Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bende çıkıyorum..
bu haftayıda bitirdikkk..
pazartesii iyi haberlerle güne başlarız inşallahhhh..

hepinizi seviyorummm..
hepiniz ayrı ayrı aklımdasınızzz :))
reglsi yaklaşanlar sıkı tutun bırakmayın gelmesinnnn :))))))

iyi haftasonlarıııı :)) muck muck muck

cok saol canım desteğin için cok teşekkür ederim..ya ben yumurtalaama günlerini kaçırmadım hic ama ne biliyim gecen annemde kızım istersen bi dktra gorn diyince iyice uzuldum..cunku hissetigim yolunda gitmeyen birseylerin olduğu..inan bna cidden oyle hissetmesem konusunu bile getirmem..bnden sonra evlenen ablam kuzen herkes hamile ki bn onlardan once evlendim onlardan once bıraktm kornmayı bazı seyler cok dusundurmeye başladı beni..zamana bırakmak ta istemiyorum simdi hani bir durum varsa da erkenden öğrenelim yada doktor tavsiyesine başvurayım üzgünüm bu konuda anlıcagın ama inşallah dediğin gibi olur canımsın insallah

hehe :) saol bebişim sanadaa mutlaka duru m ne olursa olsun bıze haber et olurmuu seviliyosun iyi akşmlar canm görüşrüüz :)

evet canım farkındaysan henüz kimsede yok halbuki ne cok kişiyizz yaa bende bunu anlamadmm inşş olmayızz bitane bıle olsa razıyımm şurdaa birii desinn hamışımm dyee yahuuuuu

öyle diyen olursaa hamişim diye yaniiii
getirin onu öpüceemmm alnındannnnn :))))))))

neden öle düşünüyosunkii amaa canımm gidincee için rahatlıcakk bak görr moralinii bozmaa daha ortada bişey yok

sadece bir his canım demiştim ya esimde aynısını dedi ama bn oyle hissediyorum sanki cok zor hamile kalacakmışım Allah ım hic bir kadını bu duygudan mahrum etmesin inşallah

hoşbuldumm canımmm :) siz olunca her taraf şenlikk )

bu arada ilk tahminin maalesef tutmadıı ikinci benimm :)) heyecanlı mısın :))))

yok tatlım tahminlerimi söylemeyeceğim bundan sonra :)

heyecanlıyım o ayrı ama ne hissettiğimi kimse bilmicek :)

sana da canım iyi tatiller görüşürüz.

sadece bir his canım demiştim ya esimde aynısını dedi ama bn oyle hissediyorum sanki cok zor hamile kalacakmışım Allah ım hic bir kadını bu duygudan mahrum etmesin inşallah
deme canım ölee çok zorr bişeyy ortada bısey yok suann üzülmee sadecee doktora gidiceksin ve hiç bişey çıkmıcakk innşşş

deme canım ölee çok zorr bişeyy ortada bısey yok suann üzülmee sadecee doktora gidiceksin ve hiç bişey çıkmıcakk innşşş

inşallah canım haftaya gittiğim gun gelip yazacam zaten size umarım yumutalarda falan bir sorun yoktur duanız benmle olsun canım benim

inşallah canım haftaya gittiğim gun gelip yazacam zaten size umarım yumutalarda falan bir sorun yoktur duanız benmle olsun canım benim

edicem canım merakk etmee ınssı bı sıkıntın yokturr inşş hadii hayırlısı ile git gel inşş :)

ben cıkıyorum canım eşimin kuzenı geldi doogum günü varr pasta yapıverıcemm :) cıkıyorumm sımdıı

tamam canım benim cok teşekkür ederim nice yıllaraaa kendine cokkk iyi bak tatlım tekrar görüşmek uzere

Supersin valla ben hic dayanamam ama yapmasam o ilk yapis halim yikim olur bana isallahhh bebislerimiz bizimledir.allahim nolur nolur bolur hayirli evlatlar nasip et

Ben hamileyim :)

4.ayimizdi bu ay. Adetime 4 gun kala ve yilbasi gunu ogrendim:)
Ama henuz sevinmek icin cok erken.
Bundan sonraki 2 hafta hersey yolunda gider insallah.
Dualariniz benimle olsun kizlar..

hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım

CANIM neler yaptın peki adet sonrası hemn mi başladın yumurtlama gününü nasıl hesapladın biraz anlatırmsın

Buarada clearblue ovulasyon testini kullandigim ilk ay hamile kaldim.
Tum donemimde sadece 3 kez esimle birlikte olduk.
Sadece goguslerim ovulasyon donemimde sisti ve birdaha hic inmedi. Hissettigim hamile kaldim duygusu ve gogusten baska hicbir belirtim olmadi.
Birde hep tartisilirdi merak ederdim:) ovulasyon testleri hamileligi kesinlikle gosteriyo:)

benim adetimin 3.günü canım ne zaman ve nasıl kullanıyım ilişkiye ne zamn başlıyım peki?

Markasi onemli degil ama ovulasyon testini kesinlikle tavsiye ediyorum.
Diger turlu hergun yada gun asiri iliski erkeklere cok baski uygulamak gibi oluyor bence buda evliligi cok iyi etkilemeyebiliyor.
Biz gulen yuz ciktiginda ve sonraki gun birlikte olduk sadece ve oldu:)
Bu arada bu ay yataktan kalkmamaya calisiim soyle yatiim falan gibi seylerde yapmadim hic.
Ogreneli 4 gun olmasina ragmen asiri saskinim yalniz buda bi belirtidir belkı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…