Esim ciplak kadin fotograflarina bakiyor

Neden size karışmasına izin veriyorsunuz?
Kendinize o kadar yazık ediyorsunuz ki.
Kendinizi ezdirmeyin bu kadar lütfen.

Ben gitmek istesem sığınma evine gitmem ayaklarım üstünde dururum çocuğuma da bakarım ama korkuyorum işte okul olarak açıktan sosyal hizmetleri bitirdim zaten ama hayalim polislik yoksa kpss ye girsem rahat yerlesebilecegim bir bölüm bitirdim mesele kpss ye girmekte ama cesaret edicem artık kendim ve kızım için yaşayacağım

Bunca yıl beni düşündüğünü sanıyordum babamdan sonra eşim bana harika bir insan gibi geldi ama zamanla onun gözündeki değerimi anladım eşim istemeye gelmeden önce annemlere evlenince kız çarşaf giyecek yoksa olmaz demiş ben geldiği zaman bunu kesinlikle kabul etmediğimi söyledim bunu kabul etmesi bile çok şaşırtıcı gelmişti babam gibi yobaz değil dedim ama bir benzeri çıktı

O zaman daha şanslısın bir yolunu bul o sınava gir işe gir adamı başından at ve sonunda artık özgür ol. Sakın korkma.

Asıl korkman gereken böyle bir adamla böyle bir yaşantıyla ömrünü tüketmek olur. Onun da zaten içindesin. Daha kötüsü olabilir mi düşünüyorum da yok ya olamaz heralde. Hemen işe koyul

Nasil yapicam sınava asla girmeme izin vermez ondan habersiz cop atmaya bile cikamiyorim
Gerçekten bunu mu kendinize reva görüyorsunuz nasıl izin vermiyor ya aklım almıyor anlamıyorum ve ben burda gördüm ki kendisi bir haltlar karıştıran erkekler eşlerini eve kapatıyorlar .Sizin adınıza çok üzüldüm ama birşeyler yapın artık küçük kız çocuğu degilsiniz

Kalbinizin sesini dinleyin yasıniz daha genc ayaklarinizin ustunde durabilirsiniz . Kendinize guvenin Allah yardimciniz olsun

Cok bunaldım artık sosyal medya yasak arkadaş yasak bu hesabı bugün gizli açtım bu yüzden de çok tedirginim
ben tanıyodum böyle bir adam kadının hayatını zindan etti adam öldükten sonra kadın sudan çıkmış balığa döndü iyi düşünün böyle adamla ömür geçmez sizin için üzüldüm

Bunca yıl beni düşündüğünü sanıyordum babamdan sonra eşim bana harika bir insan gibi geldi ama zamanla onun gözündeki değerimi anladım eşim istemeye gelmeden önce annemlere evlenince kız çarşaf giyecek yoksa olmaz demiş ben geldiği zaman bunu kesinlikle kabul etmediğimi söyledim bunu kabul etmesi bile çok şaşırtıcı gelmişti babam gibi yobaz değil dedim ama bir benzeri cikti
Aslında baskıları ve şu ciplak kadin fotolarına bakmasa iyi anlasiyoduk ama hayat böyle geçmiyor boş yaşıyorum ve hayallerim hayal olarak kaldı çok sıkıldım bu durumdan ne kadar üzüm zaman oldu başka insanlarla böyle konuşmayalı herkese cevap vermek istiyorum hazir küsüz ben de fırsattan istifade kızımı uyutup boş odaya geçtim ☺

Ben de çok üzüldüm. Hem konu sahibine ham kızına. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak olmuş bu. O kadar isterdim ki böyle zor durumdaki kadın ve çocukları kurtarabileceğim süper güçlerim olmasını...

Adama bak ya kendi sosyal medyalarda fink atıyor. İş yerinde kadınlarla konuşuyor size bir arkadaş edinmenize bile izin vermiyor. Allah sorsun hesabini.
Dikilin karsisina diyin disari cikmak istiyorum
Komsuya gitmek istiyorum. Gunumuzde herkesin yaptigi seyi yapmak istiyorum. Her gun esinizin is yerine gidin olmadı. O kadınlarla konuşusuna bakın o zaman bir aydınlanma gelecek zaten size.
Babam da aynıydı. Is yerindeki kadınlarla nasil guzel konusurdu saygili muhabbetli. Annemle bir kere oyle konustugunu gormedim.
Bunu muslumanligin arkasina siginarak yapiyorlar. Peygamber efendimizin hayatına eşlerine davranışına muhabbetine baksalar keşke. Sevap günah diyorlar. Kendisi çıplak kadınlara bakarken haram yok. Ama siz okula gitmek isterseniz vovvvv

Ben buradaki konuları gördükçe sinirden kuduruyorum, yapılan haksızlıklar, aşağılamalar, hor görmeler yüzünden sinir tepeme çıkıyor ama tüm bunları yaşayan kadınlar hâlâ eşine yemek yapıyor, temizlik yapıyor, ara düzeltme derdinde oluyor.

Yahu bir hayatınız var yaşayabileceğiniz bunu neden elin adamları yüzünden heba ediyorsunuz? Aileniz zaten apayrı bir boyut... Bir iş bul kendine gir çalış. Çalışmana laf ediyorsa da etsin gerekirse kavga et. Neden kendinizi bu kadar ezdiriyorsunuz? Neden her şeyde kadınlar sus pus olup fedakarlık ediyor? Neden hep kadınlar geri adım atıyor? Siz kendinize bu muameleyi nasıl yaptırıyorsunuz ben gerçekten üzülüyorum böyle konuları gördükçe ya

Boşansanız .Maddi durumu nasıl .Başkaları nasıl tazmınat alıyor sızde alsanız.

Boşansanız .Maddi durumu nasıl .Başkaları nasıl tazmınat alıyor sızde alsanız.
Maddi durumu iyi zaten kadrolu sigortalı ve müdür maasida iyi açıkçası şuan en zoru boşanma konusunu açma sonrasında ayrı korkutucu geliyor biraz cesaretimi toplayıp konuyu acicam

allah el kınamaz ayrılığı versin diye bir söz varyaaa bu tamda konu sahibi için geçerli ,

allah yardımcısı olsun

Aslında bana karşı çok iyi kimseyle görüştürmez ama beni dışarı çıkartır kafeye lokantaya götürür kizmla çok ilgilenir işten geldimi alir hemen dışarı çıkartır kızımı maddi olarak hiç problem çıkartmaz sadece başka insanlar hayatımıza girmesin arkadaşa ihtiyaç yok çalışma evden çıkınca izin iste falan. ama bu sefer ciplak kadınlara bakması için bana ters cevap verdi hem suçlu hem güçlü çok zoruma gitti asıl konuyu açma sebebim buydu ama şuan kendime şaşırıyorum 7 yıl bu şekilde nasil yasamisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…