Eş telefonu

Eşinin sapik olduğunu biliyorsun değil mi ?

Öyykkk hem sapık hem rahat.ben burdan anladım ki herkes telefon kurcalamali ister katılınsin ister katilinmasin

Gereksiz paranoya mı ? Şeyini kesip eline veririm

En yakın arkadaşına kızları çekip atan adam kendisi için de fotoğraflar saklıyordur bence. Konuşmalara bak sanki evli değil de bekâr ergen. Bu davranışı affedilecek gibi değil. İğrenç terbiyesiz..

En yakın arkadaşına kızları çekip atan adam kendisi için de fotoğraflar saklıyordur bence. Konuşmalara bak sanki evli değil de bekâr ergen. Bu davranışı affedilecek gibi değil. İğrenç terbiyesiz
Bu canavarı yeni yaratmadı zaten böyleydi senle evlenene kadar sana nazik göründü seni elde etti. Şimdi de arkadaşıyla pis muhabbetlerine devam ediyor. Nasıl olsa elinde bir kadın var, gecistirir geçerim beni bırakamaz modunda.

ilk olay siz hayatında yokken olduysa tolere edilebilir, yine iğrenç yani ama. Cinsellik hayatın parçası. O kızların da rızası varsa. Ama şu gizli çekim korkunç bir olaymış. Kız kardeşinden annene kızına arkadaşına bile aynı şeyi yapabilir, zihniyeti leş gibi. Kimlerle çalışıyoruz ya

Ay inşallah gerçek konu değildir bu ya trollsündür

Dışarıdan baksan normal görünen evi ailesi olan insanlarla yaşıyoruz otobüste bilmem nede, içine girince çıkanlar bunlar işte..

Hamilesiniz ayrılmak istemiyorsanız çok sağlam bir ayar çekin. Aldatsam kim bilir ne yapar desin. Arada aldatma yoksa belki devam edilebilir. Ama eşiniz çok yüksek ihtimalle sizi aldatacak. Bunu öğrenene kadar bu evliliği kafanızda bitirin, aldatıldığınızı öğrendiğinizde soğuk kanlı bir şekilde delillerinizi alır boşanırsınız. Aldatmıyorsa devam edersiniz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…