Eşim benimle birlikte olmuyor.

Belki ben bahane arıyorum ama zoraki cinsel iliskide bana dokunmuyor ellemiyor on sevisme hayatimda hic yapmadim . O kadar dar pantolon giyiyor ki dışarıdan tayt gibi duruyor.
Yavrucum bu evliliğin neresi harika? Acil konuşmalısın. Terapiye ya da doktora tedavi olmazsa dava açmalısın. Asla hamile kalmamalısın.

Yinede evliligimiz cok guzel nasil diyebiliyorsunuz? Supheniz bu yondeyse bu evlilik bile olmayabilir disariya normal gorunmek icin yapilmistir. Siz bosanma islemlerini baslatin eger caba gostermezse bosanmaniz en mantiklisi
Gerçekten iyi bir evliliğim var cinsellik yok ikimizde birbirimizi her konuda anlıyoruz. Beraber film izliyoruz aktivitelerimiz var. Asla kaba bir insan degil kavga etsekde kufur etmez kiyamaz cok narin bir yapisi var. Konu cinsellige gelince değişiyor o nazlaniyor ben üstüne düşüyorum kızınca Trip atıp yatıyor.

Iste bu evlilik degil ayni seyleri ev arkadasiniz icinde diyebilirsiniz kardesiniz icinde. Adamin cinselligi olmadigi icin zaten sizinle iyi gecinmek zorunlulugu var. Bak cinselligi az olan her evlilige erkek cok iyidir acigini boyle kapattiklarini zannederler ama cinsellik olmadan bu evlilik degildir ev arkadasligidir.

Gideceğini hiç sanmıyorum bunu hakaret olarak bile algilayabilir
Kocalık görevini yapmaması daha büyük hakaret değil mi kendine? Hadi sıkıntısı var diyelim eliyle tatmin etmek için uğraşabilir yada birleşme olmadan sadece sevişebilir, okşayabilir. Hakaret yemek istemiyorsa "çabalasın" bir zahmet.

Cinsellik yasamadan mi evlendiniz? Yada direk cinsellik olmaz da bi asama da olsa yakinlasma olmadan mi evlendiniz?

Psikolojik destek almasını onerdiniz mi ?

Bebeğim bu evlilik değil ki ev arkadaşlığı… Bu bir arkadaşınla olan ilişkinde anlatsan evet çok güzel bir ilişkiniz varmış derdim ama evlilikte no sağlıklı bir karı koca ilişkiniz yok. Terapistten yardım almasınız cinsellikten elinizi ayağınızı çekmeniz için daha çok erken

Üzgünüm ama yazdıklarınıza göre evli değil ev arkadaşısınız. Güzelim kendine bunu niye yapıyorsun. Cinsellik evlilikte çok önemli bir şey. Bunun sonu ya boşanma ile ya da aldatma ile biter. Ki boşanma en doğrusu. Biliyorum söylemesi kolay ama daha iyisini haketmiyor musun? Çünkü normal değil ve eninde sonunda sende patlayacaksın haklı olarak

Adam 3 aydır nasıl duruyor yaa ? Agresiflik yapmıyor mu adam da genelde atamayınca öyle olurlar çünkü başka şekilde rahatlıyor mu peki? Bence bir terapiste gidin böyle olmaz

yazdıklarınızı okudum. cinsellik evlilikteki en doğal talebinizdir. karısının ihtiyaçlarını gidermek de eşinizin kocalık görevidir. işini bitirip dönüp uyuması kadına zulümdür. hakaret olarak algılamaması için eşinizle bu konuyu nazikçe, suyuna giderek, kesinlikle eleştirmeden konuşun. oturun şöyle ciddi bir şekilde konuşun, hislerinizi anlatın derdi neymiş öğrenin. psikolog veya doktorluk bir problem olabilir. performans kaygısına girmiş falan olabilir. sebebin ne olduğunu öğrenmeniz lazım, konuşmadığınız için sebebi bilip de ona göre yorum yapamıyoruz.

Bizde 5 yıllık evliyiz Bebekten sonra bizimde 3 ayda 1 olmaya başladı. Ben isteyince reddetti. daha geçen konuştum. Her akşam acaba bugün bir şeyler olur mu diye düşünüyordum ama nafile .

Bizde 5 yıllık evliyiz Bebekten sonra bizimde 3 ayda 1 olmaya başladı. Ben isteyince reddetti. daha geçen konuştum. Her akşam acaba bugün bir şeyler olur mu diye düşünüyordum ama nafile .

reddetmeye hakkı yok ama farkında değil. neden reddettiğini söyledi mi kocanız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…