Eşim kumar oynuyor boşanma durumundayız yardımcı olurmusunuz

Aklını başına al sacmalama , babası 50 yıl kumar oynamış birisi olarak söylüyorum asla düzelmez , çocuk yokken vur tekmeyi yeni bir hayat kur , kumarcı adamın gözü be es ne çocuk görür onların tek derdi kısa yoldan zengin olmak .

Bacım geri dön sana olan olmuş, akillanmazsin da, başka kadınları kurtar bari o heriften.

Bir de yetişkin iki insan birbirine yemin ettirmeden Kur’an a el basmadan.. nasıl söz veremez onu da anlamadım.

Ayrılmazsam ilerleyen zamanlarda mecburen çocuk olur herkes kumar düzelmez diyor eşim şuan arıyor bize bunu yapma gel diyor kayınvalidem kayinbabam hepsi gel diyor bu arada 7 görümcem var onlarlada aram iyi değil
Ayrılmamak için seni tutan umut ne merak ettim ?

Siz çok kötü manipüle olmuşsunuz,gözünüz gerçekleri göremiyor kapanmış resmen.Bu adam düzelmez bir ,ikincisi devam ettikçe daha da kara bataklığa sürükleneceksin.Allah en yakın zamanda gözünüzü açsın sağlıklı kararlar verdirsin bunu demek düşüyor..

Bir de yetişkin iki insan birbirine yemin ettirmeden Kur’an a el basmadan.. nasıl söz veremez onu da anlamadım.
Anlatayım. Bağımlı insanlar kolay söz verır ve hiç tutmaz.

İkısı de bağımlı. Biri kumar, digeri eş bağımlı. Eş bağımlılığı diğer bağımlılıklardan farklı degil. O yuzden ancak psikolog yardımıyla kurtuiabilir bayan arkadaşımız.

İflah olmazsın. Bile bile seviyorum diyerek hayatını mahvediyorsun. Yaptığı herşeyide yutuyorsun maşallah. Bir kaç çocuk yaparsın gül gibi yaşarsınız

Çok teşekkür ederim dualarinizda bulundurun beni

Kinadigin şeyi yaşaman dileğiyle insanları üzmek için yorum yapmana gerek yok içinde tutabilirsin
Bu hesaba bakarsak sen kınama rekoru kırmışsın baksana kocada yok yok. İşe yaramaz koca özellikleri listesi bulup üşenmeden tek tek kınadın mı naptın.

Bir de ben seni, senin babanı üzdüğün kadar üzemem. Otur bunu bir düşün.

Bu arada kendimi bildim bileli zenginleri kınıyorum ama yaprak kımıldamıyor

Kimse bu yasanilanlari yaşamak istemezdi nasıl kalbiniz var gerçekten bu daha çok uzulesi bı durum

Yuva kurmak zor yıkmak da zor o kadar üzülüyorum canım yanıyor bı çıkış kapısı arıyorum
Arkadaşım yuvayı kurulmayacak bir şahıs ile kurmuşsun ki kurulmuş bir yuva yok kumarbaz sahtekar bir birisi ve onun düzelğine inanan dayak yiyip ağlayıp üzülen bir insan var. Kaç kurtar kendini bu adamdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…