Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzuuummm minik kuşum çok iyi Rabbime şükürler olsun :)))))) :KK16: burun kemiği var ense kalınlığı da cok iyi haftaya da cinsiyeti ogrenecezzz :))) bide ikili test sonucumuzu kuzumm :)) dualarin icin Allah razi olsun bitanemm darisi seninde güzel sonuçlar almana :KK16::KK16:

Ay ay ay hayirli ugurlu olsun bu guzel haberlerrr cokkks sevimdimmmm kiyamam minik burnunaaa onun ensesineeee Allah imsaglikla kucagina aaldirsinnn darisi basima insallah:)

Sen hamilemisin cnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yok canım daha bilmiyorum yani test yaptım ilkinde çizgi çıktı ikincisinde pembeydi değişik testlerle yaptım daha adet günüme var 4 5 gün bekliyorum canım

Amin. Çok hissdyrmmm ama 😊blmyrm kanama korkuttu ama ilk defa başıma gelio

benimde öyle oldu araştırdım reglden bir hafta 10 gün önce yerleşme kanaması olabilirmiş yumurtlamadan 1 hafta sonraymış canım bir de sen araştır :) ne zamandı sat tarihin

benimde öyle oldu araştırdım reglden bir hafta 10 gün önce yerleşme kanaması olabilirmiş yumurtlamadan 1 hafta sonraymış canım bir de sen araştır :) ne zamandı sat tarihin

Bnm de tam 10 gn var adetime pembe pembeydi 6-7 damla geldi vajinadan geldiği belliydi, Ayrıca çok yorgunum 2 gündür, yani ilişkiden 5 gün geçti yumurtlama günümü iyi hesapladm bu ay, hayal kırıklığına uğramak istemiyorum, idrar testimi yaptn, kan testimi, eğer yerleşme ise 3-4 güne kadar benmde gebelik hormonum yükselmesi gerek başka bişey olmaihtimali varmı 2 gndr ilişki olmadı

En son 27 martta oldm 23 nisan gibi olmş olmam lazm cnm

Bnm de tam 10 gn var adetime pembe pembeydi 6-7 damla geldi vajinadan geldiği belliydi, Ayrıca çok yorgunum 2 gündür, yani ilişkiden 5 gün geçti yumurtlama günümü iyi hesapladm bu ay, hayal kırıklığına uğramak istemiyorum, idrar testimi yaptn, kan testimi, eğer yerleşme ise 3-4 güne kadar benmde gebelik hormonum yükselmesi gerek başka bişey olmaihtimali varmı 2 gndr ilişki olmadı

idrar testi yaptım adetime var ya canım biraz adetimi bekleyeceğim :) inşallah olur canım yaa rabbim evlatlar nasip etsin :) beraber bekleyelim hadi :)

En son 27 martta oldm 23 nisan gibi olmş olmam lazm cnm

çok az kalmış hadi inşallah vardır canım benim 19 marttı sat ım :) batımı bilmiyorum canım geçen ay gecikti reglim bu ay rasgele bekliyorum :)

idrar testi yaptım adetime var ya canım biraz adetimi bekleyeceğim :) inşallah olur canım yaa rabbim evlatlar nasip etsin :) beraber bekleyelim hadi :)

Heyecanlıyım baya, sol kasığımda çok ağrı var hala, hayırlısı evet birlikte bekleyelm cnm 😊23 nisan benm senin ?

X