Erken hamilelik belirtileri hakkında....

oh oh iyi hadii gözünn aydınn :))) dikkat et kendıne de bebişede yorma bu kadr kendni :))

arkadaşlar bu ay ikinci bebeğimizi istediğimiz ilk ay. 27/28 günlük adet döngüm var, bugün 22. günüm ve 3 gündür aynı adet sancısı gibi ağrılar yasıyorum, inanılmaz üşüyorum.. sağ kasığımda da batmalar var. ayrıca ruh halim çok uyuşuk. sizce umut var mı?

benim tüm belirtiler adet ile benzer ama aynı gün içinde bi tabak turşu üstüne çiğköfte üstüne de tahinli çörek canım çekince bi tuhaflık sezdim açıkcası

Yok geçmedi canım doktoru aradım cuma günü kan ver dedi. Evet normal de erken diyor hayırlısı olsun canım ne yapacam bilmiyorum sonuçları başka doktora da göstermeyi düşünüyorum adet olursam

ozaman bukadar sende hırpalama kenıdnı canım...
pekmeze dwam edıomu eşin...
sen bence esının degerlerı yukselesıye kadar klomen fılan kullanma
hormonlarının duzenını bozma ıyıce

ozaman bukadar sende hırpalama kenıdnı canım...
pekmeze dwam edıomu eşin...
sen bence esının degerlerı yukselesıye kadar klomen fılan kullanma
hormonlarının duzenını bozma ıyıce

Yok canım bıraktı zaten benim zorumla iciyordu. Ne yapacağımı inan bilmiyorum canım. Eşim barut gibi konusulmuyor ama boş bırakılacak bir konu da değil. Birimizin cabalamasi gerek

Yok canım bıraktı zaten benim zorumla iciyordu. Ne yapacağımı inan bilmiyorum canım. Eşim barut gibi konusulmuyor ama boş bırakılacak bir konu da değil. Birimizin cabalamasi gerek

sende haklısın canımda..
sen ne kadar yumurtalrını buyutsende sonucta spermde cok onemlı
eşinde uzuluodur oyuzden barut gıbıdır
bence bıaz kendı halıne bırak

sende haklısın canımda..
sen ne kadar yumurtalrını buyutsende sonucta spermde cok onemlı
eşinde uzuluodur oyuzden barut gıbıdır
bence bıaz kendı halıne bırak

sen de doğru söylüyosun canım.. eşimi zaten kendi haline bıraktım hiç bişeyi üstelemiyorum.. konusunu bile getirmiyorum.. omadığını görünce kendi de çabalar herhalde... şimdi birilerine anlatabilsek aileden onu ikna eder de.. daha kötüsünün olmasından da korkuyorum..

bence su zamanlar ıcın kımseyle paylaşmayın canım
sonucta daha yenı ewlısınız
belkı olur daha..
bı kişi duydumu herkes duyar
ozelisinız sızın o

bence su zamanlar ıcın kımseyle paylaşmayın canım
sonucta daha yenı ewlısınız
belkı olur daha..
bı kişi duydumu herkes duyar
ozelisinız sızın o

orası da doğru canım.. hayırlısı olsun bakalım ne olacak.. En çok korktuğum şeyler hep başıma geliyo...

orası da doğru canım.. hayırlısı olsun bakalım ne olacak.. En çok korktuğum şeyler hep başıma geliyo...

oyuzden korkma canım bişeyden
bolbol dua et
şimdiden yıpratma kendını psikolojını bozma
imkansız dıye bışey yok cunku
sadece herseyın bı waktı war

Merhaba arkadaşlar gunaydin. Bat 21 nisan bel agrim göğüs uclarinda acima sürekli uyku halim var hic bey yapmak istemiyor cnm yemek yemek haricinde dun test yptim dayanamadim negatif ve yumurtlama günlerinde ve de öncesinde ilişki oldu sizce bu belirtiler hamilelik mi testte negatif cikti ama yinede umudum var. Buralarda yeniyim yardimci olursaniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…