Erken hamilelik belirtileri hakkında....

cnımmm benimm once sunun diyim sen bi can tasıyorsunn o can sen ne yasadıysan aynısını hissediyor ve bebek olumsuz etkielniyorr yapmaa yemektende kesilmişsin kiloda vermişsin yapma bunu bebeğini dusun canını hic sıkma..bak soyle birsey var belki adamın dediklerinde bi sorun yok y a da yanlış yok sen hasssassın artık belki cidden yanlış düşünüyorsun hem oyle birsey yapsa ilgisini devam ettirmez sana lütfen kotu düşünceleri at belki isiylee ilgili belki maddi yönden bi sıkıntısı var belki altından kalkmıyor ve sırf bu yüzden sana yansıtıp seni üzmemek için çareyi tek basına arıyor biraz da farklı dusun hiccc o ssekilde dusunmee hepimiz insanız hepimizin bazen yalnız kalmaya hatta bazen canımızdan cok sevdiğimiz insanlardan uzaklaşmaya ihtiyacımız oluyor sırf onlarıda bizimle beraber üzmeyelim die canım

tutku ve fbcan cıkmıssınız canlarım iyi olmanıza sevindimmmm ozeliiiklee fbcann iyiki dinleniyorsunnn bebeginee ve sana cok iyi gelecek..buarada tutkum randevu vardı gittin dimi sonucu yazmadın annesi umarım iyidir cok dikkat edin kendinize

izin aldım eve geldim canım tansiyonum düşüyo uzanmışım işte.. ben de çok üzüldüm vlla keşke elimden bişey gelse

cok cok gecmişşş olsunnnn canım benimm dinlennn iyiceee ayran iccc..ayağa da aniden kalmma ya da yere de anicen egilmee inşallah bu tansiyon düşmesiii bebeğinin habercsidir

bak bu da olur... sen telefonları açma o eve gelir zaen sen merak edip rahatsızmışsın gibi davrann vicdan azabı çeksinn
Hayir canim ya betahcg 1.20 cikti kimi diyor teati tekrarla napicam bilmiyorum maydonoz suyu falan iciyorum birsey yok
canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm boğacam senii yaaaaaaaaaaaaaaaaaa içme maydanoz suuyuuu ya bebk varsaaaa bence de pazartesi tekrarla ama güzel bi yerde yaptır sonuçları hemen ve kesin çıkan bi yerde
ne olduuuu ???? ben görmedim bişeyyy kime ne oldu

sana ne oldu kiii sen işe mi başladın canım

staja başladım canımmm çok yoruluyorum

şu an zaten olay çıkarttıp yeri göğü kaldırmıyorsam o can için bunu yaparsam kendime daha çok zarar vermiş olurum iyi tarafından bakmaya çalışıyorum Allahın bir bildiği vardır diyorum her şey belki bunlar durulduktan sonra daha iyi olacak diyorum ama içimdeki his beni mahvediyor canım düşündüğünde olayları olaylara bağladığında ortaya çıkan tablo beni mahvediyor tamm hep yaptı böyle şeyleri ama ben bu durumdayken nasıl yapar anlamıyorum maddi bir sıkıntı olsa bu şekilde davranmaz ben işi de biliyorum bir sıkıntı yok heycan peşinde onu biliyorum allah tez zamanda alsın o içinde heycanı vicdanı onu bana geri getirsin Allaha dua ediyorum sadece

cok cok gecmişşş olsunnnn canım benimm dinlennn iyiceee ayran iccc..ayağa da aniden kalmma ya da yere de anicen egilmee inşallah bu tansiyon düşmesiii bebeğinin habercsidir

sağol canım benm inşallah yarını bekliyorum sabırsızlıklaa.. hiç bi adet belirsi yok normalde 10gün önceden başlar bacaklarım ağırmaya.. umarım bebişim gelmiştir çok umutluyum allah aratmasın ağlatmasın bu ay

Uzulme bunlarin hepsi ayni bende konusmuyorum benimkide aradim baska sehire giddiyor gece 2 de gelsi gerci babasi ona yapti yapacagini neymis bana soylememis araba lip surpriz yapacakmis bana bende inanmiyorum ve givenim gercekten sallandi ama takmiyorum yokmus gibi davraniyorum o geldiginde baska odaya gidip ya namaz kiliyorum ya dua ediyorum sanada ediyorum bu arada takma birak naparsa yapsin hatasini anlasin efer anlarsa benimki hala niye uzatiyorsun diyor ama zerre umrumda degil bosver sende ne kadar uzulursen okadar kaybedersin

evet canım bu gün geldiğinde öyle yaparım artık uyumuşum derim sonrada hiç pas vermem gidip odaya uzanırım aklı başına gelir inşallah iyi canım hayırlı olsun iyi yapmışsın biraz meşgale olur

