Eşim kedilerimi istemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hadi canım hadiiiii.

Kedi analığı; git hayvanın kumunu temizle mama kabını yıka…
Tüylerini topla…
Hdhdhdhdgsggssgsghshs sen de git biraz çocuklarınla ilgilen. Anaları sen olduğuna göre genetik olarak şanssızlar zaten. Burada sabah akşam millete benim kocam kim biliyor musunuz diye sapır saçma konuşacağına git biraz etkinlik yaptır telafi etsinler açıklarını

Siz gercekten rahatsızsınız.

Bakın siz o kadar leş bir kişiliksiniz ki…

Ama sana öyle bir germişim ve dert olmuşum ki kedilerin köpeklerin çöp karıştırdığı gibi ruhunun leşliğindem gidip yorum araştırmışsın.

İçime öyle bi şey doğuyor ki sizin icin ileride çocuğunuz oldugunda çok büyük sınavlar yaşayacaksınız.

Burada herkes birbirine bişeyler yazıyor ama senin gibi leş insan çok az çocuk uzerinden bişeyler yazacak, genetik olarak çok şanssız yazacak.

Umarım Allah sizi evlatla sınar ve evladınızı kedilerinizle kıyaslarsınız…

Aklınca dalga geçer gibi yazıyorsun da kuduruyorsun..

Kurban ol sen benim kedilerime sen milletin kedisine laf atarsan millet de senin çocuğunu ağzına böyle dolar işte.
Sen mi karar veriyorsun çocuğunun kedimden daha değerli olduğuna. Kedimin tüyü kadar değeri yok senin çocuklarının annesinin ballarıııııııııııııııı kurban olsun bu kadın sizin suratınıza

Eklentiler

• AA4198A0-66FE-4655-AD10-99C3723FB04D.png
    486,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 8E50F041-9B32-493E-A0AD-902DD835BFB4.png
    719,5 KB · Görüntüleme: 73
  • 9789943D-49D4-47FF-A012-4E2A137EAF55.png
    943,8 KB · Görüntüleme: 73
  • 88F6728C-CACE-47DD-9828-C4A95478444A.png
    706 KB · Görüntüleme: 89
Kadının kumlarını temizlemekle beni aşağılayacağını sandığı kişiler de şunlar gsgsgsggs fotolarını bile yerim

Eklentiler

• 4C28221E-EBAA-43B2-91C0-F3E990D0C0B7.jpeg
    88,7 KB · Görüntüleme: 84
  • 7766ABD3-7336-4E8E-BEE0-EB91A302FB5B.png
    702,9 KB · Görüntüleme: 83
Ben biraz insandan anlıyor isem dalga geçiyor ayağına delirmiş durumdasın. Aşırı takıntılısın.

Senin ruh leşşşşş.

Kedi de rahmani boyutta bir hayvan olduğu için kedi severek kendini rahatlatmaya çalışıyorsun da olmaz….

Sen rahatsızsın yorumlarımda kimsenin kedisine laf attığım yok. Kedi ye neden laf atayım. Sen kendin kudurmus gibi yorumlar yazdın. Hasta ruhunla kafanda kurduğun hayal ürünleri…

Kedi rahmani boyutta hayvan ne demek yav gsgsgsgs düz hayvan işte benimkiler kuş gibi tilki gibi. Yok mana aleminden kedi

Alttan alta şey demek istiyor anne olamıyorum da kıskanıyorum valla koca da var yumurtalıklarım da sağlam amh 3.64 yaşım da genç hatta inanır mısın korunduğum halde hamile kalmışlığım da var öyle bir doğurganlık yani.
Ama senin o küçük ufkunun almadığı konu bazı kadınlar anne olmak istemez.
Senin gibi istemeye istemeye anne olmuş, cahil, hayatı kocasının arkasında yaşayanlar ise kendi mutsuzluklarını kendi hayatına dair pişmanlıklarını böyle kadınlara alakalı alakasız öfke kusarak dindirmeye çalışır. Özgürlüğümüzü kıskanıyorsun. Hadi git rahmani boyuttaki çocuklarınla ilgilen gsgsgsgs

Kadının kumlarını temizlemekle beni aşağılayacağını sandığı kişiler de şunlar gsgsgsggs fotolarını bile yerim
Sen etrafta hizli hizli dönen küpecikler gibi saldiran yorumlar yazdın, gercekten iyi degilsiniz.

