Esim ciplak kadin fotograflarina bakiyor

Benim annem ile kızım yetermiş bana kendisi de varmış başka insanlara ne gerek var diyor

Aslında beni kisitlayacagini anlamıştım ama her şekilde babamdan iyidir dedim

içinize sinmeyen bir evliliği nolursa olsun yapmamanız gerektiğinin kanıtı adeta bu konu. varsın aileniz ısrarcı olsun, ne yapacaklar yani evlenmediiniz diye öldürecek halleri yok ya. iki laf yersiniz, en fazla iki tokat yersiniz ama lanet olsun der bırakırlar peşinizi. aileden kurtulmak için yapılan evliliklerde denize düşen yılana sarılmış oluyor. yapabileceğimiz en mantıklı şey para biriktirmek, iş bulup kendi ayaklarınızın üzerinde durup boşanmak. kadın görünce dibi düşen adam yetmişine gelse de değişmez. tıynet meselesi.

Ailem düşündüğün gibi değil 2 gün değil o evden çıkmadığım sürece beni yerlerdi babamı nasil biri olduğunu anlatmam imkansız

Ailem düşündüğün gibi değil 2 gün değil o evden çıkmadığım sürece beni yerlerdi babamı nasil biri olduğunu anlatmam imkansız
Ne yapın edin polislik sınavlarına girmek için eşinizi ikna edin.

Şansımı çok denedim konu açılınca kavga ediyor uni sınavına tekrar giricem pmyo ye başvuracam ama ona haber vermicem babamlara gidip orda halletmeye calisicam daha çok zaman var calisicam bana şans dile
İnşallah her şey gönlünüze göre olur.

Adam kendine o kadar güvenmiyor ki dışarıda sizin gözünüzün açılacağını iyi biliyor.

Sen kendin dışarı çıksan,arkadaş edinsen,başka evli çiftleri görsen eşinin rahatı bozulacak biliyor.

Ailen çok ayrı vaka.onlarin normal olup kızımızın yanındayız diyeceğini zannetmiyorum ben.aile olarak arkanda durmamıslar.

Mesela çocuğun kreşe başlayacak,okula başlayacak o zaman ne olacak.senin ilhilenmen lazım.toplantilar oluyor,veliler birlikte vakit geçiriyor,piknikler oluyor partiler olur ve çocuklar birbirine gidip gelmek isteyecek sizde yanında olacaksınız.o zaman bu koca olacak adam ne yapacak acaba.

Dışarıda yesin,içsin,gezsin, gözleriyle başka kadınlari taciz etsin.eeee birde kadına psikolojik baskı uygulasin.

Sen böyle sustukça sana daha neler yapar bu kim bilir.ailen arkanda da değil tamam ama sen önce kadın sonra annesin.biraz ayakların yere sağlam bassın.evlenmek zorunda kaldın falan bunları geçelim.sen 7 yıldır bu adamlasin.herseye susup,çocuk var diye tutunca bişey değişmiyor.
Aranızda ki yaş farkına ve o adamın igrencligine deginmiyorum.lutfen kendine güven ve o adama haddini bildir.

Severek evlenmemişsiniz neden kıskanıyorsunuz ki? Bakmasına engel olamazsınız gizli gizli yine bakar. Dışarıya açılımı yoksa çok dert etmeyin. Varsa boşanın.

Çok üzüldüm size.
Yani şöyle böyle yapsaydınız diyemeceğim. Atıp tutmak kolay ama öyle bir ailede doğup büyemek öyle bir babaya sahip olarak büyümek çok farklı bir şey.
Konu sahibinin babasına bakarsak gayet de öldürme ya da daha beter yapma potansiyelleri varmış.

Eşiniz iş yerindeki kadınlarla gülüp eğlenip sizin burnunuzun ucunu çıkartmıyor.
Allah yardımcınız olsun. Bu adamdan kurtulup çok güzel hayatınız olur umarım.
Açıktan okumaya çalışın. Okumaya çalışın. Siz hep sustuğunuz için sizi ezmiş. Susmak size bir sey kazandırmaz.

Ben baskın bir karakter değilim aslında eşim iyi biri ama çok baskıcı ona göre dışarıdaki tüm kadınlar o.. Bana diyor ki senin karakterini bozarlar ben ne desem anlamiyo
Karaktersiz adam ! Niye bakıyor ozaman o. .......nefret ediyorum böylelerinden .o..... Derler salyalari aka aka da bakarlar .zihni o şekilde çalıştigi için başka adamlarıda kendi gibi bildiği için sanada öyle bakacaklarinj düşünüyor bu baskı ondan ötürü

Uzuldum sana, saf temiz iyi birisine benziyorsun. Bence sosyallesmen lazım, hani camiye git, sohbetlere git, arkadaşlarının evine git. Bunlara izin versin artik yani. Bir de calisirsan iyi olur bence. Yazik sana.

Uzuldum sana, saf temiz iyi birisine benziyorsun. Bence sosyallesmen lazım, hani camiye git, sohbetlere git, arkadaşlarının evine git. Bunlara izin versin artik yani. Bir de calisirsan iyi olur bence. Yazik sana.
Esim komşuma gitmeme bile izin vermez 7 yıldır evliyiz hiçbir komsumu tanımıyorum eve gelenlere kapıyı açma diyor kapıya gelenler çalıp çalıp gidiyor söylediklerin pek mümkün görünmüyor ama yinede teşekkür ederim beni düşünüp çözüm yolu aradığın için

Severek evlenmemişsiniz neden kıskanıyorsunuz ki? Bakmasına engel olamazsınız gizli gizli yine bakar. Dışarıya açılımı yoksa çok dert etmeyin. Varsa boşanın.
Mesele sevip sevmemek değil yaptığı şey zoruma gidiyor benim kadınlarla bile konuşmami istemezken kendisi ciplak kadin resimlerine bakiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…