Esim ciplak kadin fotograflarina bakiyor

Aslında ciplak kadin olmasa böyle devam edecektir ama kendini savundu üste çıkmaya çalıştı
Şu cümlenizden sonra diyecek bir şey yok devam edin o zaman. Dev gibi başka sorunlar var hayatınızda ama hala çıplak kadın diyosunuz üste çıktı diyosunuz. Adam sizi insanlıktan çıkarmış, sizi saymıyor, umrunda değilsiniz, size hakaret edip eve kapatıp kendisi özgürce yaşıyor. Üzgünüm biraz sert oluyor belki ama durum bu. İki kafeye götürdü ve dövmedi diye iyi bir insan olmuş olmuyor. Hayatınızda hiçbir şey normal değil bunu bilin ve eğer değiştirmek istiyorsanız biraz cesaret, biraz çaba. Hiç değilse kızınıza yazık. Sizinle aynı kaderi yaşatacaksınız ona da.
Tek sorununuz da çıplak kadınlara bakması ise burda kimse yardım edemez size. Sizin hiçbir konuda söz hakkınız yok sizi takan da yok çözemezsiniz. Artık yapmıyorum der yine yapar.

Ben de aklımı yitirmek üzereyim. Kadınların bu kadar ezilmesi ve bunu kabullenerek devam etmeleri beni çıldırtıyor. Hepimiz aynı şartlarda da doğmadık ne yazık ki evet ama kabullenemeyiz bir şeyler yapmak şart.

Ben ne demek isteğimi anlatamadim galiba bu son yaşadığımız olay hayatimi sorgulamama sebep oldu yoksa böyle devam edicekti demek istedim ama artık yok az önce hadi barışalım dedi ne özür ne bisey sadece barışalım dedi ben de kabul etmedim etmicem

Ok. o zaman ne diyim.
Böyle devam edecekti derken mutluyum demedim sadece alıştım bu hayata dedim ama artık olmaz herkes kendi yoluna biraz zaman geçsin böyle küs kalalım sonra olmuyor bosanalim dicem bakalım bir anda söylesem asla kabul etmez az önce beni babamlara götür biraz orda kalayım dedim ne işin var babanlarda dedi şuan sesiz kaldım biraz beklicem sonra boşanmaya teklif edecem umarım kabul eder

Bu hayata alışmak için daha çok gençsiniz. Kendinize yazık etmeyin. Bir ömür mutsuz ve çile çekerek yaşamayı kimse haketmez, kendinize bu hayatı layık görmeyin. Boşanmayı onun kabul etmesi gerekmiyor davayı tek başınıza da açabilirsiniz.

18 yaşında mi evlendiniz?

Maalesef çözümü boşanmak oyle bir hanzodan koca olmaz size henuz yasiniz genç neden bu duruma bagli kalasiniz ki.

18 yasinda 30 yasindaki adamla evlenmisiniz. Davul bile dengi denginedir

Aileniz sız okurken 18 yasında sızı zorla 30 yasındakı bır adama mı verdı? Inanmıyorum ya. Mutlaka dısardan da olsa okuyun okuyun. Bizim aile dostumuz bı kız kaçtı birine. Esı baskıcıydı baya kız kapandı hatta zorla. Gızlı kapaklı okudu yılmadı trafık polısı oldu. Esınden bosandı sımdı baskasıyla evlı

Darısı başıma insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…