Erken hamilelik belirtileri hakkında....

benim eşim korunuyordu ben korunmuyordum. bi de göğüs hassasiyeti uyku hali gibi şeyler bende adet döneminde de olduğu için çok ayırt edici olmuyor. farklı olan buydu sadece onun için merak ettim. batım 16 nisan neyse beklicez

arkadaşlar reglim 28 günde olur geçen ay 35 günde geldi bebiş yoktu bu ayda 23 günde oldu canım sıkıldı yaa ne oluyor böylee ve sabah 2 3 damla aktı şimdi tık yok anlamadım normalde olursa devam eder :KK43::KK5:

benim eşim korunuyordu ben korunmuyordum. bi de göğüs hassasiyeti uyku hali gibi şeyler bende adet döneminde de olduğu için çok ayırt edici olmuyor. farklı olan buydu sadece onun için merak ettim. batım 16 nisan neyse beklicez

Canım benimde bat 16 sı, erken test yapmayı düşünüyor musun yoksa bekliyecek misin?

arkadaşlar reglim 28 günde olur geçen ay 35 günde geldi bebiş yoktu bu ayda 23 günde oldu canım sıkıldı yaa ne oluyor böylee ve sabah 2 3 damla aktı şimdi tık yok anlamadım normalde olursa devam eder :KK43::KK5:

hap ile mi korunuyodun canım sen? hapı bıraktığın için olabilir, yada bebeğe odaklandığın için psikolojik olarak etkilenmiş olabilirsin.

hap ile mi korunuyodun canım sen? hapı bıraktığın için olabilir, yada bebeğe odaklandığın için psikolojik olarak etkilenmiş olabilirsin.

canım korunmuyorduk vajinismustum ben kurtuldum şükür ama reglimin bu kadar anormal olması beni çok yoruyor :KK43: teşekkür ederim cevabın için

regli düzensiz olanlar bence yumurtalama dönemini gösteren cubuklardan kullanmaları cok mantıklı olur. yoksa tahmın etmek çok zor.
beklemeyı dusunuyorum. gecen ay 1 gun gecıktı hemen umıtlendım sonra negatıf cıktı. o yuzden bu ay bıkac gun gecmesını beklıcem eger gecerse tabı :KK53:

hamile kalanlardan biri bunu tarif edebilir mi ? mesela benimki böle üşüttüğümüz zaman alttan bıçak saplanması gibi olur ya o tarz bişe ama daha hafifi ve çok kısa sürüyor 1-2 saniye. ve noktasal olarak yerini hissedebiliyorum. genelde sağda oluyor benim. henüz hamile değilim geçen ayda böle olmuştu. ama korunduğumuz zamanlarda hiç böle bişe olmazdı.

bi de bacağımın içi acıyor böle kemikleri sanki biri sıkıyormuş gibi.

biraz daha detaylı tarif bekliyorum kızlar :KK17:

arkadaşm aynısı bende de oluyr bat 22 nisan ama üşüttm mü acaba diyorum ya

sen benım tanıdıgımm sımarıkısınn vayy be nerdenn nereyee:))))

canim benim iyiyim çok şükür 12 haftamiz bugün bitiyor yarin kontrolüm var. 3 haftadir bekledigim gun yarin, minigimi gormek icin sabırsızlaniyorum :) baslarda sıkıntılı günlerden gectik ama simdi Rabbime şükürler olsun iyiyim..senin nasil geciyor peki canım prenses geliyormus sanırım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

Evet canim kizim geliyor insallah :) iyiyim cok sukur bu aralar dolap degistiriyorm artik eski pantolonlarim olmuyor hamile pantolonlari aldm bugun :)
Canim 12 hafta bitiyorsa, erkekler 12-13 haftada gosterebiliyormus erkekse bi ihtimal gorunebilir
Yarinnkendisini gayet hareketli gormeye hazir ol :)
Hemen haber ver bize de :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen zamanında ne için ugrasıyodukk sımdı ne ıcın :)) istiyosun sanırım bebıss ınsallah tez zamanda olur ıstıyodun dıye hatırlıorum:)

canım çok yeni yendim ben ama korunmadık böyle bir iki damla gelip sonra olmayınca şüphelendim ama ne güzel bebiş konuşmak :)) hayırlı olsun sana da canım sağlıkla kucağına al inşallah

canım çok yeni yendim ben ama korunmadık böyle bir iki damla gelip sonra olmayınca şüphelendim ama ne güzel bebiş konuşmak :)) hayırlı olsun sana da canım sağlıkla kucağına al inşallah

inşallah canım allahım ısteyen herkese tattırsın bu duygularıı :))) bekle bakalımm durum ne olacakk biliyosun ne yaparsak yapalım beklemdekden baska caremız yok:)

