Esim ciplak kadin fotograflarina bakiyor

Merhaba arkadaşlar bu konu ile ilgili çok başlık var ama benim durumum farklı. Eşim beni istemeye geldiğinde ben çok ağladım aileme gelmesinler diye ama beni takan kim. Sonuç olarak geldiler reddeden taraf ben olmayım(ailem sorun çıkartmasin)diye saçma isteklerde bulundum eşim hepsini kabul etti ve evlendik. Okul yarıda kaldı açıktan uniye devam ettim. Evleneli 7 yıl oldu 1 kızım var Eşim hep ciplak kadin fotolarına bakiyor oryantal izliyor ben laf söyleyince ne olmus izliyorsam diyor . 7 yıldır tek arkadaşım yok kimse ile gorusmemi istemiyor. Bana karşı iyi ama ben mutsuzum hayallerim vardı 7 yıl oldu ama hala polis olmak istiyorum 25 yaşımdayım o 37 yaşında sizce ne yapmalıyım disarda da gözler fıldır fıldır her geçen kadına bakiyor ben ona bakınca başını hemen başka yöne çeviriyor çok mutsuzum 1 hafta oldu kavga ettik geri adım atıp özür de dilemiyor bana akıl verin ne olur ne yapmaliyim sizce
Saçma sapan istekler yerine direkt ayrılmayı deneseydiniz mesela nasıl olurdu?

yani güldüm ama anlatma şekliniz komik geldi kusura bakmayın 😅 oryantal, fıldır fıldır falan :KK48:

yapılacak şey belli, boşanacaksınız. Zira eşiniz bana iğrenç biri gibi geldi. Bunu terapist bile gideremez.

bile bile lades demişsiniz, adamın huyu ortadaymış.

kavga edince özür dilememesinden önce kafanıza takmanız gereken daha majör problemler var bence.

Geçen dışarı çıkıp kızımla is yerine gittik bayan is arkadaşı Esin çok neşeli diyor ben de çok sinirlendim yolda neden böyle birsey dedi durduk yerde dedim bana diyor ki o kadın ile eşinin arası kötü istiyor ki herkesin arası kötü olsun sonra konuyu degistirdi
Kendi dışarıda mavi boncuk dağıtıyor işte. Sen de fark etmeyesin diye kısıtlıyor.

işin zor canım yaaa ,

arkada duran bir ailen olsa keşke , o hödük babana ve annene yazıklar olsun ,seni bu hayvana mahkum etmişlerr

Kendi dışarıda mavi boncuk dağıtıyor işte. Sen de fark etmeyesin

Saçma sapan istekler yerine direkt ayrılmayı deneseydiniz mesela nasıl olurdu?

yani güldüm ama anlatma şekliniz komik geldi kusura bakmayın 😅 oryantal, fıldır fıldır falan :KK48:

yapılacak şey belli, boşanacaksınız. Zira eşiniz bana iğrenç biri gibi geldi. Bunu terapist bile gideremez.

bile bile lades demişsiniz, adamın huyu ortadaymış.

kavga edince özür dilememesinden önce kafanıza takmanız gereken daha majör problemler var bence.
Babam çok kavgacı okula da gondermiyecegini söyleyince tek seçenek bu kaldı adam tüm söylediklerimi koşulsuz şartsız kabuk edince evlendim

Babam çok kavgacı okula da gondermiyecegini söyleyince tek seçenek bu kaldı adam tüm söylediklerimi koşulsuz şartsız kabuk edince evlendim

Çok merak ediyorum neydi şartınız ya bari üniversiteye gitmeyi şart koysaydınız, beş taşlı yüzük shaggy halı filan mı istediniz şartınız neydi yani

işin zor canım yaaa ,

arkada duran bir ailen olsa keşke , o hödük babana ve annene yazıklar olsun ,seni bu hayvana mahkum etmişlerr
Ailem e söylesem ne olmus erkektir tüm erkekler bakar derler eviniz var arabanız var çocuğunuz var Esin dovmuyor seni Allahtan belanı mı arıyorsun diye birde laf soylerler

