Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kizlaaarrr nasilsiniz?

ariver insallah olumlu sonuc alirsin canim heyecanla bekliyoruz :)
secidom hic slkma canini bir arkadasin da dedigi gibi Rabbim sana da bi zaman yaz mistir tabi ki cabalamak lazim en kisa zamanda guzel guzel haberler alicaz insallah senden :)

ben 1 haftadir ankaradaydim temmuz ortasindan sonra yolculuk yasak ramazan da gelmeden gittim anacigimi kardesimi gordum geldim :) Kizimin artik hareketleri tekmeleri disardan da gorulebiliyor cok guzel bir duygu.bol bol videoya cekiyorum en guzel arsiv malzemesi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Saol canim insallah rabbim kisa surede bizlerede tatdirir..duani eksik etme:)

slm kızlar karın agrısı bel agrısı gebelik belirtisimidir adetimin 15. günündeyim 24 - 30 haziran arası adet olacagım

gebelik belirtilerii herkese göre değişiyoo şimdiibişey söyleyipp umutlandırmakk yada umduunu kırmakk ıstememm canm bekleyıp görmkdenn baska caremızz yokk daha adetıne de varmş

Bu sikayetlrri yazip hamile olani okumustum canim insallah bebegin seninledir

canım agrım gecti ara ara geliyo agrı ama adete daha cok var kullandıgım ilaçmı yaptı acep.insallah canım cümlemize.sende insallah rüyandakiki gibi hamiş olursun bu ay gülüm.bende bi arahabire kız cocuk dogurdugumu göryodum

Insallah ama sanmiyorum canim aksam siteyi okuyordum kesin etkide kalmisim:))sen nasilsin canim bebisimiz nasil teyzesi opuyor minigi

biz çok iyiyizz maşallahh canm allah bozmasın :) perşembe randevumuzz varr onu bekliyoruz dört gözlee :) son zamanlar 13 haftam kaldıı coguu gittii azı kaldıı :) allahmm güldürsnn yüüzünüü seninde inşallahh

ayy zaman ne cabuk gecmıs ya masallah sıze saglıkla kucagına alırsın ınsallah.. bizlerede dua et canım

ayy zaman ne cabuk gecmıs ya masallah sıze saglıkla kucagına alırsın ınsallah.. bizlerede dua et canım

ediyorumm canmm merakk etmee :))) evet cok çabuk geçtii :) ne oldugunuu anlayamadım:) daha dün burda hamileliğime seviniyodumm sımdıı bebegımı kucagıma almayı beklıyorum :)

İyiyimm bidenemm büyüyoruz yavaş yavaşş :) sen nasılsınn bakalım bebiş nasıl

Bir oyle bir boyleee canim benim iyi olmaya çalışıyoruz aman da aman bebisteee büyümüş tür artik kiyamam ben onâaaa annesi.kac haftalik oldu kuzun

ne yapayım canım ya iş yerindeyim çalışıyorum bol bol yıne reglım gecıktı test yaptım tek cızgı bır kac gun daha bekleyıp test yapıcam sonra sogan kurune baslıycam
Canimsin kolay gelsin cok cok yorma kendini ayyyyy insallah bebek vardır canim bnmmmmmmmmmmm

hıc ama hıc umıdım yok kuzum olsa cıkardı testte mılletınkı gun kala cıkıyor

Tamam da canim ben kac kere gec dollenmeye sahit olduk insallah vardir insallah canim benim.inan hep aklimdasin ve sonucunu.dort gozle bekliyorum

Tamam da canim ben kac kere gec dollenmeye sahit olduk insallah vardir insallah canim benim.inan hep aklimdasin ve sonucunu.dort gozle bekliyorum

saol bır tanem bılıyorum senı yuregı guzel ınsan benım muhtac oldugum sey rabbımın merhametı cevremdekılerın duası ... dualarına al benı yeter Insallah Allahım benım ve benım gıbı olan butun kadınları guldurecektır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…