Eşim kumar oynuyor boşanma durumundayız yardımcı olurmusunuz

Yaşananlar göz göre göre gelmiş zaten. Sürpriz mi oldu size? Üzülesi olan benim değil sizin durumunuz.

Ondan ağlama seansları yapıyorsunuz ya karı koca
En azından kişilik olarak uzulesi bı durumda değilim insanlara yardımcı olmak yerine kötü kalbinizin kirini saçıyorsunuz

Öldüğünde bırakır..Bu nasıl bir kendni kandırmadır.Lütfen boşanmayın zaten boşanamssınızda.Bızımde vaktımızı almayın

Sadece olanı söylüyorum yalnız.

İyi ağlamaya devam madem
Bazı insanlar acıdan beslenir.Bırakın beslensin..20 yıl sonra da ben her şeye dayandım evliliğimi sürdürdüm acınası öğünmesi ile dolaşır..Gençliğine kendİ acımaz ise bize ne..Çocuğuna da sizin için katlandım palavrası da cabası..A çocuk yokmuydu ,Yoksa hemen yapsın belki düzelir. Belki ben de ABD başkanı olurum..Hayal de sınır var mı?.Benim hayalimde bile olabilirlik var onun hayalinin yanında ,Yaşasın acıyı, dibine kadar kıvransın, hissetsin....Belki ona iyi gelen budur. Bundan besleniyordur..Kurban rolü

Ayrılmazsam ilerleyen zamanlarda mecburen çocuk olur herkes kumar düzelmez diyor eşim şuan arıyor bize bunu yapma gel diyor kayınvalidem kayinbabam hepsi gel diyor bu arada 7 görümcem var onlarlada aram iyi değil
Sizi yana yakıla ararlar elbet. Kimse çocuğum kumar yüzünden terk edildi demek istemez. Eşinize gelince onun borçlarını ödeyecek, hizmetini yapacak, hem çalışıp hem evi çekip çevirecek birini neden kaybetmek istesin ki. Kumarda kaybediyo stresini senin üstünde atıyo. Kumar düzelmez kapı komşum ne dayaklar yedi, adam hapis bile yattı. Sonra gitti para buldu kocasını hapisten cıkardı. Sonra ne mi oldu yine dayak yine kumar.

ayrılma da ikiniz ayrı ayrı gidip yeni insanların başını yakmayın
sen zaten yanmaya en başından daha sevgiliyken razı gelmişsin
şimdi bu adamdan ayrılırsan başkasını bulacak, sana yaptığı işkenceleri ona da yapmak isteyecek
başka bi kadının canı yanmasın, canının yanmasına enn başından beri okey olan sen dururken
bile bile lades demişsin, sonunu da bile bile yaz, umurumda bile değil senin gibi kadınlar
gram üzülmem ne dayak yemene, ne başka bişeyine
bugün bu adam seni öldürse su testisi su yolunda kırılır der geçerim hiç içim sızlamaz
bazılarınız sahiden hak ediyorsunuz çünkü
allah akıl dağıtırken siz koca peşinde koştuğunuz için demek ki, böyle abuk sabuk heriflere kul köle oluyorsunuz

Eveeet artık kafatasının içinde yer alan güzide organı kullanma vakti gelmedi mi? Bu zamana kadar o da yeterince dinlenmiş olmalı çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…