Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydın kızlarrr..

forumu pek okuyamadım..dün akşam çook kötüydüm :KK43:(
şimdi biraz daha iyi sayılırım..
napıyorsunuz?değişiklikler var mı?
benim yarın regl günüm ama hiçbi değişiklik yok.önceleri regl olacağımı anlardım,hafif lekelenmelerim olurdu bikaç gün.ama bu sefer hiçbiri yok..

bu aradaa hepinize hayırlı cumalarrr :)

Canim gecmis olsun sanada hayirli cumalar.bu ay herkes bi anormal.umarim bebis vardir

Valla hersey kismet canim ya...bide naZli oluyolarki sanki bitek bizim cocugumuz.baska zmn pesimizden ayrilmaLar asil donemlerde bi naz bi poz :KK1:

Benim 2. ay olcak denemede.daha bizimkisi hevesli keşke geçen senelerde bebek isteseymişiz diyo :KK1: bide kaynanaya söylemekten tehdit ediyom onlar yıllardır torun istedikleri için valla kapımızda bekler şikayet etsem:KK9:ben 2009 da evlendim.yaşımda 29 oluyor bu ay yahuu bu sene bebiş farz hatta ikiz üçüz ne kadar varsa yapcaz artık:KK52::KK52::KK52:

ÖYLE Mİ onu bilmiyodum canım ben iltihap için kullanıcam.. hamilelikle ne ilgisi var ki kürün :44:

ilgisi olmazmı canım ya soğan kury herseyı temızlıo ıltıhabı temızledıgı ıcın hamılelık kolaylasıo..yumurtalık sorununa ıyı gelıo

ilgisi olmazmı canım ya soğan kury herseyı temızlıo ıltıhabı temızledıgı ıcın hamılelık kolaylasıo..yumurtalık sorununa ıyı gelıo

süpermiş ya nasıl kullanıyoruz ne zaman başlıyoruz adetin kaçıncı gününde hemen denicem bu ay hem iltihap için hem hamilelik içinn

Kübrakk geçmiş olsun canım.dikkat et kendine.
Soğan kürünün faydasını gören çok.saraçoğlunun her programında birçok kadın teşekkür için arıyor.adam çok inançlı ve mantıklı konuşuyor.denemek gerek.büşra senin takipçinim günlerimiz gecikmelerimiz hep senle gidiyor, düştüm peşine :) kızlar eğer isterseniz birlikte 4444 tane tefriciye okuyalım paylaşıp.her hafta duasını yaparız ne dersiniz ?

süpermiş ya nasıl kullanıyoruz ne zaman başlıyoruz adetin kaçıncı gününde hemen denicem bu ay hem iltihap için hem hamilelik içinn

canım ibrahım saracoğlunun sıtesıne gır resmı web sıtesıne orda kurlerın nasıl uygulandıgı yazıo..ben yalnış bışey demeyeyım

dimi ama ya ben şimdi istiyorum niye 6ay diyosun bana :)))))))) oluruna bırakıcam canım ya gelirse gelir artık zaten

bi taşlaa 2 kuş desene canım:)))

aynen öyle canımm..bırak kendi halinee.çalışmalarını aksatma,rahat ol :) Gerisi Allah'ın takdiri :KK66:

canım ibrahım saracoğlunun sıtesıne gır resmı web sıtesıne orda kurlerın nasıl uygulandıgı yazıo..ben yalnış bışey demeyeyım

tamam canım.. ben adet oldum dedm ya dün kahverengi akıntım oldu sabah da oldu aynı akıntıdan biraz şimdi de oturuyorum kanamam oluyor sandım ben de hıh söküldü adetim dedim size de yazdım adet oldum diye şimdi lavaboya gittim ped tertemiz hiç kan yok ama ben bişeylerin aktığını hissettim saatlerce.. beyaz akıntı gelmiş Allah Allah bu adetim de resmen sapıttı artık

Canim gecmis olsun sanada hayirli cumalar.bu ay herkes bi anormal.umarim bebis vardir

Saol canım benimm.. valla bu ay bi tuhaf ay olduu :) herkesi ayrı vurduuu :))
inşallah vardı canım..yoksada artık hayırlısı olsun napalım :) önümüzdeki maçlara bakacağızz :) hahah

Kübrakk geçmiş olsun canım.dikkat et kendine.
Soğan kürünün faydasını gören çok.saraçoğlunun her programında birçok kadın teşekkür için arıyor.adam çok inançlı ve mantıklı konuşuyor.denemek gerek.büşra senin takipçinim günlerimiz gecikmelerimiz hep senle gidiyor, düştüm peşine :) kızlar eğer isterseniz birlikte 4444 tane tefriciye okuyalım paylaşıp.her hafta duasını yaparız ne dersiniz ?

