Eşim benimle birlikte olmuyor.

Reddetme bir değil iki değil çok oldu. Son konuşmamızda yorgundum dedi. Yalan bence. Hem yorgun olduğu vakitlerde de ilişki yaşadığımız olmuştu.

asıl sebebini öğrenmeniz lazım. yorgunluk bahane evet. bir asıl sebebini öğrenin ona göre aksiyon alırsınız. kadın olarak cinsellik ihtiyaçlarınızın olduğundan, koca olarak bunu karşılaması gerektiğini nazikçe anlatın bir de. bazı erkekler sadece kendilerinin cinsellilk ihtiyacı var zannediyorlar.

Siz ilacı bıraktı herşey yolunda sanıyor olabilirsiniz ilaçların yan etkisi aylarca yıllarca etki edebilir tıpkı bir doğum kontrol ilacı gibi. Ve erkeklerde bu durum daha farklı ve tedavi seçenekleri de oldukça az. Eşinize kuvvet verici şeyler yedirin vitamin alın erkekler için satılıyor ve keçiboynuzu pekmezi veya özü yesin hergün bi kaşık .. onun dışında üroloğa görünmesi gerekiyor çünkü cinsel sorunlara ve diğer hastalıklara erkeklere üroloji bakar. Onun dışında eğer yok ilaçtan değil bilerek gelmiyor öyle bir sorunu yok diyorsanız ozaman çooook özür diliyerek söylüyorum erkeklerin bir alışkanlığı var oda telefondan o sitelerden video izlemek. O şekilde ihtiyacını gideriyor olabilir bu onların ergenlikten kalan bir alışkanlığı aslında. Uzmanlara göre erkekler spermi uzun süre içerde tutamaz yapısı gereği o şekilde ya bi şekilde işini görür yada uykusunda kaçırır .. başka yolu yok o yüzden 3. Cü ihtimal de aldatma yani çok ağır da gelse bu dediğim ihtimali arttırır eğer sağlıksal bir sorun yoksa ortada.

Konu sahibi konuştunuz mu?

Konu sahibi gece konuşma yaptı galiba dün akşamdan beri sesi çıkmıyor mutlu son oldu galiba
merhabalar herkese
O gün karşısına geçtim konuştum. Fazla tepki gösterdi ve elindeki kahveyi bile yere firlatti. Bende çok korktum ne yapacağımı şaşırdım. Sen kafayı yemişsin diye söyleyince bana aglama krizine girdim. Biraz sakinlestim dışarı çıktık hava aldım. Dışarıda aglama krizine girdim ve acillik oldum. Serum sakinleştirici vs verdiler. Bu kadar kötü olmamın sebebi bende anksiyete olmasıydı. Yoğun strest aninda panik atak gibi aglama krizine girdim bu bana ilk defa oldu. Sanırım evliligim bitti. Herkes bunun için üzülmeye değmez diyecek belkide ama beni yargılamayın. Benim bir ailem hiç olmadı. Bir aile hayali ile evlendim fakat hersey elime yüzüme bulaştı.

merhabalar herkese
O gün karşısına geçtim konuştum. Fazla tepki gösterdi ve elindeki kahveyi bile yere firlatti. Bende çok korktum ne yapacağımı şaşırdım. Sen kafayı yemişsin diye söyleyince bana aglama krizine girdim. Biraz sakinlestim dışarı çıktık hava aldım. Dışarıda aglama krizine girdim ve acillik oldum. Serum sakinleştirici vs verdiler. Bu kadar kötü olmamın sebebi bende anksiyete olmasıydı. Yoğun strest aninda panik atak gibi aglama krizine girdim bu bana ilk defa oldu. Sanırım evliligim bitti. Herkes bunun için üzülmeye değmez diyecek belkide ama beni yargılamayın. Benim bir ailem hiç olmadı. Bir aile hayali ile evlendim fakat hersey elime yüzüme bulaştı.

