Erken hamilelik belirtileri hakkında....

doktor bana ya gebesin ya da adet olucaksın rahim duvarın çok kalınlaşmış bkleyelim demişti.. ben gebeliğe hiç yormadım hala da yormuyorum canım adet olacammmmm ümitlenmcem :))) normalde regl olmadan önce öyle leke gelir ertesi gün sökülür... düzensizleşti çok hem de... sökülsün ve bitsin artık kurtulayım çalışma yapıyım:)) doğurdu canım ya onun adına çok sevindim kendi adıma da üzüldüm eşim çok sevindi çok ilgilendi bebekle içim acıdı neden bilmiyorum...

o zaman bekleyip görelim hayırlısını bebişimm :KK66:
bende bişey söyleyip seni ümitlendirmek istemiyorum..

neden için acıyor yavrum..eşininde seninde bebkleri çok sevdiğinizi söylemiştim.şimdi yeni bebiş olunca sevmiştir tabisi..
Darısı senin olacak inşallahhh.. bence şu açıdan bak, eşin bebekleri seviyor ve bu senin için artı..
ya sevmeseydiii ve sadece sen sevseydin..o zaman bebiş istemezdi belkii..
hem bu iyi bir baba olacak da demekkk :KK66:)
ayrıca senin gibi çıtır bir eşi var..birde çıtır bebişi olursaaa...ooo değmeyin keyfineee :KK66:
iç acıması yook..iç mutluluğu olsunnn :) göbişler bebiş dolsunn :))

tamam canım.. ben adet oldum dedm ya dün kahverengi akıntım oldu sabah da oldu aynı akıntıdan biraz şimdi de oturuyorum kanamam oluyor sandım ben de hıh söküldü adetim dedim size de yazdım adet oldum diye şimdi lavaboya gittim ped tertemiz hiç kan yok ama ben bişeylerin aktığını hissettim saatlerce.. beyaz akıntı gelmiş Allah Allah bu adetim de resmen sapıttı artık

canım hayıt tohumunu arastrdım nette hormon dengeleyıcı ve adet duzenleyıcıymış..hayt dene ıstersen..idrar yollarınada ıyı gelıomuş

Kizlar ben adet olmadan once gobegimin altinda igne gibi batmalar hissederdin bu ay ole bisi yok.zaman zaman icerde ole bi aci hissediyorumki canin yaniyo gobek deligimin sol taraflarina sizde bole bisi varmi?sabah test yaptim dayanamadin tabi 5 ocak bat.negatif cikti.ama ben genede dusunemeden edemiyorum yoksa yerlesiyo ondanmi bu can acisi diiyer

saolasın canım..belkı uygularız bı gun aklımızda olsun...

canım hayıt tohumunu arastrdım nette hormon dengeleyıcı ve adet duzenleyıcıymış..hayt dene ıstersen..idrar yollarınada ıyı gelıomuş
bencede bi deneyin belki derman olur derdinize ama adet olanlar denesin hamilelik şüphesi olanlar denemesin

cnım adet oncesınde rahım duwarı kalınlaşıo hatrlıosan bana rahım duwarın kalın dyp gebelık testı ıstemışlerdı ama gebe deıldım..cok kızmıştım doktora umıtlenme dıye soluorum canım..gebeysende surprız olsun
yok canım ben hiç ümitli değilim zaten doktor bana hamilesin dese bile inanmam adet olucam çünkü hissediyorum çok şişmişim karnım ağırıyo akşama sökülür tam anlamıyla....
o zaman bekleyip görelim hayırlısını bebişimm :KK66:
bende bişey söyleyip seni ümitlendirmek istemiyorum..

neden için acıyor yavrum..eşininde seninde bebkleri çok sevdiğinizi söylemiştim.şimdi yeni bebiş olunca sevmiştir tabisi..
Darısı senin olacak inşallahhh.. bence şu açıdan bak, eşin bebekleri seviyor ve bu senin için artı..
ya sevmeseydiii ve sadece sen sevseydin..o zaman bebiş istemezdi belkii..
hem bu iyi bir baba olacak da demekkk :KK66:)
ayrıca senin gibi çıtır bir eşi var..birde çıtır bebişi olursaaa...ooo değmeyin keyfineee :KK66:
iç acıması yook..iç mutluluğu olsunnn :) göbişler bebiş dolsunn :))
inşallah canım artık stres yapmıcam kendime yeni uğraşlar bulucam kafamı rahatlıcam boş zamanlarımı değerlendirecem... allaha şükür hiç birimizin bir sorunu yok gebeliğe engel teşkil edecek hiç bişeyimiz yok tek sorunumuz stres.... onu da yenmemiz gerek
önce soğanı denicem canım iltihapta en etkilisi oymuş... kaynanam da öyle dedi ilk defa beni düşündü :))))))))))hehehehehe

sen denedin mi canım
evet ben pko hastasıyım 3 yıltedavi gördüm baktık sonuç vermiyo bıraktık tedaviyi 2 ay sonra bunu denedem sonraki ay hamile olduğumu öğrendim hatta 2013 mart anneleri topiğindede yazar hayıt tohumuyla hamile kaldım diye