Hayir size yorum yazsam neyse dicem delirmis gibi sallayan sensin ama sana usenmeden cevap yazıcam.

Gerçekten icime doğuyor siz evlatla sınanacaksınız.

Siz insanlara birebirde tak tuk şak şuk ben boyleyim ayagina istedigi gibi konusan bi insansınız, bu böyle değilse bende bisey bilmiyorum.

Sana senin gibi cevap yazinca dayanamadın…

İçine başka neler doğuyor aşkım anlatsana biraz
Evlatla sınanma sebebim de kadınlar kulübündeki kadına cevap yazmam gsgsgsgsgs bari daha dişe dokunur bir sebeple sınansaydım. Böyle buraya yazdığımız her şey için sınanacaksak boku yedik

Biriniz kocam da kocam biriniz senin çocukların şanssız. Bu nedir anlamadım. İkinizde tuhafsınız hanımlar. Seven sever sevmeyen sevmez bakmaz. Hangisinin diğerinden üstün olduğuna nasıl bu kadar çirkin şekilde karar verebiliyorsunuz anlamıyorum. Saygı duymak, çerçevenizi bilmek bu kadar zor olmamalı. Herkes kendi hayat görüşüne ve yaşayışına uygun olarak doğruları belirler ve yaşar. Zavallım kediler ve çocuklar üzerinden ego tatmininiz bittiyse daha fazla tartışmayın. Zaten konuya dinamiti koymuşsunuz. Birazdan kapanır. Konu sahibi de konuyu açtığıyla kalır.

Ben eşinize hak veriyorum. Baştan evlenirken kabul etseydi siz haklı olurdunuz. Sonradan getirmişsiniz, benim eşim eve hayvan getirse o evlilik biter çünkü aşırı korkuyorum. Keşke bahçe fakan olsa orda beslerdiniz. Ama bazı insanlar evde gerçekten istemiyor

8 aydır sizde olan iki kedi yasaklarla biraz zor olacak ama bencede başka birine yuvalandirmak yerine yatak odası veya mutfak yasağı getirin. Tekiri falan geçtim o çocuklar size eve alıştı baska yerde zorlanır birde üstüne maalesef ikisini birlikte kabul eden birilerini bulmak imkansıza yakın.
Esinizde çok tuhaf hem seviyor vermek istemiyor ama tüyünden de rahatsız. Maddi imkan varsa odadaki kedi tüylerini alan hatta alerjen azaltan cihazlar var şuan ismini hatırlayamadım ama onlardan düşünmez misiniz

Benim kedilerim senin çocuklarından daha değerli bence. Ve yine aynı şekilde benim kedilerim senin çocuklarından çok daha temiz.
Bence gayet alakalı bir yorum yaptım şu an alakasızsa oku geç.
Ay tamam da bu ne hadsiz bir yorum ya . Çocuklara laf edecek kadar? Hayvansever insanlar bazen kafayı yiyecek seviyede oluyor sizde onlardansınız. İnsanların evladına niye laf ediyorsunuz. Herkes kedi sevmek zorunda değil. Ben de sevmiyorum aaa size göre korkunç insanlarız dimi

Ya Allah aşkına yani konuyu okuyayım dedim kızlar bu yorumlar ne böyle yahu.
Yakışıyor mu böyle laflar.
Valla şoka girdim ya herkes hayvan sevmek zorunda değil ne zaman şu sitede kedi konusu açılsa abartılı hayvanseverler kendini yırtıyor konu evlada bile geldi

Senin için ruhun leş.
Kk da yorum yazdığın için tabi ki değil kedi maması.
Ama bu ruh sende oldugu sürece dedi dersin. Sen çok sınanırsın.

Öbür hanımefendi de çocukla sınanırsın demiş. İkiside aynı. Al birini vur ötekine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…