Esim ciplak kadin fotograflarina bakiyor

Ne zorun vardı küçücük yaşta evlendin ve hâlâ ne zorun var böyle biriyle ömür tüketiyorsun?

Ne zorun vardı küçücük yaşta evlendin ve hâlâ ne zorun var böyle biriyle ömür tüketiyorsun?
Ailemi tanısaydın anlardın beni ben mecbur kaldım. Ne severek evlendim ne isteyerek şuan küçük bir kızım var ama çıkmazdayim tavsiye alicak kimsem yok ondan buraya yazdım belki siz bana bir fikir verirsiniz diye ama herkese çok teşekkür ederim ilgisiz kalmadınız

Bence sen adamı zaten sevmiyorsun
Bunlar bahane
Ailene diyecek birşey bulamıyorum
Bu devirde çocuk yaşta kızı zorla evlendirmişler

Bence sen adamı zaten sevmiyorsun
Bunlar bahane
Ailene diyecek birşey bulamıyorum
Bu devirde çocuk yaşta kızı zorla evlendirmişler
Bahane olsaydı 7 yıl beklemezdim artık çok zorlanıyorum bu tür şeyler yapmasa ben zaten kaderime razı gelmiştim. Kocamı seviyorum ama aşık değilim. Bu yaptıkları ile sevgimde azaldı hayallerimin peşinden gitmek istiyorum ama kızım var bu beni çok düşündürüyor

Baban seni abdest almada geciktin diye dövebiliyorsa, çıplak kadın resimlerine bakan kocanı da dövsün bir zahmet.
Babandan yürü derim. Bu adam ahlaksız de. Böyle mümin olur mu de. Günahkar de. En azından bir güzel vidaları sıkışır “bay dışarıda neşeli evde gudubet” beyin.

Esim komşuma gitmeme bile izin vermez 7 yıldır evliyiz hiçbir komsumu tanımıyorum eve gelenlere kapıyı açma diyor kapıya gelenler çalıp çalıp gidiyor söylediklerin pek mümkün görünmüyor ama yinede teşekkür ederim beni düşünüp çözüm yolu aradığın için♥️
Bacim senin hic telefonla konustugun bir arkadasin yok mu. Bunalmiyor musun?

Baban seni abdest almada geciktin diye dövebiliyorsa, çıplak kadın resimlerine bakan kocanı da dövsün bir zahmet.
Babandan yürü derim. Bu adam ahlaksız de. Böyle mümin olur mu de. Günahkar de. En azından bir güzel vidaları sıkışır “bay dışarıda neşeli evde gudubet” beyin.
Babam onu çok seviyor ben bunu söylesem bana hakaret eder kendisi de öpüşmeli filmleri izler ama bizim izlediğimiz yaz dizilerini görünce küfür edip kapatır mutfakta hava çok sıcaktı diye hırkamı çıkartıp tişörtle bulaşık yıkadım mutfağa geldi beni tişörtle gördü ne faiseler gibi kendini sormuşsun dedi babam böyle biri

benim kadınlarla bile konuşmami istemezken kendisi ciplak kadin resimlerine bakiyor
Siz neden böyle bir şeye müsade ediyorsunuz ki hastalıklı bir düşünce size yaptırdığı şey. Erkeklerle konuşma demesi görüşme demesi problem ama hemcinslerinize de karışması psikolojik bozukluk. Size bunu yapmasına müsade etmeyin.

Siz neden böyle bir şeye müsade ediyorsunuz ki hastalıklı bir düşünce size yaptırdığı şey. Erkeklerle konuşma demesi görüşme demesi problem ama hemcinslerinize de karışması psikolojik bozukluk. Size bunu yapmasına müsade etmeyin.
Şuan zaten konuşuyoruz barışmak için yanıma gelmese küslük devam edecek ben artık adım atan taraf alttan alan taraf olmicam bu şekil giderse zaten kendisi boşanmak ister bence öyle olursa benim için hersey kolay olur

Anlattıklarınızın içinde çıplak kadınlara bakması en son sorun resmen. Böyle insanların varlığını duydukça çıldırıyorum. Eğitim şart ama o da gittikçe imkansızlaşıyor bu ülkede.
Ne yapın edin gizli gizli bir şekilde sınava hazırlanın ve girin. Sınav günü gerekirse kaçın. Markete diye çıkın kaçın sonra da fenalaşmışım bayılmışım ondan ortada yoktum deyin. Ama sizin tek çareniz meslek sahibi olmak. Doğduğunuz evde 18 yıl çektiğiniz o kaderi evlenince de ömür boyu devam ettireceksiniz. Babanızdan biraz daha az kısıtlıyor olması hala kısıtlandığınız gerçeğini değiştirmez. Sene 2021 ve şu uğraştığımız şeylere inanamıyorum. Kimseyle konuşturmamak ne demek. Resmen hapis hayatı yaşıyorsunuz. Bu hayata bir kere geliyorsunuz. Çok çalışın ve kurtulmak için ne gerekiyorsa yapın. Ve eşinizin barışmak istememesi, adım atmamasından çok daha büyük problemleriniz var. Biraz kendinize değer verin.

