Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kızlarr nasılsınızz diyee yazıyorumm kimsedenn tekk cvpp yokk aşk olsunn hepinizze :)) Hele Büşraa sana öle kızgınımkii hiç bişey demedenn herkesii sildinn attınn moralin bozukduu üzüntümüü bellii edemedimm ama bebegınıı tebrık ettımm teşekkürr bilee etmedinn halbukı ben sana ne kdar yardımcıı olmuştumm helal olsunn lafımmm yok..

Cetrinamm sende görümüyosunn nerelerdesınn :)

Secidoo canımm bende bebekk ıcınn yumurtalıklarıma felann baktıramaya gitmiştimm adetım geçtikdenn sonraa doktor bıdahakı ay adetının 2 veya 3 . günü gel hormon testlerını yapalımm demısdıı de ben hamıle kalmısdım :) ınsallah senınde böle bişeyy olurr :)

Ayyy anne sinirlendi:KK1: kzuum napim kimsecikler yok buralaeda cok ozledim hepinizi bu arada ins dedigin gibi olur gogus uclarimda falan agri cok ama psikolojik diyip geciyorum dusunmuyorum dusunmekte istemiyorum canim Allaha sukur prensin iyiymis canim insallah hepiniz saglikla kucaginiza alirsiniz

Ayyy anne sinirlendi:KK1: kzuum napim kimsecikler yok buralaeda cok ozledim hepinizi bu arada ins dedigin gibi olur gogus uclarimda falan agri cok ama psikolojik diyip geciyorum dusunmuyorum dusunmekte istemiyorum canim Allaha sukur prensin iyiymis canim insallah hepiniz saglikla kucaginiza alirsiniz

aminn canım inşallahh agrıı varsa cokda sıkmaa canım hamılelıkde ıyı degıl bebısın varsaa bide :)))

Canım inşallahh benim gibi 14. haftada geçer bulantılrınn benimm halen devamm edıyoo ama gece wc ye felan kalkdıgımda bulanıyıoo sabah kalkdıgımda bulanıyoo kahvaltı yapınca gecıyoo bu sekılde devamm edıyoo ama eskisine göree kat kat iyiym :) seninkide geçecekdir elbette :)

inşallah tatlım inşallah senin ki gibi olurr ya birdee erkek annelerindee fazla bulantıı olmaz derleer bak sendede bulantı olmuş gercii bnde ki hiss kızz olacak diyor bakalımmm ne geelecek ne gelirse gelsin hos gelsinnnnnnnn annesine:KK3:

inşallah tatlım inşallah senin ki gibi olurr ya birdee erkek annelerindee fazla bulantıı olmaz derleer bak sendede bulantı olmuş gercii bnde ki hiss kızz olacak diyor bakalımmm ne geelecek ne gelirse gelsin hos gelsinnnnnnnn annesine:KK3:

bidahakii gittigindee söyler büyük ihtimal ne zaman gidiceksınn :)

Gostersin yaaaaa herkes bol bol cikolata ye giderken dedi senin tavsiyen varmi cano
bana doktorum 16. haftada söylicemm dedii o gün gittigimde çikolata yedımm göründüü hemenn oyalamadıı bile .:) vişne suyu ve cıkolata dıyola canımm baska bısey bılmıyorum:)

bana doktorum 16. haftada söylicemm dedii o gün gittigimde çikolata yedımm göründüü hemenn oyalamadıı bile .:) vişne suyu ve cıkolata dıyola canımm baska bısey bılmıyorum:)

Tamam canim cok tesekkur ederimm cok cokk iyi bak kendine ve bebege gorusmek uzere güzel annesi♡

Kizlar esimle iliski oldu adetime daha 7 gun var ve peceteye acik pembe kan geldi neden olabilor acaba korkuyorum:KK43:

Arkadaslar saat gec oldu yarina kadar pek goren olmayacak belki ama goren olursa 10 tane salatu tefriciye okuyarak bana bildirebilir mi? Kardesimin 24 yasindaki arkadasi trafik kazasi gecirdi 6 gundur komada yarin sabah ameliyata girecek.Ismi murat.Sagligina kavusmasi niyetiyle okuyabilirsiniz.
Simdiden okuyacaklardan Allah razi olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaslar saat gec oldu yarina kadar pek goren olmayacak belki ama goren olursa 10 tane salatu tefriciye okuyarak bana bildirebilir mi? Kardesimin 24 yasindaki arkadasi trafik kazasi gecirdi 6 gundur komada yarin sabah ameliyata girecek.Ismi murat.Sagligina kavusmasi niyetiyle okuyabilirsiniz.
Simdiden okuyacaklardan Allah razi olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okudum cnım benim inşallah bir an once sağlığına kavuşur Rabbim kimseye kotu gun gostermesin:KK50:

Arkadaşlar bende durumumu anlatıyım cok erken daha biliyorum ama paylaşmak istedim. Ben vajiliydim bilmeyen arkadaslar için açıklayım.. Kesinlikle ilişkiye giremiyordum . İstemsşz kasılmalar korkular.. Çok şükür ki atlattım forumdaki arkadasların yardımlarıyla.Bebek istediğimiz için korunmuyoruz yendiğimiz tarih 04.05.2014 ve bi sonraki 06.05.2014 . İl asştıgımız günden beri sabahlar kasıklarımda karnımda beimde ince ince agrılar hissediyorum.. Surekli bi akıntı hissi sankı adet olacakmısım gibi ama daha en az 2 hafta var.. Bunlarda hamileligim belirtileri olabilir mi? Ara Ara canım bişeyler çekiyor. Psikolojil oldugunu düşünmüyorum cunki daha ilk denememiz olduğu pozitif beklemiyorum..

X