Eşim kumar oynuyor boşanma durumundayız yardımcı olurmusunuz

yesl35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
28
-27
Uzun süren sevgili dönemimiz oldu bu dönem güzel geçti diyemem onu o kadar çok seviyordumki gözüm hiç bişey görmüyor du babama karşı gelip onunla evlendim babam düğünüme geldi benle konuşuyor ama eşimin yanlış insan olduğunu savunuyor hep sevgili döneminde şiddet küfür hakaret çok yaşadım ama sevdiğim için bırakmadım evlendik küfür hakaret şiddet devam etti kumar oynuyordu kumar oynadığında bende dayanamıyordum hakaret ediyordum ona bende çalışıyordum 11 aydır evliyiz 11 aydır söz verdi yeminler etti ama hep bı şekilde oynadi nisanliyken de oynuyordu ama bu denli beni etkiliycegini sanmıyordum bırakır diye düşünüyordum kurana el bastı aileme söz verdi ama bırakmadı en son olarak ona son şans verdim bana küfür dayak kumar la gelirsen biter dedim ağladı söz verdi ailemin evinden döndüm bı hafta sonra gene gitti oynadı borcu varmış onu ödemesi lazımmis o yüzden oynadım dedi ona çok üzüldüm ağladığı için bırakmak istiyorum ama olmuyor diyordu sustum 25 günde üç kere oynadi ben ağlıyorum yapma diyorum oynuyordu benimde çalışmamı istiyordu ben işten ayrilmistim gecinemeyiz diyordu kira zam gelecek diye bende kumara atar gene paramı diye istemiyordum ama kendime elinden geleni yap sonra pişman olma dedim işe basvurdum kurana el bastı gene eşim sende bana saygılı olcaksin dedi bana el bastırdı aramızda saygı kalmamıştı bana yasattiklarindan dolayı zaten içim doluydu ufak sebepden tartıştık ben bağırdım o bağırdı sıktır git dedi bana bavulunu topla git dedi umursamiyordu annesini arayıp anlattım annesinin evi karşı bina onlara gidecek orda kalacaktım o gün nere gidiyorsun dedi annen gile dedim sinirlendi annesini arayıp kizacakti yolun açık olsun gibi şeyler söyledi bende artık dayanamadım ailemi aradım bavulumu topladım gittim ama sonra beni arıyor bize bunu yapma diyor seviyorum onu ama sonumuz kötü biter diye korkuyorum kumar bırakmaz ilerde çocuk olursa mahkum olurum bu sefer diye korkuyorum çok aşırı kıskanç bide eşim vicdanimin bı yeride sızlıyor napmaliyim yardım edin...

Sonunda hamileyim diyeceksiniz diye bekledim yalan değil, neyseki yokmuş çocuk durumu. Ne yapabilirsiniz sizce? Adam olmayanı neden ısrarla adam etmeye çalışıyorsunuz ki? Bu adam düzelmez, sevgiliyken de aynıymış şimdi de aynı. Sihirli değnek mi değmesini bekliyorsunuz? Boşanın kurtulun bu leş adamdan. Ne aşkmış yahu?! Dayak, hakaret yiyip küfürler işitip acı çekmeyi göze alacak kadar!

babama karşı gelip onunla evlendim babam düğünüme geldi benle konuşuyor ama eşimin yanlış insan olduğunu savunuyor hep
Allah kimseyi evladıyla sınamasın.
Evladın da hayırlısı diye bu yüzden diyorlar.

Size ayrıl desek de döneceksiniz; sizin için dil dökmeye, sizi bir şeylere ikna etmeye çalışmak zaman kaybı sadece.
İnsanın kendine yaptığını kimse yapmıyor derdim de sadece kendinize yapmakla da kalmıyor.
Doğurmuş, yetiştirmiş anne babaya da yapıyor, onlara yazık olmuş demekten başka bir şey yazmaya gerek yok bu konuya.

Son düzenleme:
Sihirli değnek mi değmesini bekliyorsunuz?
Yani o sihirli değneği değdirmiş aslında, evlenmiş.
Malum evlilik kadar sihirli/şifalı şey yok bu hayatta.
O yüzden insanlar deli oğullarını nasıl evlendireceklerini şaşırıyorlar mesela.
Rivayete göre uyuşturucu, kumar, serserilik dahil her türlü derde devaymış.
Ama işte burada işe yaramamış, konu sahibi sihirli kelimeleri yanlış söylediyse demek ki.
O yüzden dönsün, biraz daha denesin. Belki o zaman işe yarar da adam kanatsız meleğe döner.
Hem bakın, ağlıyormuş da...Yazıktır, ağlatmamak lazım, di mi ama?

Kumar illetini başlıkları şöyle bir tarayın da okuyun. Senelerce çekip varını yoğunu yediren ama kocası adam olmayan kadınlarla dolu. Bir de üstüne dayak şiddet küfür, evden de kovmuş zaten adam siz bu saatten sonra “Seviyorum, söz verdi, düzelecek” deyin, bir de dönün işe başlayıp paranızı eline sayın da daha rahat oynasın paşa. Ailenizi de ezmişsiniz zamanında, adam sevgililik döneminden belli etmiş kendini bile bile lades demişsiniz.
Aklınız varsa korunun, bir an önce işe girip kendi ayağınızın üstünde durun ve boşanın. Henüz yolun başında kurtulun bu asalaktan

Sana ne diyelim ki?

Bri kadın cinayeti haberi daha duymak istemiyorum. Sizin kendinize saygınız sevginiz merhametiniz yok mu? O size hakaret küfür ederken daha evli değilken bu işi bitirmeliydiniz. Alkın varsa kendini de aileni de seviyorsan bu adamdan ayrıl. KİMSE DEĞİŞMEZ. Kumar oynayacak para bulamayınca napacak seni çalıştırmak isteyecek senin getirdiğin para yetmeyince seni kötü işler yapmaya bile zorlar. Kendini kurtar. Bu adamın neyini sevdin onuda anlamış değilim. Benim gözümde şu an p*sliğin teki

Niye israr ediyorsun bu adamda?

Yuva kurmak zor yıkmak da zor o kadar üzülüyorum canım yanıyor bı çıkış kapısı arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…