Eş telefonu

Şöyle bir şeyi görsem açıkçası "bu bana hastalık bulaştırdı mı" "bizim ilişkimizi yatak hayatımızı başkalarına anlattı mı" "benim gizlice çekilmiş video/fotoğraflarım elinde var mı" endişesi yaşarım.

Ama senin rahatlık kırk bir kere maşallahlık durumda.

Yok artık inanamadım okurken
ne var bunda ? diyor bir de pişkin pişkin bu yaptığını normalleştirmeye çalışıyor herhalde sizin gözünüzde. Nasıl insanlar var ya gerçekten Allah iyilerle karşılaştırsın diyecek bir şey bulamıyorum

Bir sapıkla evlisiniz, işyerinde ki kızın resimlerini çekip iğrenç muhabbetler yapmışlar. Ne yapmayı düşünüyorsunuz, gülerek anlattığınıza göre pek bir aksiyon alacağınızı sanmıyorum. Bu arada yaptıkları suç!

Gülmedim. Onun yazdığı mesajın aynısını yazdım tırnak içini okumuyor musunu?

Ne var bunda mı? Kesinlikle psikolojik rahatsızlığı var bu sapkınlığı normal görüyor.

İlk defa ne yapacağımı bilmiyorum doğumu bekleyeceğim galiba önce …
ailen sana destek çıkar mı? mesleğin var mı çalışabilecek misin doğumdan sonra? kendi ayaklarının üzerinde durup çocuğuna bakabileceksen bence durma o pis adamın yanında.

ailen sana destek çıkar mı? mesleğin var mı çalışabilecek misin doğumdan sonra? kendi ayaklarının üzerinde durup çocuğuna bakabileceksen bence durma o pis adamın yanında.
Evet mesleğim var atanabilirim özelde de çalışabilirim . Ailemi arasam şuan almaya gelirler beni

her sey igrenc ama şu olayin affi olamaz.
pis sapik!
bu seref yoksunu sen lohusayken yardima gelen annenin, kardesinin de ev ici hallerini çekip ona buna atar.
aklın varsa ayril

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…