Esim ciplak kadin fotograflarina bakiyor

Aslında ciplak kadin olmasa böyle devam edecektir ama kendini savundu üste çıkmaya çalıştı
Şu cümlenizden sonra diyecek bir şey yok devam edin o zaman. Dev gibi başka sorunlar var hayatınızda ama hala çıplak kadın diyosunuz üste çıktı diyosunuz. Adam sizi insanlıktan çıkarmış, sizi saymıyor, umrunda değilsiniz, size hakaret edip eve kapatıp kendisi özgürce yaşıyor. Üzgünüm biraz sert oluyor belki ama durum bu. İki kafeye götürdü ve dövmedi diye iyi bir insan olmuş olmuyor. Hayatınızda hiçbir şey normal değil bunu bilin ve eğer değiştirmek istiyorsanız biraz cesaret, biraz çaba. Hiç değilse kızınıza yazık. Sizinle aynı kaderi yaşatacaksınız ona da.
Tek sorununuz da çıplak kadınlara bakması ise burda kimse yardım edemez size. Sizin hiçbir konuda söz hakkınız yok sizi takan da yok çözemezsiniz. Artık yapmıyorum der yine yapar.

Ben buradaki konuları gördükçe sinirden kuduruyorum, yapılan haksızlıklar, aşağılamalar, hor görmeler yüzünden sinir tepeme çıkıyor ama tüm bunları yaşayan kadınlar hâlâ eşine yemek yapıyor, temizlik yapıyor, ara düzeltme derdinde oluyor.

Yahu bir hayatınız var yaşayabileceğiniz bunu neden elin adamları yüzünden heba ediyorsunuz? Aileniz zaten apayrı bir boyut... Bir iş bul kendine gir çalış. Çalışmana laf ediyorsa da etsin gerekirse kavga et. Neden kendinizi bu kadar ezdiriyorsunuz? Neden her şeyde kadınlar sus pus olup fedakarlık ediyor? Neden hep kadınlar geri adım atıyor? Siz kendinize bu muameleyi nasıl yaptırıyorsunuz ben gerçekten üzülüyorum böyle konuları gördükçe ya
Ben de aklımı yitirmek üzereyim. Kadınların bu kadar ezilmesi ve bunu kabullenerek devam etmeleri beni çıldırtıyor. Hepimiz aynı şartlarda da doğmadık ne yazık ki evet ama kabullenemeyiz bir şeyler yapmak şart.

Şu cümlenizden sonra diyecek bir şey yok devam edin o zaman. Dev gibi başka sorunlar var hayatınızda ama hala çıplak kadın diyosunuz üste çıktı diyosunuz. Adam sizi insanlıktan çıkarmış, sizi saymıyor, umrunda değilsiniz, size hakaret edip eve kapatıp kendisi özgürce yaşıyor. Üzgünüm biraz sert oluyor belki ama durum bu. İki kafeye götürdü ve dövmedi diye iyi bir insan olmuş olmuyor. Hayatınızda hiçbir şey normal değil bunu bilin ve eğer değiştirmek istiyorsanız biraz cesaret, biraz çaba. Hiç değilse kızınıza yazık. Sizinle aynı kaderi yaşatacaksınız ona da.
Tek sorununuz da çıplak kadınlara bakması ise burda kimse yardım edemez size. Sizin hiçbir konuda söz hakkınız yok sizi takan da yok çözemezsiniz. Artık yapmıyorum der yine yapar.

Ben de aklımı yitirmek üzereyim. Kadınların bu kadar ezilmesi ve bunu kabullenerek devam etmeleri beni çıldırtıyor. Hepimiz aynı şartlarda da doğmadık ne yazık ki evet ama kabullenemeyiz bir şeyler yapmak şart.
Ben ne demek isteğimi anlatamadim galiba bu son yaşadığımız olay hayatimi sorgulamama sebep oldu yoksa böyle devam edicekti demek istedim ama artık yok az önce hadi barışalım dedi ne özür ne bisey sadece barışalım dedi ben de kabul etmedim etmicem

Ok. o zaman ne diyim.
Böyle devam edecekti derken mutluyum demedim sadece alıştım bu hayata dedim ama artık olmaz herkes kendi yoluna biraz zaman geçsin böyle küs kalalım sonra olmuyor bosanalim dicem bakalım bir anda söylesem asla kabul etmez az önce beni babamlara götür biraz orda kalayım dedim ne işin var babanlarda dedi şuan sesiz kaldım biraz beklicem sonra boşanmaya teklif edecem umarım kabul eder

Böyle devam edecekti derken mutluyum demedim sadece alıştım bu hayata dedim ama artık olmaz herkes kendi yoluna biraz zaman geçsin böyle küs kalalım sonra olmuyor bosanalim dicem bakalım bir anda söylesem asla kabul etmez az önce beni babamlara götür biraz orda kalayım dedim ne işin var babanlarda dedi şuan sesiz kaldım biraz beklicem sonra boşanmaya teklif edecem umarım kabul eder
Bu hayata alışmak için daha çok gençsiniz. Kendinize yazık etmeyin. Bir ömür mutsuz ve çile çekerek yaşamayı kimse haketmez, kendinize bu hayatı layık görmeyin. Boşanmayı onun kabul etmesi gerekmiyor davayı tek başınıza da açabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bu konu ile ilgili çok başlık var ama benim durumum farklı. Eşim beni istemeye geldiğinde ben çok ağladım aileme gelmesinler diye ama beni takan kim. Sonuç olarak geldiler reddeden taraf ben olmayım(ailem sorun çıkartmasin)diye saçma isteklerde bulundum eşim hepsini kabul etti ve evlendik. Okul yarıda kaldı açıktan uniye devam ettim. Evleneli 7 yıl oldu 1 kızım var Eşim hep ciplak kadin fotolarına bakiyor oryantal izliyor ben laf söyleyince ne olmus izliyorsam diyor . 7 yıldır tek arkadaşım yok kimse ile gorusmemi istemiyor. Bana karşı iyi ama ben mutsuzum hayallerim vardı 7 yıl oldu ama hala polis olmak istiyorum 25 yaşımdayım o 37 yaşında sizce ne yapmalıyım disarda da gözler fıldır fıldır her geçen kadına bakiyor ben ona bakınca başını hemen başka yöne çeviriyor çok mutsuzum 1 hafta oldu kavga ettik geri adım atıp özür de dilemiyor bana akıl verin ne olur ne yapmaliyim sizce
18 yaşında mi evlendiniz?

Maalesef çözümü boşanmak oyle bir hanzodan koca olmaz size henuz yasiniz genç neden bu duruma bagli kalasiniz ki.

18 yasinda 30 yasindaki adamla evlenmisiniz. Davul bile dengi denginedir

Aileniz sız okurken 18 yasında sızı zorla 30 yasındakı bır adama mı verdı? Inanmıyorum ya. Mutlaka dısardan da olsa okuyun okuyun. Bizim aile dostumuz bı kız kaçtı birine. Esı baskıcıydı baya kız kapandı hatta zorla. Gızlı kapaklı okudu yılmadı trafık polısı oldu. Esınden bosandı sımdı baskasıyla evlı

Aileniz sız okurken 18 yasında sızı zorla 30 yasındakı bır adama mı verdı? Inanmıyorum ya. Mutlaka dısardan da olsa okuyun okuyun. Bizim aile dostumuz bı kız kaçtı birine. Esı baskıcıydı baya kız kapandı hatta zorla. Gızlı kapaklı okudu yılmadı trafık polısı oldu. Esınden bosandı sımdı baskasıyla evlı
Darısı başıma insallah

X