Kizlar ben adet olmadan once gobegimin altinda igne gibi batmalar hissederdin bu ay ole bisi yok.zaman zaman icerde ole bi aci hissediyorumki canin yaniyo gobek deligimin sol taraflarina sizde bole bisi varmi?sabah test yaptim dayanamadin tabi 5 ocak bat.negatif cikti.ama ben genede dusunemeden edemiyorum yoksa yerlesiyo ondanmi bu can acisi diiyer

canımm hamile kalmış olsam bir yorum yapabilirdim ama maalesef bişey bilemiyorum..
benimde yarın bat.ama hiçbirşey yok henüz..ne batma ne ağrı.. çok rahat vücudum :)
erken yapmışsın testi.bence adetinin geçmesini bekle :KK66: en doğru sonuç o bence.

yok canım ben hiç ümitli değilim zaten doktor bana hamilesin dese bile inanmam adet olucam çünkü hissediyorum çok şişmişim karnım ağırıyo akşama sökülür tam anlamıyla....

inşallah canım artık stres yapmıcam kendime yeni uğraşlar bulucam kafamı rahatlıcam boş zamanlarımı değerlendirecem... allaha şükür hiç birimizin bir sorunu yok gebeliğe engel teşkil edecek hiç bişeyimiz yok tek sorunumuz stres.... onu da yenmemiz gerek

önce soğanı denicem canım iltihapta en etkilisi oymuş... kaynanam da öyle dedi ilk defa beni düşündü :))))))))))hehehehehe

hayırlısı olsun bebeğim..bekleyip görelim birlikte :KK66:)

Saol canım benimm.. valla bu ay bi tuhaf ay olduu :) herkesi ayrı vurduuu :))
inşallah vardı canım..yoksada artık hayırlısı olsun napalım :) önümüzdeki maçlara bakacağızz :) hahah

canımm hamile kalmış olsam bir yorum yapabilirdim ama maalesef bişey bilemiyorum..
benimde yarın bat.ama hiçbirşey yok henüz..ne batma ne ağrı.. çok rahat vücudum :)
erken yapmışsın testi.bence adetinin geçmesini bekle :KK66: en doğru sonuç o bence.
Beklicemde nasil :KK1: offf ya zamanda gecmiyorrr gerci ben kesin hastalanicamm hissediyorumm

işte ben de geldimmmm:):) yani blog herkese hayırlı olsun kızlaarrrr.hamişlerimizzi burda çoğaltalımmmmm

kızlar ben farklı doktora gıttım ..bu yazıyı sızınde en az ıkı doktora gorunmenız ıcın yazıyorum bende kıst oldugu ıcın bebk olmadıgını soyledı ve yazz dogum kontrol hapı verdı yenı gıttıgım doktor bosa 1 ay gecırmıssın hıcbırseyın yok sadece 3 gunluk ılacla dısarda yumurtayı catlatmak yeterlıydı ama artık brakamayız ılacı dedı:KK43:Lutfen doktorunuzu ıyı secın canlarım

kızlar ben farklı doktora gıttım ..bu yazıyı sızınde en az ıkı doktora gorunmenız ıcın yazıyorum bende kıst oldugu ıcın bebk olmadıgını soyledı ve yazz dogum kontrol hapı verdı yenı gıttıgım doktor bosa 1 ay gecırmıssın hıcbırseyın yok sadece 3 gunluk ılacla dısarda yumurtayı catlatmak yeterlıydı ama artık brakamayız ılacı dedı:KK43:Lutfen doktorunuzu ıyı secın canlarım

secido bende haftaya gidicem doktora keşke başka bir doktora daha gitseydin ama olsun hayırlısı olur inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın cnım

Canim ayni sey benimde basima geldi genc kizkende hastalanamiyordum bin tane doktora gitdim,düzenleyici verip gönderiyorlardi.evlendigimde genel kontrol icin gittim gene bisi yok dediler.cocuk denemesine basladik.olmayinca farkli bi doktora gitdik.senin zaten olmaz sen pko sun dedi esimle sok olduk.hepsi ayri bi hava bu kadindogumcular.keske genckizken bilseydim

X