Canim benim sende benim icin cok.degerlisin canim arladasim ayy insallah kim.anne olmak istiyorsa Allah onu evladina.kavustursun kim.hamileyse kolay bir gebelk gecirsin ve sagsalim.kucagina alir insallah..tatlimmmmmm senin bebistee büyümüş artik yormuyor annesini duzelecek hersey cok daha iyi olacak zamanla yarindaaa bebegini goreceksinn oyy ne guzel bir duygudur ooo oooyyyy ne güzel canim Allah bebegini bagislasin zatennn guzelllll annecikkkkkk bak bakalim yarin bebek kime benziyorrrr haberrr ett cikinca merakla beklicem:))))

kuzuuummm minik kuşum çok iyi Rabbime şükürler olsun :)))))) :KK16: burun kemiği var ense kalınlığı da cok iyi haftaya da cinsiyeti ogrenecezzz :))) bide ikili test sonucumuzu kuzumm :)) dualarin icin Allah razi olsun bitanemm darisi seninde güzel sonuçlar almana :KK16::KK16:

canım belki cinsiyetini bile söyler doktorun haber vermeyii unutmaa :)) güzell haberlerle gel inşallah:KK54:

canim benimm cok cok teşekkür ederim Allah razı olsun dualarin icin..güzel haberler aldım cok şükür burun kemiği var ense kalınlığınada cok iyi dedi düşükmüs ikili test sonucunu da haftaya alacaz kuzum bide dediğin cikti doktor cinsiyeti tahmin etti ama bize söylemedi haftaya cuma günü ogrenecez ama kismet olursa :)))))

Son düzenleme:
Canim benim sende benim icin cok.degerlisin canim arladasim ayy insallah kim.anne olmak istiyorsa Allah onu evladina.kavustursun kim.hamileyse kolay bir gebelk gecirsin ve sagsalim.kucagina alir insallah..tatlimmmmmm senin bebistee büyümüş artik yormuyor annesini duzelecek hersey cok daha iyi olacak zamanla yarindaaa bebegini goreceksinn oyy ne guzel bir duygudur ooo oooyyyy ne güzel canim Allah bebegini bagislasin zatennn guzelllll annecikkkkkk bak bakalim yarin bebek kime benziyorrrr haberrr ett cikinca merakla beklicem:))))
:63::KK31::KK14::KK43:

Evet canim kizim geliyor insallah :) iyiyim cok sukur bu aralar dolap degistiriyorm artik eski pantolonlarim olmuyor hamile pantolonlari aldm bugun :)
Canim 12 hafta bitiyorsa, erkekler 12-13 haftada gosterebiliyormus erkekse bi ihtimal gorunebilir
Yarinnkendisini gayet hareketli gormeye hazir ol :)
Hemen haber ver bize de :)

canim benimm haberler iyi çok şükür ölçümler yapildi hersey cok iyi cikti haftaya da ikili testin sonucunu ogrenecez bide dediğin gibi cinsiyeti tahmin etti doktor ama bize haftaya soylicek :) o zaman dediğin gibi erkek olabilir hayırlısı bakalim :) ayyy çok güzel bir prenses olacak eminim :)) ne tatlıdır senin göbüş yaz da geliyor şirin şirin hamile cicileri giyeriz artik :KK16:

canim benimm cok cok teşekkür ederim Allah razı olsun dualarin icin..güzel haberler aldım cok şükür burun kemiği var ense kalınlığınada cok iyi dedi düşükmüs ikili test sonucunu da haftaya alacaz kuzum bide dediğin cikti doktor cinsiyeti tahmin etti ama bize söylemedi haftaya cuma günü ogrenecez ama kismet olursa :)))))

çatlatırlar insanıı zatenn ama nasıl olsa benım gibi 1 ay beklemedın canm 1 haftacık beklıceksınn ıdaree edıver annesı :))

inşallah canım allahım ısteyen herkese tattırsın bu duygularıı :))) bekle bakalımm durum ne olacakk biliyosun ne yaparsak yapalım beklemdekden baska caremız yok:)

İnşallah hepimiz için hayırlı evlatlar nasip olur

çatlatırlar insanıı zatenn ama nasıl olsa benım gibi 1 ay beklemedın canm 1 haftacık beklıceksınn ıdaree edıver annesı :))

canım şimdi benim kafama takılan şeyler var ? benim bir iki damla kahverengi damla geldi yaa araştırdım yerleşme kanaması olabilirmiş acaba ilişki uygun olur mu bu süreçte bebek yerleşmek üzereyse zarar verir miyiz ? :KK30::KK30:

X