Esim ciplak kadin fotograflarina bakiyor

Belki de öyledir her dediğini yaptığım sürece beni çok el üstünde tutar ama bir dediğini yapmasam yüzüme bakmaz
Belkisi yok, tam da dediğim gibi durumunuz. Adamın çıplak kadına falan bakması mesele değil şu durumda. Zaten adamın gönüllü çalışanısınız, eş değilsiniz. Şu durumda ya böyle devam edip görmezden geleceksiniz ya evliliğinizi bitireceksiniz

Ailem asla kabul etmez

Anlamadım aileniz zorla mi evlendirdi? Siz 18 yasindayken adam 30 yasindaydi..affedersinizde bu kart horozla neden evlendiniz
Uni sınavına girmeme izin verdiler puanimjn kötü olmasını bekliyorlardı yerlesemem sanıyorlardı iyi puan alınca da gondermiceklerini soylediler

Ailenizi boşverin, madem polis olma hayaliniz vardı onun için çalışın. Mesleğinizi elinize alıp para kazanınca ne ailenizden korkarsınız ne eşinizden. Şuan odaklanmanız gereken şey bir meslek sahibi olmak. Kpss ye de hazırlanın. Hangisi olursa olsun gidin çalışın.

Nasil yapicam sınava asla girmeme izin vermez ondan habersiz cop atmaya bile cikamiyorim

Ağırlığınizi koymaliydiniz secme sansiniz olmaliydi neyse olmuş artık kurtulmaya bakin
Ben baskın bir karakter değilim aslında eşim iyi biri ama çok baskıcı ona göre dışarıdaki tüm kadınlar o.. Bana diyor ki senin karakterini bozarlar ben ne desem anlamiyo

Tabiki size yasak olur çünkü her erkege kendi gibi potansiyel sapık olarak bakıyor..
Bu yüzden de herkesten herşeyden sizi aklınca sakınıyor..

Ama benim fikrimce bu normal bir durum degil ,ya destek alın ya karşılıklı güzelce sebeplerini konuşun,ya da hiçbiri olmayacak ve kalbiniz çok mutsuz ve düzelmeyecegine inanıyorsanız ayrılın

Ben baskın bir karakter değilim aslında eşim iyi biri ama çok baskıcı ona göre dışarıdaki tüm kadınlar o.. Bana diyor ki senin karakterini bozarlar ben ne desem anlamiyo
Dışarıyı görsen gözün açılır , benim ne halt olduğumu anlarsın diyemiyor da.

Dışarıyı görsen gözün açılır , benim ne halt olduğumu anlarsın diyemiyor da.
Geçen dışarı çıkıp kızımla is yerine gittik bayan is arkadaşı Esin çok neşeli diyor ben de çok sinirlendim yolda neden böyle birsey dedi durduk yerde dedim bana diyor ki o kadın ile eşinin arası kötü istiyor ki herkesin arası kötü olsun sonra konuyu degistirdi

iş yerinde lak lak muhabbet , tlf da videolar sana gelince çalışma sokağa çıkma ,

ohhh ne ala memlket ,

eşin polismi pekii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…