Bu zihniyetteki adamların hepsi çok kıskanç oluyor zaten, evlenmeden önce kızlar buna çok çok dikkat etsin. Bizim de bir komşumuz aynen böyleydi, aşırı kıskanç kadını dışarıya göndermez, erkeklerle selamlaştırmazdı. Taşındıklarında garajda +18 cd unutmuşlar 😂

bu şekilde bir evlilik sadece kadının kendini unutup kocası için yaşaması ile devam eder, keşke şu adama bir evlat vermeseydiniz

Anlattıklarınızın içinde çıplak kadınlara bakması en son sorun resmen. Böyle insanların varlığını duydukça çıldırıyorum. Eğitim şart ama o da gittikçe imkansızlaşıyor bu ülkede.
Ne yapın edin gizli gizli bir şekilde sınava hazırlanın ve girin. Sınav günü gerekirse kaçın. Markete diye çıkın kaçın sonra da fenalaşmışım bayılmışım ondan ortada yoktum deyin. Ama sizin tek çareniz meslek sahibi olmak. Doğduğunuz evde 18 yıl çektiğiniz o kaderi evlenince de ömür boyu devam ettireceksiniz. Babanızdan biraz daha az kısıtlıyor olması hala kısıtlandığınız gerçeğini değiştirmez. Sene 2021 ve şu uğraştığımız şeylere inanamıyorum. Kimseyle konuşturmamak ne demek. Resmen hapis hayatı yaşıyorsunuz. Bu hayata bir kere geliyorsunuz. Çok çalışın ve kurtulmak için ne gerekiyorsa yapın. Ve eşinizin barışmak istememesi, adım atmamasından çok daha büyük problemleriniz var. Biraz kendinize değer verin.
Ben zaten barışmasıni istemiyorum adım atmasın ki en azından boşanma söz konusu olursa o başlatmış olsun bu kadar derdin arasında birde bu sorunla uğraşamam

Ben zaten barışmasıni istemiyorum adım atmasın ki en azından boşanma söz konusu olursa o başlatmış olsun bu kadar derdin arasında birde bu sorunla uğraşamam
Ayrilmak istiyor musun bundan?
Eger istiyorsan neden ilk adimi ondan bekliyorsun?
Ben ayril/ayrilma demem, cocuk da varmis.
Imkanin varsa whatsaptan falan telefonla konusalim? Bu ne yahu, insanin bir iki dostu olmasi lazım dertlesebilecegi.

Babam onu çok seviyor ben bunu söylesem bana hakaret eder kendisi de öpüşmeli filmleri izler ama bizim izlediğimiz yaz dizilerini görünce küfür edip kapatır mutfakta hava çok sıcaktı diye hırkamı çıkartıp tişörtle bulaşık yıkadım mutfağa geldi beni tişörtle gördü ne faiseler gibi kendini sormuşsun dedi babam böyle biri
Ablacım sana yazık ya. Böyle hayat mı olur? Unorthodox dizisindeki yahudi kızcağız gibi :KK43:
Çok özür dilerim ama baban da çok pis bir insanmış. Nasıl kızına yakıştırır böyle çirkin bir tabiri. Tüh yazıklar olsun. Allah seni mucizesiyle bir şekilde kurtarır inşallah. Hayır diyemiyorum ki kadın sığınmaya git bir şeyler yap diye. Çok radikal olur böyle bir aileye. Sonu ne olur bilemedim :KK43:

Sizi destekleyen bir aileniz yok. Kendinize ait bir yaşamınız da yok. Siz yaşamıyorsunuz. Her gün ölmek için gün geçiriyorsunuz. Yaşamak bu değil. Sizin bu hayattan kurtulmaya ihtiyacınız var.

Sakın ya rahatım iyi aslında dertsiz başıma dert açmıyayım demeyin. Kendinizi kandırmayın. Siz dertlere batmışsınız. Şu an evde bir cariyesiniz. Bunun farkına varın. Ne eşsiniz ne annesiniz ne insansınız.

Böyle muhafazakar gibi görünen adamlarda da kendi pis düşüncelerinden tüm kadınlara cinsel anlamda bakma olur. Kendilerini çok baskıladıkları için. Babanız bile sizi kısa kolludan fahişe ilan edebilir. Dediğim gibi tüm kadınlara bakıyorlar. Kız, yoldaki kadın, açık, kapalı hiç fark etmez. Siz sadece fahişesiniz, kölesiniz gibi. Ayy yazarken iğrendim.

Nabın edin kendinizi kurtarın lütfen. İnanın çok acıdım size. Bilgisi olanlar bir şeyler yazsın. Kadın sığınma evleri var belki ona gidip boşanma davası açabilirsiniz.

İlla polis olmayı beklemeyin bence. Ömrünüzden yıllar gidiyor ya yıllar. Kasiyerlik, tezgahtarlık ne varsa başvurun. Şu takıları da alıp bir yerde kiralık ev tutun. Boşanma davası açın. Bebeğe bakabilecek kreş varsa kaydettirin. Paranız yetmiyor mu belki üzgünüm ama kızınızın geleceği size benzemesin. Onun babası da sizin babanız gibi olmasın. O da evde bir erkek tarafından orospu gözüyle görülüp okula gönderilmeden yaşamasın. Verin devlete çocuk esirgemeye gerekirse o kurtulsun.

X