Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlarrrrr durun anlatayım size :) yumoşş çatladı ya ilşki olduu o günde ve spermle yumurta buşuştu bunlar 4 günde rahme yerleşiyor ve 5.günden itibaren vücut değişiyor hormaonlar salgılanıyor kanda 6.günden itibaren izlerine rastlanıyormuş 10.günde kesinn :)

ozaman ben sımdı 26 dahıl olmak uzere sayıyorum 4.gun 29 aralık oluo..30 aralık dahıl olmak uzere yıne sayıyorum bugune dek bugun daha 9.gun oluo canlarım.......................

ozaman ben sımdı 26 dahıl olmak uzere sayıyorum 4.gun 29 aralık oluo..30 aralık dahıl olmak uzere yıne sayıyorum bugune dek bugun daha 9.gun oluo canlarım.......................

yesss :KK66: o yüzden erken bekleeee...
benim 14.gün olmuşşşş :KK66: bakalım değer ne çıkacak..ordan da bir yorum yapabiliriz senin için :KK66:

hormon testi yaptırdım normal cıktı çok şükür.bi iki ay kist vardı onlarda hep adetle atılan kistlerdi.doktora dedim biz uzun zamandr korunmuyoruz hormon testi yaptırdı sonrda klomen yazdı.eşiminde test yaptırması lazımmış.eşimde daha çok erken diyo bi sene bile olmadı dah surda bes aydır korunmuyoruz diyo.bide ben ağrı da oturuyorum eşimin işinden dolayı.burda doğru düzgün doktorda yok.inşallaah bende buraya hamileyimm diye yazarım.sizlerin hamile haberini alınca o kadar çok sevindim ki.inşallah hayırlı evlatlar olurlar.

canım hoş geldin aramızaa..
çok tşk ederim önceliklee..aminnnn..
neden direk klomene başladı ki?kan testi yaptı mı?hormonlarına bakıldı mı?
inşallahhhh iyi haberi alır bizimle paylaşırsın canımmmm :)

hormon testi yaptırdım normal cıktı çok şükür.bi iki ay kist vardı onlarda hep adetle atılan kistlerdi.doktora dedim biz uzun zamandr korunmuyoruz hormon testi yaptırdı sonrda klomen yazdı.eşiminde test yaptırması lazımmış.eşimde daha çok erken diyo bi sene bile olmadı dah surda bes aydır korunmuyoruz diyo.bide ben ağrı da oturuyorum eşimin işinden dolayı.burda doğru düzgün doktorda yok.inşallaah bende buraya hamileyimm diye yazarım.sizlerin hamile haberini alınca o kadar çok sevindim ki.inşallah hayırlı evlatlar olurlar.bu arada çok teşekkür ederimm.cevap yazdıgn için

hormon testi yaptırdım normal cıktı çok şükür.bi iki ay kist vardı onlarda hep adetle atılan kistlerdi.doktora dedim biz uzun zamandr korunmuyoruz hormon testi yaptırdı sonrda klomen yazdı.eşiminde test yaptırması lazımmış.eşimde daha çok erken diyo bi sene bile olmadı dah surda bes aydır korunmuyoruz diyo.bide ben ağrı da oturuyorum eşimin işinden dolayı.burda doğru düzgün doktorda yok.inşallaah bende buraya hamileyimm diye yazarım.sizlerin hamile haberini alınca o kadar çok sevindim ki.inşallah hayırlı evlatlar olurlar.

canım ovülasyonu tarihlerine dikkat et. o zamanlarda vücudunda değişiklikler olabiliyor..
akıntı sümüksü gibi oluyor.o zamanlar anlaki yumurtan çatlayacak.ilişkide bulunun.
oturduğun yer kötü biraz maalesef..
inşallah iyi sonuçlar alırsınnn..şimdi 15ini bekleyelim birliktee..ona göre hareket edersiniz..
ovülasyonu testleri alabilirsin mesela :KK66:

tam sana telden yazacaktım yine bir baktım burdasınnnnn..
nereye kayboldunnnnnnnn?????????

bebişkommmmmmm iyi çalışmalarrr..
stres yoookkk yasaklıyormmmm..
yaa sen al testleriii..adetin ne zaman bitiyor söyle bakayım bi banaa..
bu ay gerilmeyeceğiz mutlu olacağızzzz..
öğleden sonra gelince bekliyor olacağım seniiii..öptüm bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
geldim bile canım.. Ders çalışamıyorum ya çok sıkılıyorum çalışırken sınıfta kalcam bu sene sanırım.. yarın sipariş vercem adetimmm pazar günü bitiyoorr
uzun süredir sizleri takip ediyordum anca üye olabildim.bizde beş aydır bebek için uğraşıyoruz ama nasipp işte artık Rabbim ne zamana uygun gördüyse.forumu okuyup okuyup kendimde bir sürü belirtiler buluyordum tabi her zaman sonuç hüsran :KK43: bakalımm bu ay ne olacak bat ım ocak 15. doktorlar bir seneyi dolmadan tedaviye başlayamayız diye geri gönderdi.ben başka doktora gittim bu ay klomen e başladım ama oda yumurta kontrolü yapmadı.herhalde kist oldu diye diye düşünüyorum :KK43: kimsye bişey anlatamıyorum çünkü kimse anlamıyor.ama burada herkes benm gibi..bu arada tutku,kübra hayırlı olsun.inşallah bütün hamileler sağlıklı sıhhatli bi şekilde cocuklarını kucaklarına alırlar..darısıda bizim gibi olmayanların başına.

hoşgeldin canım.. doktor niye hemen klomen vermiş ki onu vereceğine yumurta takibi yapsın.. ahh bu doktorları anlamıyorum sağlıklıyken insanı hasta ediyolar sırf para kazanmak için.... inşallah hamilesindir canım ama bence ilaç için erken..

geldim bile canım.. Ders çalışamıyorum ya çok sıkılıyorum çalışırken sınıfta kalcam bu sene sanırım.. yarın sipariş vercem adetimmm pazar günü bitiyoorr

slm canm nasılsın hiç yazmıyorsun artık bana küstüm ben sana :KK43: sen çok stres yapıyorsun bence bırak bunu bir kenara olacak merak etme ama bu defa adetin 10.veya 11. günde gidip yumurta takibi yaptır 3 gün üst üste gidiyorsun

X