Eş telefonu

Ne yazık ki bu adamların sayısı hiç de az değil. Eski nişanlımın iş telefonunda ofis arkadaşlarıyla grubu çok aktifti sürekli bildirim geliyordu. Bir kere bakmak istedim ne goygoyu bu kadar diye. Aynı söylediğiniz gibi şeyler dolu. Çalıştığı firmada kadın sayısı yüksek tüm kadınlar fiziksel olarak yorumlanıyor göğüs bedenlerine kadar tahminler, bir tanesi bir kafede yan masadaki kadının habersiz fotoğrafını çekmiş falan. Olay çıkardım haliyle firmaya bildiricem bu yazılanları diye, elimden telefonu aldı kanıt alamadım.
Eşiniz bir sapık ve aldatmaya da meyilli bir adam yukarıda bahsettiğim gruptaki adamların hepsi evli ve çocukluydu.
Bu gercekten yaygın. Bnde ılk evlendıgım yıllarda komsularım anlatıyordu. Mahmallede bır kadın var bakımlı suslu denebilecek tarzda svıyor gıyınmeyı. 60,70 yasında adamlar oturup altında tanga mo var dıye ıncelerlermiş. Bırde gıdıp karılarına anlatıyorlarmış. Şeyleri kopasıcalar.

Daha önceki çalıştığımız yerde bir şey olmuştu ailecek görüştüğümuz eşimin arkadaşı aynı iş yerinde çalışan bir bayanla ilgili benzer muhabbetler kurmus bir arkadaş gruplarında . Üstelik bayanın eşi ile de görüşüyorlar nasıl bir mide varsa artık eşinin hiç birşeyden haberi yok.bu durum için görüşmeyi bıraktık. Yeni öğrendik ki bu konuşmaları yalan adam şimdi de iş yerinde farklı biri ile görüsüyormus eşi ile ayrılmışlar kadını 3 çocuğu ile beş parasız bir durumda bırakmış. Ben böylelerinin zihniyetinden korkarım. Eşiniz net sapık. Ve üzgünüm ya görmezden gelecekseniz ne kadar gelirsiniz bilmiyorum tabi yada Ayrilacaksiniz. Çünkü böyle birinin yanına ne kardeşinizi ne bir akrabanizi nede arkadaşınızı yaklastirabilirsiniz

Gerçekten kusursuz davrandı bana göre . Hiçbir şeyde eli eteği olmayan muhafazakar düzgün erkek imajı çizdi muhafazakar olması bana göre önemli değildi ama işte yani kendini öyle aksettirdi bizim kadınla kızla işimiz yok gibisinden. Yanımda lan bile demezdi kadınların yanında öyle konuşulmaz vb diye. Bu canavarı nasıl yarattı şüpheliyim ya da hep böyleydi
Bu canavarı yaratmadı böyleydi zaten.

Gerçekten kusursuz davrandı bana göre . Hiçbir şeyde eli eteği olmayan muhafazakar düzgün erkek imajı çizdi muhafazakar olması bana göre önemli değildi ama işte yani kendini öyle aksettirdi bizim kadınla kızla işimiz yok gibisinden. Yanımda lan bile demezdi kadınların yanında öyle konuşulmaz vb diye. Bu canavarı nasıl yarattı şüpheliyim ya da hep böyleydi
Aa hiç şaşırmadım genelde bu tipler saman altindan su yürütüyor.
Etrafımızda böyle tipler varsa dikkat edelim hanımlar biz işimizi gücümüzü yapıp ekmeğimizi kazanirken her an fotoğrafimizi çekip arkadaşıyla mastürbasyon yapabilir.

Merhaba kızlar
Normalde hiç karıştırma huyum değildir elime telefonunu ne zaman aldığımı hatırlamam ama dün gece uyuyamadım, eşim de tam telefonu yanıma şarja takıp öyle uyumuş bende instagram falan kullanmadığım için azıcık bakayım kim ne paylaşmış diye telefonunu elime aldım. Biraz sağa sola bakındım resimlere baktım whatsApp a girdim aşağılara doğru indim en aşağıda bir numara gördüm onun konuşmalarını okumaya başladım konuşmalar eski, 2022 den erkek mi kız mı numarası olduğunu anlamadım çünkü silmiş onun da bir profili yoktu. Ama birbirlerine sürekli çıplak görüntülü konuştukları kızların resimlerini atmışlar, buluştuklarında seks hikayelerini anlatmışlar şu kadar sürede geldim, şunu şunu yaptım , ekran videosu almışlar kızlar çırılçıplak bunlara show yapıyor , işte kızlar yazmış bu gece gel , içki sofrası hazırlanmış o resimleri falan atmışlar hep konuşmalarda normal naber nasılsın bile yok hep seks muhabbeti. Ve eşim bunu silmemiş . Acaba kasıtlı olarak mı saklıyor , nasıl olsa bakmıyor telefonuma bana güveniyor diye mi düşündü diye düşünmeden edemiyorum.
Bakınırken bakınırken nişanlı olduğumuz dönemde , iş yerlerine gelen bir kızın yarım resmini çekmiş(çekmeye çalışırsın da fark etmesin diye uzaktan yarım çekersin ya) arkadaşına atıp “çak geç😂😂” yazmış. Şok oldum .. tartıştık tabi ama üzerinde çok durmadı. Geçiştirdi beni ne var bunda dedi
Sizce böyle bir durumda ne yapmalı o konuşmaları resimleri kasıtlı mı silmemiş, belki de ara ara açıp bakıyor gereksiz paranoya mı dünden beri çözemiyorum…
İş yerine gelen kızın resmini çeken, röntgenci bir kocanız var. Yakalansa gözaltına alınıp ceza alacak ama siz hala buna paranoya mı diyorsunuz. Allah’ım demek ki adam dışarda kadın dikizliyor ve resmini başkalarına atıyor. Bu sapıklık biliyorsunuz demi

Aa hiç şaşırmadım genelde bu tipler saman altindan su yürütüyor.
Etrafımızda böyle tipler varsa dikkat edelim hanımlar biz işimizi gücümüzü yapıp ekmeğimizi kazanirken her an fotoğrafimizi çekip arkadaşıyla mastürbasyon yapabilir.
Korkunç ya. Böylelerinin yakalanınca ceza alması ve iş yerinden de atılması lazım.

