Erken hamilelik belirtileri hakkında....

valla ben kendimden umutlu muyum değil miyim onu bilemiyorum :))
saldım çayıra mevlam kayıraa modundayımm :))

sonunda yıkılıcam sanırımmmm :))
bu umursamazlık neden bende anlamadımmm :))
deliriyor muyumm acabaaa tutkummmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yokk küboşumm sakin ol:) saldım çayıra mevlam kayıra dogru bı hareket bencee sen öle deva et düşünmee az kaldı :)

valla ben kendimden umutlu muyum değil miyim onu bilemiyorum :))
saldım çayıra mevlam kayıraa modundayımm :))

sonunda yıkılıcam sanırımmmm :))
bu umursamazlık neden bende anlamadımmm :))
deliriyor muyumm acabaaa tutkummmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kasma guzum bende cok rahatım her sonuca hazırım ...tak tak nereye kadar ya wala bıktım dusunmekten.........yalnız deılsın:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen guzum bende oleyım ya goğuslrım bıle agrımıo..vucudumuda dınlemıorum..ama sadece kasık agrım ben nekadar vucudumu dınlemesemde kendını hıssetrıo ama sonra gecıo...aslında 24.gun benımde yarın ama ben her 1 hafta one gelerek adet oluorum oyuzden 5 ı benım adet gunum gecen ay 12 sıydı cok heyecanlıyım ya

bize bu noldu dersin ramelim yaa?
bir rahatlık bir mutluluk ardından gelen belirtisiz günlerr :))
vücudumuz ne yapacağını mı şaşırıyor acaba :)))

mümkünse bebiş yapmış olsunnnnnn :)) :KK39:

ben aslında kotu birsey çıkmasından korkuyorum :KK43: ne biliiyim hic ortada birsey yok bana bi rahatsızlık söylerse ben cok uzulurum :KK43:

kasma guzum bende cok rahatım her sonuca hazırım ...tak tak nereye kadar ya wala bıktım dusunmekten.........yalnız deılsın:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

artıkk ikimiz ya delireceğiz bu belirtisizliktee ya delireceğiz :)))

amannn boşver be ramelimm.. belirti olunca insan daha da ümitleniyor..en azından böyle kafan rahat oluyor :KK66:
valla ben hiçbi ay bu ay kadar rahat olmadımm :))

ohhh misss..kafam rahatt.. önceden gün sayardım eşim kızardı..yine takmaya başladın diye.. bu ay onu bir kere dedim..boşverr bu ay da olmazsa önümüzdeki ay var dedi.. bende hayırlısı dedim..o günden sonra günler geçiyor iştee :))

bi dün ateşlendim biraz o etkiler mi hamileysem dedim.sonra kendi kendime ya insanlar grip oluyor hamileyken bişe olmuyor da sende daha olup olmadığı belli değil düşündüğün şeye bak dedimm :)))
kesin deliriyorum artık kendi kendime konuşuyorum :))))))))))))))))))))

bize bu noldu dersin ramelim yaa?
bir rahatlık bir mutluluk ardından gelen belirtisiz günlerr :))
vücudumuz ne yapacağını mı şaşırıyor acaba :)))

mümkünse bebiş yapmış olsunnnnnn :)) :KK39:

ah bı bılsem kuboşum..ben artık beklentılı deılım belırtılere bakarak hr ay farklı anlayamıorum ne oluo ne gıdıo...
sıwılce cıkmayan yuzumde sıwılce cıktı
agrıyan goğsum agrımıo
belım desen gecen ay kopuodu bu ay arada yokluo
sadece kasıkta war agrı
ama sonuc bence adet olucam
ole hıssedıom...

bende bu korkuyla gıttımm cıktıkdan sonra içim rahatlamıştıı

ben aşırı korkuyorum ya su reglim bitsin gidiyim baksında ama cidden buaralar istem dışı hep bunu düşünüyorum ya yolunda gitmeyen birsey çıkarsa diye:KK14::KK43::KK43::KK43:

yokk küboşumm sakin ol:) saldım çayıra mevlam kayıra dogru bı hareket bencee sen öle deva et düşünmee az kaldı :)

evett bebişim yaaa.. :)) saldık gitttiiiii :)))
hayırlara çıksın inşallahhhh..
sırayla regl haberleri aldık ama bizim olmasınnnn :))

sen,ben, ramel, fbcan olmadı..başka bekleyen arkadaşlar var ama şimdi adları aklıma gelmedii :KK43: kızmasınlar banaa :KK43:(
olmayıp bekleyen herkess iyi haberler alır inşallah..
bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin Rabbimmm.

