Eş telefonu

Bu gercekten yaygın. Bnde ılk evlendıgım yıllarda komsularım anlatıyordu. Mahmallede bır kadın var bakımlı suslu denebilecek tarzda svıyor gıyınmeyı. 60,70 yasında adamlar oturup altında tanga mo var dıye ıncelerlermiş. Bırde gıdıp karılarına anlatıyorlarmış. Şeyleri kopasıcalar.

Daha önceki çalıştığımız yerde bir şey olmuştu ailecek görüştüğümuz eşimin arkadaşı aynı iş yerinde çalışan bir bayanla ilgili benzer muhabbetler kurmus bir arkadaş gruplarında . Üstelik bayanın eşi ile de görüşüyorlar nasıl bir mide varsa artık eşinin hiç birşeyden haberi yok.bu durum için görüşmeyi bıraktık. Yeni öğrendik ki bu konuşmaları yalan adam şimdi de iş yerinde farklı biri ile görüsüyormus eşi ile ayrılmışlar kadını 3 çocuğu ile beş parasız bir durumda bırakmış. Ben böylelerinin zihniyetinden korkarım. Eşiniz net sapık. Ve üzgünüm ya görmezden gelecekseniz ne kadar gelirsiniz bilmiyorum tabi yada Ayrilacaksiniz. Çünkü böyle birinin yanına ne kardeşinizi ne bir akrabanizi nede arkadaşınızı yaklastirabilirsiniz

Bu canavarı yaratmadı böyleydi zaten.

Aa hiç şaşırmadım genelde bu tipler saman altindan su yürütüyor.
Etrafımızda böyle tipler varsa dikkat edelim hanımlar biz işimizi gücümüzü yapıp ekmeğimizi kazanirken her an fotoğrafimizi çekip arkadaşıyla mastürbasyon yapabilir.

İş yerine gelen kızın resmini çeken, röntgenci bir kocanız var. Yakalansa gözaltına alınıp ceza alacak ama siz hala buna paranoya mı diyorsunuz. Allah’ım demek ki adam dışarda kadın dikizliyor ve resmini başkalarına atıyor. Bu sapıklık biliyorsunuz demi

Korkunç ya. Böylelerinin yakalanınca ceza alması ve iş yerinden de atılması lazım.

Offf ben neler okudum..Of çok üzüldüm şu zihniyetler bizim de çalıştığımız yerlerde çevremizde olma ihtimali var diye ..

Sonuçlarına katlanamayacağımız işlere hiç girişmemek lazım.
Eş telefonunu elinize alıp bakınca böyle ummadık şeyler de çıkabiliyor karşımıza.
Bir de böyle durumlarda ekran görüntüsü alıp delil topladıktan sonra biraz daha takip etmek lazım.

Sizin kocanız tam bir ahlaksız, siz hesap sorunca hiç utanmayışı ve ne var bunda? Şeklindeki cevap vermesi de bunun ispatı.

Şimdi tepkisiz kalsanız adam artık daha da arsızlaşacak, tepki gösterseniz karnınızdaki bebek strese maruz kalacak.
Çok zor bir durum.

Eşiniz iğrenç biri, bir kadın olarak sizin fotoğrafınız gizlice çekilip fantazi kurulsa hoşlanır mıydınız?
Ve ne yazık ki bu adamla aynı iş yerinde çalışmak zorundalar mide bulandırıcı
Size de ne diyim aynı yataktasınız da mesajın silinmemesine takılmışsınız
Sonrasında yapmadığını bilemezsiniz, zihnen bile yapıyordur yolda yürürken ofiste..

+++

Eşiniz bi kadının gizlice fotoğrafını çekiyor ve arkadaşına çak gitsin diyor öyle mikusura bakmayın ama utanmaz biri..yaptigi da suç

taaa 2022'den kalma görüntülere hala bakıp bakıp ne yapacak adam hasta mıdır nedir?
Ama çok iğrenç muhabbetler gerçekten.
Bu arada sizin de taaa 2022 senesine kadar geri gidip bakmanız da ilginç geldi. Peki neden silmemiş kısmına gelince, 2022den bu yana silmediği çok mesaj var mı? varsa mesajlarını silmiyor olabilir, o da onun için kalmış olabilir. Ama eski tarihlerden bir tek bu mesajlaşma varsa ve diğerlerini silmişse o zaman bunu bilerek silmemiştir.

Pislik herif. Keşşşke o fotoğrafı çekerken yakalansaydı, o kız bir güzel rezil etseydi onu. Ordakiler de evire çevire çaka çaka bi dövselerdi. Belki o zaman siz de gerçeği erkenden görüp evlenmezdiniz. Kendinize ve eve girip çıkan kadın akrabalarınıza dikkat edin.

Valla eşini anlattıkça sen sapık biri gözümde canlandı. Böyle durumlarda gördün mü bir yaptırım gerekiyor. Yoksa araızlaşacak karşılıklı otururken onla bunla mesajlaşacak. Ha böyle hiçbir şey olmamış gibi davranacaksanız da konuyu açıp arsızlaştırmamak gerek. Bence mide bulandırıcı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…