Çok merak ediyorum neydi şartınız ya bari üniversiteye gitmeyi şart koysaydınız, beş taşlı yüzük shaggy halı filan mı istediniz şartınız neydi yani
Okulu örgün okuyacam dedim çalışıcam dedim sigara kullanıyorum dedim hepsini kabul etti ben de son seçenek 150gram mehir dedim onu bile kabul etti ama nisan olduktan sonra örgün olmaz açıktan oku dedi nişanı atma gibi bir lüksüm yoktu evlenince de calisamazsin boşuna öyle hayaller kurma sorun cikrtma dedi ben de sustum

Okulu örgün okuyacam dedim çalışıcam dedim sigara kullanıyorum dedim hepsini kabul etti ben de son seçenek 150gram mehir dedim onu bile kabul etti ama nisan olduktan sonra örgün olmaz açıktan oku dedi nişanı atma gibi bir lüksüm yoktu evlenince de calisamazsin boşuna öyle hayaller kurma sorun cikrtma dedi ben de sustum

Yani aslında şartlarınızı kabul etmemiş ki 150 gr mehir nerde bari onu kurtaraydınız

Ben baskın bir karakter değilim aslında eşim iyi biri ama çok baskıcı ona göre dışarıdaki tüm kadınlar o.. Bana diyor ki senin karakterini bozarlar ben ne desem anlamiyo
Tam bi kişi kendinden bilir işi durumu, eşiniz aşırı pis zihniyetli ahlaksız bi adam ki dışarıdaki kadınlara bunları söyleyebiliyor gözlerinin fıldır fıldır olması da ne kadar ahlaksız olduğunu gösteriyor zaten

Tam bi kişi kendinden bilir işi durumu, eşiniz aşırı pis zihniyetli ahlaksız bi adam ki dışarıdaki kadınlara bunları söyleyebiliyor gözlerinin fıldır fıldır olması da ne kadar ahlaksız olduğunu gösteriyor zaten
Bana evde otur çocukla ilgilen yemek yap film izle diyor rahatmi battı paran var her isteğini alıyorsun neden çalışacaksın senin derdin ne anlat diyor

Bana evde otur çocukla ilgilen yemek yap film izle diyor rahatmi battı paran var her isteğini alıyorsun neden çalışacaksın senin derdin ne anlat diyor
Sanki herşey maddiyat insan kendisini gerçekleştirmek ister , sosyalleşmem ister, kendi başına bi gezmek hava almak ister , üretmek ister , ev haricinde topluma bi katkıda bulunmak ister , ister de ister ama sizin eş bunları anlayacak kapasitede değil

Bu vakte kadar babamla kardilastirdigim için çok iyi diyordum en azından dayak yok evde başım açık gezebiliyorum diyordum ama bir haftadır bu telefonda gördüklerim için hayatımı sorgulamaya başladım daha öncede görmüştüm yine ters davrandı sonra tamam bakmam uzatma aptal aptal konuşma dedi ben de kızımın düzeni bozulmasın diye sustum tekrar onun ayağına gidip barıştım ama bu sefer ona dedim ben birdaha ayağına gelmem hatandan dolayı özür dilemesini sürece de seninle konuşmak o da takmadı bile beni 1 haftadır ne o benimle konuşuyor ne ben eve gelir sofrasını kurarım cayi veririm sonra ev osleri ile ilgelinirim

Burada tek kabul ettiği şey sigara kullanımı olmuş. Her istediğinizi kabul etmemiş aslında. Mehiri vermek de kendi tercihiniz, ne diyeyim. Evliliğin nasıl bir evlilik olacağı baştan belliymiş, kısıtlamalar en baştan belliymiş. Başta örgün okuma açıktan oku diyen adamın evlenince burnunuzu kapıdan dışarı çıkartmayacağını anlamak için alim olmaya gerek yok. Neyse, yaşayarak öğrenmeniz gerekiyormuş demek ki.

X