Dovme ya ee olsa cikar be midem falan bulanmiyor

ben yapamıyorum tatlım ya ben şu an sadece kendime hakim olarak takmıyormuş gibi davranıyorum yoksa içimde fırtınalar kopuyor ben onu çok seviyorum ve hazmedemiyorum bunları Allah razı olsun canım dularımız inşallah kabul olur

bunlarınn hepsiii gelip geçek sen içini ferahh tut annem sorun olmıcakk rahat ol sadece..hic bir sey yapma bu gösterdiğin tepki için ayrıcaaaa helal olsun sana inan bnde olsam ben aynı sekilde susarım ..en azından hemm bi bebeğin var hemde sonuçta birseyler var sa da ne olduğunu bilmiyorsun biraz daha sabır annem ama için içini yemesinn gel burda konuşalım ya da birseylerle ugras fakat asla icinee atma..bak bugun esin gelecek eve..ama bugünde sakın konuşma..eminim geçerli bir acıklması olacak.. seni anlıyorum ben onu biliyorum diyorsun ama lütfen aklındaki herseyi sil canımsın olur mu güzell olacakm hersey içini ferahh tut bu hayatta herkes birseylerle sınanıyor sen sadece iyi ol bebeğin iyi olsun

eeee hadii bakalımmm inşallahhh bebeişin geliyordur canımm :)

yarınnnnn kesinn haberr veriorsunnn canım benimmm burda olmasam bilee geçer bi sekilde okurummm..inşallahhh bebeginn seninledirrr..bu agrılarr olmasınnn zateennnn sen de gel guzelll haberler ver bize bnde bu ay umutluyum senden

aynen öyle canım uyuma odana gitme tvyi aç o yokmuş gibi izle uzan arada bi ağlıyomuş gibi yap vicdan azabından kudursun hıhhh.. biz geçen ay çok kötü tartışmıştık evdeki sorunlarımızı gidip annesine nlatmıştı annesi de herkese duyurmuştu kulağıma geldi.. delirdim ona dedim ki seni ömrüm boyunca affetmicem hiç unutmıcam bunu ama nasıl ağlıyordum nefes alamıyodum ağlamaktan çok pişmn olmuştu vicdan azabından öldü 10 defa özür diledi.. yine de affetmedim hiç unutmıcam dedm mezara girene kadar içimde kalacak dedm
Dovme ya ee olsa cikar be midem falan bulanmiyor
benm kuzenimin bulantıları 6.ayda başladı canım olmayabilir bulantı..p.tesi tekrarla
eeee hadii bakalımmm inşallahhh bebeişin geliyordur canımm :)

inşallah tatlım hamişlerin duası kabul olurmuş:))

yarınnnnn kesinn haberr veriorsunnn canım benimmm burda olmasam bilee geçer bi sekilde okurummm..inşallahhh bebeginn seninledirrr..bu agrılarr olmasınnn zateennnn sen de gel guzelll haberler ver bize bnde bu ay umutluyum senden

doktorun yanından bile yazarım canım haber vericem mutlaka :))

kendimi böyle sakinleştiriyorum ya da kandırıyorum bilmiyorum inşallah sonu hayır olur aynen bakalım 1 hafta dedi haftaya çarşambaya kadar sessiz kalacağım çıkmaz inşallah bir pislik gerçekten kafasını toparlaması gerektiği için böyle davranıyordur canım kavvga etsem ki ne o zaamn kime gidiyorsa o daha çok cazip gelir evdeki kavga ediyor burda kalayım kafam rahat der mantıken öyle olur değil mi ? bekliyorum işte sabırla bebiş etkileniyor ister istemez anne eskisi gibi yemek yemiyor gülmüyor konuşmuyor eee o da etkileniyor tabi

kabul olur inşallah canımm :) bende bu gün öyle yapacağım yorgun ve uykusuzum zaten gece hiç uyumadım ağlarsam geri tepebilir hiç sevmez çünkü bağırabilir tam tersine üzülmesi sessizliğimle ders alması lazım ben kolay kolay susmam çünkü suskun görünce eyvah durum kötü der bence

kesiliklee etkileniyor ama kzızıcammmmmmm sanaaaa yapmaa oyleee bebeginnn iyii olacaksaa seninle iyii olacak annesi senn iyiysen o da iyi ye birseylerrr komik birseyler de acc gül gülmeni eksik etmeee annesiii bakkk üzmeee bebeğini..bekle bakalım canım az kalmıss zatennn ha bakarsın yok ondan sonrada oylee devam eder tamam haklısın derim sana ama o gunee kadar kotu hicbirsey düsünmicen ve bebeginee iyi bakıcann soz mu:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…