Eşim kumar oynuyor boşanma durumundayız yardımcı olurmusunuz

Kim neye yardımcı olacak anlamadım ?
Adamın ne halt olduğu belli bile bile evlenmissiniz.
Babanız yerden göğe kadar haklı adama üzüldüm besle büyüt yetiştir elin vasifsizina gitsin eş olsun.
Eşinizden hiçbir halt olmaz düzelmez fazla vakit kaybetmeden gençlik elden gitmeden ayrılmanın yoluna bakın.
Ayrıca vicdanınız niye sızlıyor anlamadım keyfine göre kumar oynayan kendisi kadına el kaldıran kendisi baya kötü dünyaya zarar oksijen israfı bir adam eşiniz.
Sevgi dediğimiz şey lafla olmaz emek vererek mücadele ederek olur.
Boş lafla herkes sever.
Sizinki de bağımlılık sevgi değil.

Haklısıniz belkide benim vicdanım ona çok hakaret ettim bu dönemde kumar oynarken bu yönde vicdanım kendini sorguluyor sen hakaret etmeseydin duzelirmiydi diye

Yok bırakmaz bıraksa bile sizi sevgiliyken dövmesi yine normal değil.
Son 3 aydır dövmemesi de lütuf değil.
Hele siz bı hamile kalın çocuk doğurun ona muhtaç olduğunuzu anlasın gör bak nasıl tekrar dayağa başlar.
Kafes uygulamasını da indirin eşiniz pislik biri her şey beklenir kendinize dikkat edin.

Haklısıniz belkide benim vicdanım ona çok hakaret ettim bu dönemde kumar oynarken bu yönde vicdanım kendini sorguluyor sen hakaret etmeseydin duzelirmiydi diye
Kumar oynayan karısını döven adama hakaret az bile.
Sizi ne güzel manipüle etmiş öyle ozguveninizi düşürmüş.
O yüzden böyle şeyler düşünüyorsunuz.
Ne yapacaktiniz iyi ki kumar oynadın kocacım mi diyecektiniz anlamadım ?

Anlayamadım bu adama hala vicdanınız sızlıyorsa sıkıntı sizde.Adam keyfınden kumar oynuyor..Küfür şiddet var ve kumarda var..Kaybedıp gelıp aglıyor sızı manıpule etmek ıcın..Ya eşiniz şizofren değil.Kumar oynadıgında parayı kaybedecegını biliyor..Ama o kadar zevklı kı..Sizin iiçin yada ilerde çocuk için yada ADRİANA LİMA için bile kumarı bırakmayacak..Ortada evlilik yok ..Hatta e harfı bıle yok..Bir uyan artık ya..Ezıkmısın sen.Neyin eksikte bu sahtekar, yalancı, kumarbaz, şiddet eğilimli kufurbaza katlanıyorsun..Sana eşin dahil kimse hakaret edemez..Bu sınırlarını iyi koy..Kumar oynayamaz..Sakın borcunu ödeme, kefil olma,kredısını ödeme..Bak 1 trılyon borcunu ödesen bile sana eyvallahı olmaz.Ödediğin an minnattarlıgı bıter.Kumar kişilik bozukluğu yapar..Kaç kurtul..Eln delisini akıllandırmak sana mı kaldı..Sevgi tek taraflı olmaz..O en ufak çaba vermıyor.Kumar oynamasa oluyor ama vazgecmıyr, gecmeyecek,Sen için degıl 10 çocuk dogursan da farketmez.Bari çocugu bu ortama getırme..

Güzel tespit.Bırakmasın ki başka bir kadının başına çöreklenmesin bu pislik..Böyle pisliklere tahammul eden kendıne saygısı olmayan kadın az bulunur..

Eline sağlık deseydin keşke.Rızkımızı kumara verdin aşkım canın sagolsun deseydın...Yine yeniden oyna..Ben gerekırse saçımı süpürke eder senin zevkine para bulurum deseydin.Tabiki hakaret edeceksin, kızacaksın..Bu yazdıkların çok saglıksız düşünceler..Hiç iyi görmedim sizi...

hiçirşey düzelmez. kalkan el inmez! daha beterini yaşarsınız eğer boşanmazsanız. düzelmesini beklemeyin boşanın düzgün olanını bulun.

Dalga geçtiğinizi düşündüğüm için cevap veremicem bu kadar saçmalıkla bir kadın devam edemez çünkü

Bi de başlık yanıltıcı ve eksik.
Eşim kumar oynuyor
Beni dövüyor
Hakaret ediyor
5 kuruş etmez biri
Yazmalıydınız

Yapacağınız tek şey var, boşanın kurtulun. Size kendinizden başka hiç kimse yardım edemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…