Esim ciplak kadin fotograflarina bakiyor

Aslında ilk zamanlar sevmesem bile bana değer veriyor beni sevdiği için kıskanıyor diyordum dayak yok küfür yok sadece insanlar ile görüşme çalışmaya gerek yok diyordu bende sorun etmedim yinede görücü usulü sonradan değişir diye 3 yıl bekledim değişmedi bana karşı evde cok iyiydi sonunda hamile kaldım bebekten sonra bana ilgisi azaldı birkaç defa telefonunda ciplak kadin gördüm sonra video ilk söylediğimde ben bakmadım dedi saçmalama dedi diğer gormelerimde bardağa bakmam dedi 1 hafta önce gördüğümde bakarim ne olmus falan gibi konuştu üstüne bana aptal dedi ben de 1 haftadır onunla konuşmuyorum söyledim ayağıma gelip özür dilemeyene kadar barismam o çok kibirlidir asla özür dilemez biliyorum inşallah kendisi boşanma konusunu açar şuan bekliyorum o açmasa son seçenek ben konusucam

siz çalışmıyorsunuz evdesiniz ve dışarı çıkmanıza izin vermiyormu
birde arkadaş edinmenize izin vermiyormu ? yani sizi yanlızlığa itiyor öylemi ?
bence kırmızı oda boncuk bölümünü oturup seyrettirin
sonrada ne diyecekseniz söyleyin
(ben olsam eşime -ben asla canıma kıyamam seni güzel öldürürüm derim

Eşinizin bu yaptığı şeyler zaten yapması gerekenler bunun farkındasınızdır dimi, size lütuf gibi sunmasına izin vermeyin, siz de bunu bir lütuf gibi görmeyin. Babanız çok ama çok kötü hatta iğrenç bir insan olduğu için onun bir tık iyisi size harika geliyor olabilir ama öyle değil, önce bunun farkına varın. Bir eş bir baba zaten evine bakmak çocuğuyla ilgilenmek zorunda. Bunun haricinde size sunduğu bir imkan var mı, yok. Komşulara dahi kapıyı açamamak iki çift kelam edememek, çöp çıkarmaya bile izin istemek psikolojik baskıların en yıpratıcısı olabilir. İnsan insana muhtaçtır,sürekli dört duvar arasında ne yapıyorsunuz tüm gün. Hele kızınız, ona yazık değil mi. Annesi gibi bir hayatı mı olsun. Siz sindirilmiş bastırılmışsınız, yaşadığınız hayatın normal olmadığını fark etmeyin diye de kimseyle görüştürmek istemiyor eşiniz. Çünkü hayat bu değil ki. Çok üzüldüm size inanın. Altın da varmış, onları alın gidin kızınızla birlikte. Yeni bir hayat kurun kendinize. Belli bir süre kadın sığınma evlerinde kalırsınız sonra düzen oturtur yeni hayatınıza başlarsınız

Haklısın
Kocanızın tedavi olması lazım. Sizi başka insanlardan bu kadar soyutlaması hastalık
Söylediklerime önem vermez takmıyor söylediklerimi

Bu yaşadığınız hayat değil. Koca diye bir ruh hastasının eline düşmüşsünüz, bir an önce kurtarın kendinizi. Çok üzüldüm.

Kocanızın tedavi olması lazım. Sizi başka insanlardan bu kadar soyutlaması hastalık
İlk evlendigimizde bir kadınla geçmiş mesajlarını gördüm bosanalim dedim agladi seni çok sevdim mutlu bir hayatımız olur yapma dedi şimdi o adamdan eser yok eskiden kaybetmekten korkuyordu şimdi umrunda dahi değilim bu iyi ama galiba

Adamın zihniyetinde ciddi sıkıntılar var. Kadınlara değer vermiyor asagiliyor. Çünkü kendine güvenmiyor biraz aklı olan bir kadının ona yüz vermeyeceğini öyle bir tiple arkadaş bile olmayacağını biliyor. Sizi dışarı çıkarmıyor kendince gözünüzü açmak istemiyor. İğrenç bir adam bu asıl o or.... karektersiz bir insan. Bir ömrümüzü bununla geçirmeyin daha önemlisi bu iğrenç adam kız ve erkek çocuklarınızı büyütmesin. Nasıl bir zihniyetle eğitim verebilir ki çocuklara. Ayrılın çocuğunuzu alın ve kırın bu döngüyü. Aileniz arkanızda olmasa bile gerekirse bir süre kadın sığınma evinde kalın. Polislik hayalinize geri dönün.

Böyle erkekler birbirini savunur. Korkarlar birbirlerine laf edemezler. Güçleri sadece kadınlara yeter. Zihniyetleri batsın.

Şansımı çok denedim konu açılınca kavga ediyor uni sınavına tekrar giricem pmyo ye başvuracam ama ona haber vermicem babamlara gidip orda halletmeye calisicam daha çok zaman var calisicam bana şans dile
Evet deneyebilirsin çok güzel düşünmüşsün umarım başarılı olursun. Kurtulursun bu hayattan

Canim benim ya bunlar zaten normal eslerin yaptigi seyler. Beni disari cikartir ne demek sen kendin tek basina cikabiliyor olmalisin zaten. Herkesi potansiyel tehlike olarak gorme sebebi kisi kendinden bilir isi.

Bu adamdan bi cacık olmaz. Ama mesele sadece çıplak kadına bakması değil yani sizi resmen eve hapsetmesi. En iyisi okulu bitirmediysen okulunu bitir güzel bi işe gir ve bu adamdan kurtul. Yeni bir hayat kur.

sende aynını yap özellikle yaptıgını caktırmadan tepkisine bak düzeliyorsa amenna düzelmiyorsa iflah olmaz

Bu adamdan bi cacık olmaz. Ama mesele sadece çıplak kadına bakması değil yani sizi resmen eve hapsetmesi. En iyisi okulu bitirmediysen okulunu bitir güzel bi işe gir ve bu adamdan kurtul. Yeni bir hayat kur.
Aslında ciplak kadin olmasa böyle devam edecektir ama kendini savundu üste çıkmaya çalıştı
sende aynını yap özellikle yaptıgını caktırmadan tepkisine bak düzeliyorsa amenna düzelmiyorsa iflah olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…