Eşim kedilerimi istemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de çocuk düşünmüyorum. Kedilerime yaptığım her şey çevreye batıyor. Kedine bunu yapacağına otur çocuk yap da ona yap diye gsgsgsgsg. Ulan sananeeeeee
Bide şey var "kedi bakacağına doğursaydın bi tane büyütmüştün " iki hayvan delisi evlat sahibiyim buna rağmen bana da bu söyleniyor bik bik... milletçe bi hadsizliğimiz var malesef...

Bide şey var "kedi bakacağına doğursaydın bi tane büyütmüştün " iki hayvan delisi evlat sahibiyim buna rağmen bana da bu söyleniyor bik bik... milletçe bi hadsizliğimiz var malesef...
Sizin gibi annelerin yetiştirdiği çocuklar çok değerli. Vicdanlı çocuklar bizim geleceğimiz upuzun mutlu ömürleri olsun

4 kedim evimdende misafir eksik olmaz hiç kimse den kötü koktuğunu duymadim kedi besleyince ev kötü kokmaz pasakli olunca
Zaten kokmuyor ki ben psikolojik kısmından bahsettim. Yoksa kaşınmamın yada sürekli öksürüp boğazıma bir şey yapışmış hissinin de gerçekle alakası yok.

Kediler tüy döküyor ve cidden her yerden cikiyorlar. Tüy sorunu icin ekstra efor sarfetmek lazim. Her gun evin supurulmesi ve tuy toplayan rulolar ise yariyor. Balkona koymak yerine mutfak ve yatak odası kapılarını kapali tutsaniz ve robot supurge alsaniz nasil olur acaba?

Hanımlar merhaba,

eylül ayında kapımın önünde beslediğim anne kedi ölünce, 10 günlük yavrularını eve aldım. 4 tanelerdi, 1 tanesi malesef yaşayamadı. Birini arkadaşım sahiplendi, ben de şuan 2 tane var.
Tam bir senelik evliyim, onlar da 8 aylarını bitirdiler.
Ancak eşim bu yaşa kadar evde hiç evcil hayvan beslememiş, herşeyleri gözüne batıyor ve ciddi sorun yaşamaya başladım.
Bugün bana hayal ettiğim evlilik bu değildi, ben tüy istemiyorum, kuma giriyor tuvaletini yapıyor, kuma basıp yatağa geliyor katlanamıyorum dedi.
Hatta bu sebeple ben çocukta istemiyorum onlar varken dedi.
Kendini çok sıkışmış hissettiğini, aslında onları çok sevdiğini ancak bu durumlara katlanamadığını belirtti. 2 kardeş hem birbirlerine hem de bana çok düşkünler.
Ben onları veremem.
10 günlüklerdi çocuğum gibi büyüttüm baktım.
Eşimin de böyle hissetmesi beni çok üzdü, ne yapacağımı bilmiyorum.

Böyle çare ararken ve düşünürken akılma onunla henüz paylaşmadığım fikir geldi. Şuan için kullanmadığımız, 8 metre uzunluğunda bir balkonumuz var. Bu balkonu onlara tüm şartları sağlayacak şekilde onlara tahsis etsem (kışın evde uyuymak şartıyla) salona da girip çıksalar, hatta hole kadar sizce çözüm olur mu? yatak odası, mutfak ve çocuk odasına (şuan çalışma ve giyinme odası orası) almamak şartıyla bu şekilde gezinseler?

Ben hep hayvanlarla büyüdüm, benim gözüm görmüyor bile. Tik yapmış kendine gece uyurken bile ağzında tüy var sanıyor.
Başım çok ağrıyor, onlara da kuyamıyorum, eşime de

Eşim bana çok düşkün, bir dediğimi iki etmeyen, hatta bana söylemeden beni düşünen, her şeyi yapan biri. Onu da istemediği bu duruma 15-20 sene mahkum edip evliliğimize zarar gelsin istemiyorum. Fikirlerinizi alabilirsem çok memnum olurum.
Biraz vicdanına oynasanız tanrı misafirleri evden mi gönderelim bakması sevaptır gibisinden. İlk kedimde ben de aynı sıkıntıları yaşadım şimdi hiçbir şeyinden iğrenmiyorum çocuğum gibi oldu. Bir de bebek olunca onun bağışıklığı için de çok faydalı olur. Sizin fikriniz de güzel bu arada en kötü yatak odaları ve mutfağa almayın…

