Eşim kedilerimi istemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evde kedi istemeyen biriyle evlenmem bile o yüzden ne desem bilemedim. Kedi balkonda bakılmaz mümkün değil. Sürekli miyavlarlar,kapalı kapı sevmezler. Bu saatten sonra sokağa salamazsınız ölürler eve alıştıkları için. Öyle ya da böyle takıntısını aşsın seviyormuş çünkü. Aşıları tamsa kıl tüy sorun olmuyor zaten.
Of titiz insanlar çok zorlar ve hayatı zindan ediyorlar.

Anladım. Eşi bu olayı takıntı yapıp huzursuzluk çıkarabilir sürekli. Bu da evliliğini zedeler. Kedileri balkona kitlemek asla olmaz. Kediler orda çıldırır bence.. bilemedim ya eşi kabul edecek (şimdi etse bile ilerde laf edecek) ya kedileri evden gönderecek ya da bu evlilik bitecek. Çözümü bu üç tanesi…

Hanfendi hanfendi, sizin kediniz var siz anlayamazsınız. Lütfen kedilerinizi pistten alıp çıkar mısınız kavgadan, pardon konudan.

Bahsettiğiniz youtube videosunun içeriğini bilmeden; sizin videodan aklınızda kalan tek 1 cümleyle videoyu değerlendiremeyiz.

Video sahibi orada ironi mi yapıyor; mübalağa sanatını kullanarak bir şey mi anlatmaya çalışıyor; bilmiyoruz.

Sokağa salmaz başkasına vermez e ama başka ne yapılabilir seçenek yok balkonda dumaz kedi.

Hanfendi hanfendi, sizin kediniz var siz anlayamazsınız. Lütfen kedilerinizi pistten alıp çıkar mısınız kavgadan, pardon konudan.
hem kedisi hem çocuğu var bence de anlamaz. bu elit tartışma için ya çocuğun olacak ya kedin

Kesinlikle keşke gelmeseler de biz de yorulmasak. Annemin arkadaşının kızları kediden korkuyordu ama öyle böyle korkmak değil. Onlar gelince kapatmak zorunda kalıyorduk. Hayvan sıkılıyor çıkmak istiyor. Bir de sürekli kapıyı kontrol ediyorlar aman açmadınız değil mi diye. Yahu sanane? Ev bizim kedi bizim. Beğenmiyorsan ne diye gelirsin de insanları yorarsın.

İyimisin çocuklara neler yazdi.
Fark olsun istiyor ise insanlar o zaman seviyeyi korunacak.
Kendisi çocuklarima yazdi, dalga gecer gibi yazdi, kedisi ulu önder Keditürk biz marabalari olduk, tüyü olduk.

O zaman o da youtube de savundugu kadin gibi beni o kivama getirir.
Karsilikli yazisiriz hic geri durmam yazsın gene yazicam.
Haddini asmayacak insan.

Burada herkes herkesi elesitiriyor ama kimse cocuklara bişey yazmiyor.
Farkindaysaniz.

Bilmedigin konuda yazma ben biliyorum da yazdim.

Bilmedigin konuda yazma ben biliyorum da yazdim.

O bilmediğimiz videoyu ve o videoda geçtiğini söylediğiniz 1 cümleyi tamamen alakasız bir şekilde konuya siz yazdınız.

Video hakkında görüş ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız; Hiçbir başlığa uymayan yazılar ! bölümünde konu açarak, videoyu paylaşıp, yorumlayabilirsiniz.

Ay Allah aşkına beddua edip durma ya ayıptır. Evet bence de diğer üye başlattı senin çocuklarından benim kedilerim daha kıymetli diyerek yok çocukların geni yok bilmem ne diyerek. Ama doğmamış çocuğa beddua etmek ne. O sorunlu diyorsun ama sen de burdan çok normal gözükmüyorsun. Çoluğu çocuğu niye karıştırıyorsunuz ya. Bu ne insan sevgisi ne hayvan sevgisi ikinizin yaptığı yorumlarda da kötülük.

Çocuğunuza bir şey yazmadı tüm mesajları okudum. Çocuk-kedi kıyasını ilk siz başlatmışsınız. Bu kıyasınıza cevaben de egecell kedilerinin aynı minvalde değerli olduğunu belirtmiş. Sizin yorumlarınız daha kışkırtıcı karşı taraf da sizin dilinizden cevap vermek durumunda kalmış. Haklıyken haksız düşeyazmış ama yorumlarınız o kadar itici ki ben haksız bulamadım.

Napalim hanimefendi abowww diyip susalim mi???
Yazdiysa karsiligi olacak.

Sizin ne kadar yaranız varmış. Siz cirkef suyuyla mi yikandiniz???
Jdjdj ay siz ne kadar komiksiniz. Dediklerimin yarısını geçtim, çeyreğini bile anlamadınız ve çirkef suyuyla yıkandığımı düşündünüz öyle mi? Pess

Siz böyle devam edin. Ne derseniz deyin fikirlerim değişmeyecek. Kınadığınız insanlardan farkınız yok.

Canim ben kumlarini balkona koydum. Balkon kapalı benim. Balkona çıkan kapıyı da kestirip kedi kapısı monte ettirdim.boylece koku sorunu çözüldü. Kumlarini önüne paspaslar var.ayaklarinda kum varsa oraya dökülüyor. Gece ya da gunduz yatak odanıza almayın. Böylece ne kumlu ayağıyla başar ne de tüyü ağzınıza girer.
Balkon çözüm değil. Yazık hayvanlara.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…