eşinin kahveyi fırlatması falan aşırı arızalı bir adam olduğunu gösteriyor. sen şikayetini söylüyorsun adam kahve fırlatıyor. ağır psikolojik bir problemi var çözülmesi gereken. ayrıca bu adam size nasıl "harika bir evlilik" yaşatıyor ve nasıl "çok iyi birisi" imkan veremiyorum. sizin terapi almanız lazım. ikna etmeye çalış eşini nazikçe, uzun bir süre de kabul etmezse sabretmeyin bu adama derim.

merhabalar herkese
Anlıyorum canım seni düşün nasıl mutlu olacaksan ona karar ver birşey diyemiyorum

Ya S.. n gitsin bamya. 1 dk bile çekilecek bi adam değil. Kahveyi fırlatmak nedir?
Harika bir evlilik falan da değilmiş yani. Suyuna gitmeyince öfke kontrolü bile yok adamın. Boşayın gitsin ömür mü geçer bununla yaa.!

merhabalar herkese
Pislik herif. Kahveyi yere fırlattı demek. Beş kuruş etmez bu. Sakın düzelteyim diye uğraşma. Giden senden gider. Boşan yoluna bak. Yeniden evlenir kurarsın istediğin aileyi.

merhabalar herkese
Kahve fırlatmak ne ya?
Erkeklik gururu (!) devreye girmiş anlaşılan...
Gurur da sadece erkeklerin çünkü,kadınlık gururu,kadının arzuları önemsiz. Aynı sorun senden kaynaklı olsaydı ne yapardı acaba?
Nasılsın napıyosun şu an nerdesin konu sahibi?Bilgilendir bizi.

Panik atak maalesefki cinsel isteksizlik yapıyor. Birbirinizi seviyorsanız eğer terapiste gidin derim

Bende ona sasridim başlarda hatika evliliğimiz var haftada 2 diyor
Üzmek de istemiyorum ama onun harika dediğini 13 yıllık evlilik hayatımızda şuan fazlası oluyor
Lurfen evliliklerdeki mutlulugu skorlara yuklemeyeniz insanlari yanlis yonlendirmeyjn herkesin zevk alma skalasi farkli olabilir kimi hafta da 1 yapar her iki tarafli istek bu duzeyde olur mutlulardit kimi haftada 20 olur her iliskinin djnamigi farkli uzman gibj insanlara kendi mitlerini bulastirmayin

Lurfen evliliklerdeki mutlulugu skorlara yuklemeyeniz insanlari yanlis yonlendirmeyjn herkesin zevk alma skalasi farkli olabilir kimi hafta da 1 yapar her iki tarafli istek bu duzeyde olur mutlulardit kimi haftada 20 olur her iliskinin djnamigi farkli uzman gibj insanlara kendi mitlerini bulastirmayin
Bu çıkışınizin sebebi ne

Lütfen, artık şu boşanma lafını kullanmayalım. Oyuncak mı bu ya,durduk yere yuvasının bozulmasına sebep olmayalım hiç kimsenin. Kimse sevdiğinden boşanınca daha mutlu olmuyor.5 yıl çok bir süre gibi ama inanın değil. İnşallah zamanla çok daha iyi olur. Geçici şeylerdir; zaten ilaç kullanımı olmuş, vücut hemen atamaz etkilerini. Sabredin, dua edin. Her evlilik te farklı bir taraf eksik olabilir. Bende sürekli şikayetleniyorum maalesef eşimden. Kimin yokki şikayeti az da olsa. Bizde mükemmel değiliz, onlarda. Eşinizi sıkmayın bence geceleri. Gündüz sarılın ,öpün. Derdiniz birlikte olmakmış gibi düşünmesin. Boşanmak gibi bir şeyin şakası olmaz,hiç ağzınız almayın inşallah. Erkek gurur yapıp ,tamam diyebilir bi anda.Size eziyet etmiyor sonuçta,o kadar darda değilsiniz elhamdülillah.