ailurophile ailurophile sizinle hemfikir olduğum için 4 pati annesi olarak bu soruya bende cevap vermek isterim izninizle 😉 bu bilgilendirmeyi defalarca yaptım ki bence yapmama gerekte yoktu ama sizin zihniyetinizdeki insanlar zaten laf etmek için geliyor. Gelmeyin arkadaşım sevmiyorsanz rahatsız oluyorsanız gitmeyin kedili evlere... ve sakın unutmayın siz misafirsiniz kedilerimiz bizim evimizin fertleri... misafirsiz yaşayabiliriz sıkıntı yok...
Benim Çoluk çocuk yok gündüzleri de evde duran yok haliyle çok kirlenmiyor bir de haftada 3 gün yarım günlüğüne kadın geliyor. Evde büyük olduğu için alan çok geniş çok kirli durmuyor 350 metrekare. Hergün süpürülen bir ev. 2 kedim var cins değiller normal sokak kedisi aşırı tüy dökmeleri de yok. Ama sonuçta hayvan illaki dökülüyor.
Ben çok pimpirikli bir insan değilimdir. Kimsenin evinin kiri gözüme batmaz. Bir arkadaşım var ikiz oğulları var tam yaşlarını bilmiyorum ama yeni kreşe başladılar 3 olabilir yaşları. Evine ne zaman gitsem dağınık çünkü küçük bir ev çocuklar da olunca haliyle ne kadar toplu dursun. yediklerini içtiklerini sağa sola saçar, koltukların tepesinde yağlı elleriyle dolaşırlar, kaç kere sümüklerini gördüm ya ellerinde kurumuş ya bir yere sürmüşler. Hiç de umrumda olmadı. Çocuk bu yani. Aynı arkadaşım benim evim hakkında kediler olduğu için bir şey yiyip içmek istemediği yorumu yapmış 😃😃😃

Bazı insanlar üreme meraklısı. Ayrıca çocuk doğurmak marifet bir şey değil öyle aman aman önemli bir şey de değil. Şahsen ben hayvanları çocuklardan daha çok seviyorum. Bence bir canı sahiplenmek doğurmaktan bin kat daha iyi

Benim kedilerim senin çocuklarından daha değerli bence. Ve yine aynı şekilde benim kedilerim senin çocuklarından çok daha temiz.
Bence gayet alakalı bir yorum yaptım şu an alakasızsa oku geç.
Ay boşverin bu hanım Kore mah konusunda benim kocamın kim olduğunu biliyor musunuz söylemeyim minvalinde yorum yazıp azarlıyordu az önce konu sahibini.

Benim Çoluk çocuk yok gündüzleri de evde duran yok haliyle çok kirlenmiyor bir de haftada 3 gün yarım günlüğüne kadın geliyor. Evde büyük olduğu için alan çok geniş çok kirli durmuyor 350 metrekare. Hergün süpürülen bir ev. 2 kedim var cins değiller normal sokak kedisi aşırı tüy dökmeleri de yok. Ama sonuçta hayvan illaki dökülüyor.
Ben çok pimpirikli bir insan değilimdir. Kimsenin evinin kiri gözüme batmaz. Bir arkadaşım var ikiz oğulları var tam yaşlarını bilmiyorum ama yeni kreşe başladılar 3 olabilir yaşları. Evine ne zaman gitsem dağınık çünkü küçük bir ev çocuklar da olunca haliyle ne kadar toplu dursun. yediklerini içtiklerini sağa sola saçar, koltukların tepesinde yağlı elleriyle dolaşırlar, kaç kere sümüklerini gördüm ya ellerinde kurumuş ya bir yere sürmüşler. Hiç de umrumda olmadı. Çocuk bu yani. Aynı arkadaşım benim evim hakkında kediler olduğu için bir şey yiyip içmek istemediği yorumu yapmış 😃😃😃
Vallahi ben temizlik konusunda hassasım ne yalan söyleyeyim, evim her zaman temizlik kokar, sabah kalktığımda ilk işim evi havalandırmak olur... Tuvalete gidip elini yıkamaktan aciz olan insanların kendini 7/24 temizleyen bir canlıya tiksintiyle bakmasını anlayamıyorum. Avm vs gibi yerlerde kadın tuvaletlerinin hali ortada zaten, insanlar çok temizmiş gibi kedilere çamur atmasın hiç kimse.

İnanın o da öyle, gider çeşit çeşit mama alır, onlaroı sever öper sarılır. Akşamları iştemn geldiğinde salona gelmezlerse , kendilerini sevdirmezlerse söylenir, kızar.
Ama bu tüy ve kum konusuna alışamadı.
Ben de ne istediğimi bilmiyorum ama çok mutsuzlaşmaya başladım, vicdanım ile yaşam tercihlerim arasında kaldım diyor
Bence esinizde takinti baslamak uzere

Şu koku tartışması bana saçma geldi biraz. Yaşadığınız ortamdaki kokuya bir süre sonra burnunuz alışır. Misal bazı insanlar vardır , deli gibi parfüm sıkmıştır, kendisi hiç koku almaz ama çevresindekiler çok rahatsız olur ilk başta, bir süre sonra burun kokuyu daha az almaya başlar.