Merhaba kızlar
Normalde hiç karıştırma huyum değildir elime telefonunu ne zaman aldığımı hatırlamam ama dün gece uyuyamadım, eşim de tam telefonu yanıma şarja takıp öyle uyumuş bende instagram falan kullanmadığım için azıcık bakayım kim ne paylaşmış diye telefonunu elime aldım. Biraz sağa sola bakındım resimlere baktım whatsApp a girdim aşağılara doğru indim en aşağıda bir numara gördüm onun konuşmalarını okumaya başladım konuşmalar eski, 2022 den erkek mi kız mı numarası olduğunu anlamadım çünkü silmiş onun da bir profili yoktu. Ama birbirlerine sürekli çıplak görüntülü konuştukları kızların resimlerini atmışlar, buluştuklarında seks hikayelerini anlatmışlar şu kadar sürede geldim, şunu şunu yaptım , ekran videosu almışlar kızlar çırılçıplak bunlara show yapıyor , işte kızlar yazmış bu gece gel , içki sofrası hazırlanmış o resimleri falan atmışlar hep konuşmalarda normal naber nasılsın bile yok hep seks muhabbeti. Ve eşim bunu silmemiş . Acaba kasıtlı olarak mı saklıyor , nasıl olsa bakmıyor telefonuma bana güveniyor diye mi düşündü diye düşünmeden edemiyorum.
Bakınırken bakınırken nişanlı olduğumuz dönemde , iş yerlerine gelen bir kızın yarım resmini çekmiş(çekmeye çalışırsın da fark etmesin diye uzaktan yarım çekersin ya) arkadaşına atıp “çak geç😂😂” yazmış. Şok oldum .. tartıştık tabi ama üzerinde çok durmadı. Geçiştirdi beni ne var bunda dedi
Sizce böyle bir durumda ne yapmalı o konuşmaları resimleri kasıtlı mı silmemiş, belki de ara ara açıp bakıyor gereksiz paranoya mı dünden beri çözemiyorum…
Offf ben neler okudum..Of çok üzüldüm şu zihniyetler bizim de çalıştığımız yerlerde çevremizde olma ihtimali var diye ..

Sonuçlarına katlanamayacağımız işlere hiç girişmemek lazım.
Eş telefonunu elinize alıp bakınca böyle ummadık şeyler de çıkabiliyor karşımıza.
Bir de böyle durumlarda ekran görüntüsü alıp delil topladıktan sonra biraz daha takip etmek lazım.

Sizin kocanız tam bir ahlaksız, siz hesap sorunca hiç utanmayışı ve ne var bunda? Şeklindeki cevap vermesi de bunun ispatı.

Şimdi tepkisiz kalsanız adam artık daha da arsızlaşacak, tepki gösterseniz karnınızdaki bebek strese maruz kalacak.
Çok zor bir durum.

Merhaba kızlar
Eşiniz iğrenç biri, bir kadın olarak sizin fotoğrafınız gizlice çekilip fantazi kurulsa hoşlanır mıydınız?
Ve ne yazık ki bu adamla aynı iş yerinde çalışmak zorundalar mide bulandırıcı
Size de ne diyim aynı yataktasınız da mesajın silinmemesine takılmışsınız
Sonrasında yapmadığını bilemezsiniz, zihnen bile yapıyordur yolda yürürken ofiste..

Anladığım kadarı ile siz olayın ciddiyetini konuyu açtıktan sonra yorumları gördükçe anlamışsınız. Konu içerisinde gülücük filan kıydunuz kendinizce büyütmediniz ama ciddi bir sorun bu yaşadığınız şey eşiniz resmen sapığın önde gideni.
+++

Eşiniz bi kadının gizlice fotoğrafını çekiyor ve arkadaşına çak gitsin diyor öyle mi😬kusura bakmayın ama utanmaz biri..yaptigi da suç

taaa 2022'den kalma görüntülere hala bakıp bakıp ne yapacak adam hasta mıdır nedir?
Ama çok iğrenç muhabbetler gerçekten.
Bu arada sizin de taaa 2022 senesine kadar geri gidip bakmanız da ilginç geldi. Peki neden silmemiş kısmına gelince, 2022den bu yana silmediği çok mesaj var mı? varsa mesajlarını silmiyor olabilir, o da onun için kalmış olabilir. Ama eski tarihlerden bir tek bu mesajlaşma varsa ve diğerlerini silmişse o zaman bunu bilerek silmemiştir.

Pislik herif. Keşşşke o fotoğrafı çekerken yakalansaydı, o kız bir güzel rezil etseydi onu. Ordakiler de evire çevire çaka çaka bi dövselerdi. Belki o zaman siz de gerçeği erkenden görüp evlenmezdiniz. Kendinize ve eve girip çıkan kadın akrabalarınıza dikkat edin.

Valla eşini anlattıkça sen sapık biri gözümde canlandı. Böyle durumlarda gördün mü bir yaptırım gerekiyor. Yoksa araızlaşacak karşılıklı otururken onla bunla mesajlaşacak. Ha böyle hiçbir şey olmamış gibi davranacaksanız da konuyu açıp arsızlaştırmamak gerek. Bence mide bulandırıcı.

X