Başlarda çok iyidik haftada 2 demişsin ama başlarda haftada 4..5 çok rahat yapmanız lazım şimdi 3 ayda 1 demek bitmiş artık cinselliğiniz demektir eşinde sertlesme sorunu mu var erken boşalma bile olsa en azından ilişki yaşar ama 3 ay demek hiç olmasın daha iyi gibi sanki
Bizim de ilk evlendiğimizde öyleydi,görev gibi görüyordu. Aynen anlattığınız gibi öpme falan olmadan direk dalıyordu. Benimde çok moralim bozuluyordu ve buralarda araştırınca yalnız olmadığımı farkettim. Aradan yıllar geçince Elhamdülillah düzene bindi. Sizin eşinizi ilaç etkilemiş muhtemelen. Zamanla düzelir Allah'ın izniyle. Diğer konularda çıkarın evliliğin tadını, kafanızı sürekli bununla meşgul etmeyin.

Bizim de ilk evlendiğimizde öyleydi,görev gibi görüyordu. Aynen anlattığınız gibi öpme falan olmadan direk dalıyordu. Benimde çok moralim bozuluyordu ve buralarda araştırınca yalnız olmadığımı farkettim. Aradan yıllar geçince Elhamdülillah düzene bindi. Sizin eşinizi ilaç etkilemiş muhtemelen. Zamanla düzelir Allah'ın izniyle. Diğer konularda çıkarın evliliğin tadını, kafanızı sürekli bununla meşgul etmeyin.
Konu ben değilim yanlış alıntı yapmışsınız

Evet sertleşme sorunu var erken boşalma sorunu da var genelde bunu dert etmedim onu üzmemek için. söylemeye çok utanıyorum ama ilişki esnasında indiği bile oldu çok utanıyorum kusura bakmayın kimseye anlatamıyorum artık çok doldum
Canım benim, lütfen utanma. Burada gerçekten de biz bizeyiz. Çevremizdekilerle konuşamadıklarımızı paylaşmak için buradayız. Eşinin sorunu normal değil. O seninle doktora gelmiyorsa da sen bir doktora danış. Kullandığı ilaçları ve kullanım süresini de söyle. Evlilikten önce nasıldı? Cinsel isteği yani? Yine bu konuda sönükse ve o dönemde de ilaç kullanıyorsa kendisinde cinsel sorunlara yol açmış olabilir. Eğer ilaç kullanmıyor ve böyleyse.. bence sen boşanma sürecini başlat. Göründüğü kadar zor değil. Böyle biriyle ömür geçmez kardeşim. Gençliğine yazık. Tıbbi bir açıklaması yoksa sakın sabredeyim düzelir kafasına girme hayatın mahvolur. En kısa sürede doktora danış. Ve sonucu yaz bize. Tanrı seninle 🤍

Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım eşim 26. Harika bir evliliğin var eşimin işi çok iyi bir sorunumuz yok. 5 yıllık evliyiz ilk başlarda haftada 2 kere oluyorken şimdi 3 ayda 1 e çıktı. Eşimin panik atak rahatsızlığı var ilaç kullaniyor ilacı kullanirken olmuyor diyordu saygı duydum aylarca bekledim. İlacı artık bıraktı ve inanın bana şimdi hiç olmuyor istek yok çünkü. Yatağı da ayırdım çözüm olmadı. Bıraksam aylarca yanıma kalasmaz. Beni sevdiğinden gerçekten eminim. Bakımsız biri değilim. Artık çok yoruldum ben bazı şeyleri onunla yaşamak istiyorum ama hep ben yaklasiyorum eşimden bir adım göremiyorum kendime olan saygımı yitirdim kadın olarak hissetmiyorum kendimi. 3 ayda 1 çok az evliliğin başlarında 2 haftada 1 di biliyorum bu da az ne yaptığımı şaşırdım lütfen yardım.
Sizi sevse kendinde ilaçtan isteksizlik olsa bile sizi bir şekilde tatmin eder. Size karşı olan sevgisinde de sıkıntı var bence

X