artıkk ikimiz ya delireceğiz bu belirtisizliktee ya delireceğiz :)))

amannn boşver be ramelimm.. belirti olunca insan daha da ümitleniyor..en azından böyle kafan rahat oluyor :KK66:
valla ben hiçbi ay bu ay kadar rahat olmadımm :))

ohhh misss..kafam rahatt.. önceden gün sayardım eşim kızardı..yine takmaya başladın diye.. bu ay onu bir kere dedim..boşverr bu ay da olmazsa önümüzdeki ay var dedi.. bende hayırlısı dedim..o günden sonra günler geçiyor iştee :))

bi dün ateşlendim biraz o etkiler mi hamileysem dedim.sonra kendi kendime ya insanlar grip oluyor hamileyken bişe olmuyor da sende daha olup olmadığı belli değil düşündüğün şeye bak dedimm :)))
kesin deliriyorum artık kendi kendime konuşuyorum :))))))))))))))))))))

kız bende gecen ay oleydım karda kaydım dustum acaba bısey oldumu dıom sankı bebek warda ıyıce sıyırdık:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evett bebişim yaaa.. :)) saldık gitttiiiii :)))
hayırlara çıksın inşallahhhh..
sırayla regl haberleri aldık ama bizim olmasınnnn :))

sen,ben, ramel, fbcan olmadı..başka bekleyen arkadaşlar var ama şimdi adları aklıma gelmedii :KK43: kızmasınlar banaa :KK43:(
olmayıp bekleyen herkess iyi haberler alır inşallah..
bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin Rabbimmm.

evet canım farkındaysan henüz kimsede yok halbuki ne cok kişiyizz yaa bende bunu anlamadmm inşş olmayızz bitane bıle olsa razıyımm şurdaa birii desinn hamışımm dyee yahuuuuu

ben aşırı korkuyorum ya su reglim bitsin gidiyim baksında ama cidden buaralar istem dışı hep bunu düşünüyorum ya yolunda gitmeyen birsey çıkarsa diye:KK14::KK43::KK43::KK43:

bebeğimmmm aslaa kötü düşünmeeee..
iyi olacak herşeyy..
iyi düşün ki iyi olsun canım benimmm..
hem ben sanmıyorum ki bişeyin olsun..
bak bende sen gibi gittim..ama çok şükür bişey yokmuş..
ramel de öylee..
ariver de öylee :KK66:)
bence yumurtlama günlerini denk getiremiyor olabilirsiniz..üstüne bir de stress..o yüzdenn iyi düşünnn..
kalbimiz dualarımız seninle :KK66::KK54:

neden öle düşünüyosunkii amaa :KK43: canımm gidincee için rahatlıcakk bak görr moralinii bozmaa daha ortada bişey yok

ah bı bılsem kuboşum..ben artık beklentılı deılım belırtılere bakarak hr ay farklı anlayamıorum ne oluo ne gıdıo...
sıwılce cıkmayan yuzumde sıwılce cıktı
agrıyan goğsum agrımıo
belım desen gecen ay kopuodu bu ay arada yokluo
sadece kasıkta war agrı
ama sonuc bence adet olucam
ole hıssedıom...

işte tuhaf gelen de bu insana..noluyor böyle diye..
kaldı şurda iki gün..
ben ne hissedeceğimi bilmiyorum..
gün geçince naapsam onu da bilmiyorum yaa..
bir hafta beklesem mi?
gidip kan mı versemm? iki arada bir gidip geliyorum..
sen ne yapmayı düşünüyorsun??

canlarım ben cıkıorum kendınıze cok ıyı bakın..ıyı hafta sonları..pazartesı ınşallah bırımız guzel haberlerle gelır...opuorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canlarım ben cıkıorum kendınıze cok ıyı bakın..ıyı hafta sonları..pazartesı ınşallah bırımız guzel haberlerle gelır...opuorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hadi görüşürzz tatlım iyi akşamlarrr sendende güzel haber bekliyoruzz pazartesı bellı olurr sonuçç inşş hadi güle gülee gitt güle güle gel :)

X