Benim de kuşum var, belki o da kokuyor ama benim haberim yok, çünkü aynı ortamda olduğum için burnum kokuya alıştı.

Benim kedilerim senin çocuklarından daha değerli bence. Ve yine aynı şekilde benim kedilerim senin çocuklarından çok daha temiz.
Bence gayet alakalı bir yorum yaptım şu an alakasızsa oku geç.
Bu bi iddia;
Ruhu sorunlu tedaviye ihtiyaç duyan insanlardan bu cevap beklenir ancak.

Bu ruh hali ile kedi seven insanlarda ağır sorun olduğuna inanıyorum.

Bence git iyi bi psikiyatri doktorunda tedavi olun.
Çocuklarla hayvanları senin gibi kıyaslayan insanlarda zerre insan sevgisi olduğunu da düşünmüyorum.
İçinizde nasıl bir fırtına varsa böyle etrafa SALYA AKITA AKITA geziyorsunuz. Kedimde kedim, kedimi bırakamam, kedim şöyle kedim böyle, kedim kedim kedim kedim kedim.

Oysa ki bizler evimizde hayvan bakmayıyoruz sadece bir hayvanla başka hiçbir şey kıyaslamıyorum ağzımızdan etrafa salya akıta akıta gezmiyoruz.

Ben senin gibi leş bir ruhun yorumunu okuyup geçmem ağzının payını cevabını veririm.

Oysaki kedi gibi ruhu çok yüksek rahmani boyutta bir canlı senin sorunlu ruhunla birlikte aynı evde kirleniyor.

Ne yaşadınız arkadaş böyle cocuklarla kedileri kıyaslayacak kadar çiğleştiniz.

Keşke çamaşır suyuyla kıyasakta temizlense o temiz kedilerin gibi kirli…

Sen değerli olmayı bırak bu dünyaya çokda gerekli degilsin bu sorunlu ruh halinle be BAYIR GÜLÜ…

Şu kaliteye bak senin çocuklarından daha değerli daha temiz yazacak kadar leşşşş bir düşünce yapısı…

Kedin senden cok cok değerli ve kaliteli olduğu için kedine söyleyecek bir lafım olamaz, hayvanın en büyük sınavısın.

Hadiiiii oku geç.

Yalllllllahhhhh…

Bu bi iddia;
Ruhu sorunlu tedaviye ihtiyaç duyan insanlardan bu cevap beklenir ancak.

Bu ruh hali ile kedi seven insanlarda ağır sorun olduğuna inanıyorum.

Bence git iyi bi psikiyatri doktorunda tedavi olun.
Çocuklarla hayvanları senin gibi kıyaslayan insanlarda zerre insan sevgisi olduğunu da düşünmüyorum.
İçinizde nasıl bir fırtına varsa böyle etrafa SALYA AKITA AKITA geziyorsunuz. Kedimde kedim, kedimi bırakamam, kedim şöyle kedim böyle, kedim kedim kedim kedim kedim.

Oysa ki bizler evimizde hayvan bakmayıyoruz sadece bir hayvanla başka hiçbir şey kıyaslamıyorum ağzımızdan etrafa salya akıta akıta gezmiyoruz.

Ben senin gibi leş bir ruhun yorumunu okuyup geçmem ağzının payını cevabını veririm.

Oysaki kedi gibi ruhu çok yüksek rahmani boyutta bir canlı senin sorunlu ruhunla birlikte aynı evde kirleniyor.

Ne yaşadınız arkadaş böyle cocuklarla kedileri kıyaslayacak kadar çiğleştiniz.

Keşke çamaşır suyuyla kıyasakta temizlense o temiz kedilerin gibi kirli…

Sen değerli olmayı bırak bu dünyaya çokda gerekli degilsin bu sorunlu ruh halinle be BAYIR GÜLÜ…

Şu kaliteye bak senin çocuklarından daha değerli daha temiz yazacak kadar leşşşş bir düşünce yapısı…

Kedin senden cok cok değerli ve kaliteli olduğu için kedine söyleyecek bir lafım olamaz, hayvanın en büyük sınavısın.

Hadiiiii oku geç.

Yalllllllahhhhh…
Sen benim kocamın kim olduğunu biliyor musun da böyle yazıyorsun bana

Siz beni tehdit mi ediyorsunuz????
Siz beni tehdit mi ediyorsunuz???
Siz beni tehdit mi ediyorsunuz???

Napacaksınız evimize gelip öldürecekmisiniz bizi evde kedi bakmıyoruz diye..
Kocama söyledim biraz önce. Önce kahkahalarla güldü sonra….

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X