Erken hamilelik belirtileri hakkında....

iiyim canım nasıl olayım sen nasılsınnn bakalım

bende iyiyimm faturaları yatırdım geldımm sımdıı bı bakayım dedim çok sessizz buralar yaa yılbasından beridr:) birde canım msj 5 dkk bır atılıyoo yaa burdan konusalım:)

bende iyiyimm faturaları yatırdım geldımm sımdıı bı bakayım dedim çok sessizz buralar yaa yılbasından beridr:) birde canım msj 5 dkk bır atılıyoo yaa burdan konusalım:)

evet oyle olmuş canım..olur can burdan konuşalım buarada eline sağlık :KK70: ya birsey soracam bu doktor kontrolüne normalde adetliyken mi gidilir adet bitince mi

evet oyle olmuş canım..olur can burdan konuşalım buarada eline sağlık :KK70: ya birsey soracam bu doktor kontrolüne normalde adetliyken mi gidilir adet bitince mi

canım hormon tstlerını adetlıykenn yapıyolardaa ama muayeneden muayeneye degısır bence niye elımee saglık yavrum:)

adet olanlar tek tek kayboldumu sımdıı ee ben ne olacam yarın olmam lazım benı yalnız mı bırakıyosunuz sımdı :KK43:

bildigim kadarıylaa ramell
kübraa fbcan ve ben kaldım snaırım yakın tarıhlı :)

kızlar ben farklı doktora gıttım ..bu yazıyı sızınde en az ıkı doktora gorunmenız ıcın yazıyorum bende kıst oldugu ıcın bebk olmadıgını soyledı ve yazz dogum kontrol hapı verdı yenı gıttıgım doktor bosa 1 ay gecırmıssın hıcbırseyın yok sadece 3 gunluk ılacla dısarda yumurtayı catlatmak yeterlıydı ama artık brakamayız ılacı dedı:KK43:Lutfen doktorunuzu ıyı secın canlarım

nasıl ya anlamadım canım..kıstın yokmuymuş bıde 3 gunluk hap ne .....

Canim ayni sey benimde basima geldi genc kizkende hastalanamiyordum bin tane doktora gitdim,düzenleyici verip gönderiyorlardi.evlendigimde genel kontrol icin gittim gene bisi yok dediler.cocuk denemesine basladik.olmayinca farkli bi doktora gitdik.senin zaten olmaz sen pko sun dedi esimle sok olduk.hepsi ayri bi hava bu kadindogumcular.keske genckizken bilseydim

pekı gectımı sımdı canım pko denılen sey...

Bana sorarsan oooohhhhoooo birsuru:KK1: ama sabah dayanamayip test yaptim,negatif eger hastalanmazsam 5ocakda ve dvmda 7-8 ocak gibi bidaha yapicam....ne belirtiler ne belirtiler

ahh ahh sende mı erkenn yapanalrdansın canım ben tamm 1 hafta önce az kalsın yapıyordum zor tuttum kendımıı ya adet geçtikden sonra bilee negatıf ccıkann ıdrar testlerıı 1 hafta önceden nasıl cıksın dedım tutum kendımı bak 1 gunum kaldı :)

X