saoll canımm..tşk.ederimmm..

canım dun yazmıştın ya hayıt tohumu dııye ona ne işe yarıomuş nasıl yapılıo
hayıt tohumuda akıntıya adet düzensizliğine yumurtalıktaki kistlere gebeliğe hazırlıyomuş internete bakarsanız kadın için yaratılmıştır bu ot yazıyo ben adetimin ilk günü başladım 1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı hayıt tohumunu havanda ezdim kattım 10 dk demlendi süzdüm içtim biraz acı oluyo unun için şeker katıyodum hiç ara vermeden 11 gün içtim sonra yumurlama günlerimde ilişkiye girdim adet alana kadar içmiyosun adet olmazsan da hamilesin ben 11 gün içtim sonra hamile kaldım inşallah faydasını görürsünüz

tamam canım.. ben adet oldum dedm ya dün kahverengi akıntım oldu sabah da oldu aynı akıntıdan biraz şimdi de oturuyorum kanamam oluyor sandım ben de hıh söküldü adetim dedim size de yazdım adet oldum diye şimdi lavaboya gittim ped tertemiz hiç kan yok ama ben bişeylerin aktığını hissettim saatlerce.. beyaz akıntı gelmiş Allah Allah bu adetim de resmen sapıttı artık

neden öyle oldu ki acaba??
Allah Allah gerçekten enteresan..
Sen doktora muayene oldum demiştin dimi canım?
ya ümitlendirmek istemiyorum ama acaba hamile olabilir msn? ya da regl olacağın için lekelenmen olabilir mi?
benim önceden biraz lekelenme gibi olur.sonra sökülür..

bidee senin eltin doğurdu muuu :)))

neden öyle oldu ki acaba??
Allah Allah gerçekten enteresan..
Sen doktora muayene oldum demiştin dimi canım?
ya ümitlendirmek istemiyorum ama acaba hamile olabilir msn? ya da regl olacağın için lekelenmen olabilir mi?
benim önceden biraz lekelenme gibi olur.sonra sökülür..

bidee senin eltin doğurdu muuu :)))

doktor bana ya gebesin ya da adet olucaksın rahim duvarın çok kalınlaşmış bkleyelim demişti.. ben gebeliğe hiç yormadım hala da yormuyorum canım adet olacammmmm ümitlenmcem :))) normalde regl olmadan önce öyle leke gelir ertesi gün sökülür... düzensizleşti çok hem de... sökülsün ve bitsin artık kurtulayım çalışma yapıyım:)) doğurdu canım ya onun adına çok sevindim kendi adıma da üzüldüm eşim çok sevindi çok ilgilendi bebekle içim acıdı neden bilmiyorum...

doktor bana ya gebesin ya da adet olucaksın rahim duvarın çok kalınlaşmış bkleyelim demişti.. ben gebeliğe hiç yormadım hala da yormuyorum canım adet olacammmmm ümitlenmcem :))) normalde regl olmadan önce öyle leke gelir ertesi gün sökülür... düzensizleşti çok hem de... sökülsün ve bitsin artık kurtulayım çalışma yapıyım:)) doğurdu canım ya onun adına çok sevindim kendi adıma da üzüldüm eşim çok sevindi çok ilgilendi bebekle içim acıdı neden bilmiyorum...

cnım adet oncesınde rahım duwarı kalınlaşıo hatrlıosan bana rahım duwarın kalın dyp gebelık testı ıstemışlerdı ama gebe deıldım..cok kızmıştım doktora umıtlenme dıye soluorum canım..gebeysende surprız olsun

hayıt tohumuda akıntıya adet düzensizliğine yumurtalıktaki kistlere gebeliğe hazırlıyomuş internete bakarsanız kadın için yaratılmıştır bu ot yazıyo ben adetimin ilk günü başladım 1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı hayıt tohumunu havanda ezdim kattım 10 dk demlendi süzdüm içtim biraz acı oluyo unun için şeker katıyodum hiç ara vermeden 11 gün içtim sonra yumurlama günlerimde ilişkiye girdim adet alana kadar içmiyosun adet olmazsan da hamilesin ben 11 gün içtim sonra hamile kaldım inşallah faydasını görürsünüz

saolasın canım..belkı uygularız bı gun aklımızda olsun...

X