıyla. O kadından başka yazışmalarda yakalarsınız gibi hissettim. Bence başka isimle açılmış fake hesabı bile olabilir. O kadını tanıdığı için kendi adının olduğu hesaptan eklemiştir ama başkalarıda varsa başka fake hesaplardan yazışmış olabilir. Çünkü neden yapmasın niyeti bozduysa.

Öncelikle bebişe selamm, bol bol öpücükler.

içinizi karartmak istemem ama evlenmeden önce ki ilişkimde buna benzer bir olay yaşadım; Baya bir konu üzerinden sözlü kavga ettik ve arşivinde mesajlar olmamasına rağmen alınmış bir numara vardı. Profilde kız resmi vardı ve tanıyordum ablası diye nitelendirdiği bir kişiydi. Aklıma nereden geldiyse, selam, bilekliğim sen de kalmış olabilir mi sevişirken kopmuştur dedim. İnsan hissedince hissediyor garip bir şekilde. Yok demez miiiiiii kız

Koydum kapının önüne, bye.

Durumunuza üzgünüm sizi kırmak istememiştim, şu an duygusallıkla hareket ettiğinizi düşünüyorum ben. Mantık çerçevesinde düşünmeye çalışıyorum, dini ya da duygusal olarak değil. Kendimce onu deme sebebim hem sizin hem de bebeğin yaşayacağı sıkıntılardı. Bir çocuğun illa ki babaya ihtiyacı var. Hem de çok. Bunun ilerleyen hamilelik haftaları var doğumu var lohusalığı var, duygusal olarak hele ki o dönem hezeyan geçireceksiniz. O ağlayacak siz ağlayacaksınız çok zor bir dönem. Sonrasında tek başınıza ebeveyn olma durumu var okuluydu masrafıydı bir sürü şey.
Dini olarak hassasiyetleriniz varsa tabi ki siz bilirsiniz ben sadece bu duygusal kargaşa içerisinde o konuya dikkat edilsin unutulmasın bir karar verilsin diye hatırlattım.
Umuyorum eşiniz denen mahluktan uzak çocuğunuzla güzel bir hayatınız olur şimdiye kadar çektiklerinize telafi niyetiyle.

Son düzenleme:
Rica ediyorum düzgün konuşun. Sizinle daha önce de bu konuda tartıştık tekrarlamak istemiyorum. Ben yasal hakkımı kullanırım. Annenin duygu durumu psikolojisi ve fiziksel durumu daha önceliktir benim için, siz ölseniz de doğurursunuz. Ben inanmam siz inanırsınız. Fikir ayrılıkları işte.

Son düzenleme:
Suan ne oldu peki

Olma kardeşim kürtaj falan çocuk doğduktan sonra da bozulabilir adamlar illa baba mı lazım hepsine bazısının da yok işte adam gibi babasi hepsini öldürmek mi lazım Allah muhafaza bu mantık ve fikirleri ben hiç anlamadım ömrümde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…