Erken hamilelik belirtileri hakkında....

valla oyle oluyor canım bnde bugun ikinci günüme girdim 6 sında biticek işte :) yine baaska bahara kaldım

evet var canım..iki üç gündür oluyor..
olmaması mı gerek yoksa :)))

ya benımde warda oyuzden sordum canım..ama benım gecen ay adet gunumden bı gun onceye kadar hep oldu ve sonuc adet oldum..oyuzdn korkuorum bı sorayım dedım...

ya benımde warda oyuzden sordum canım..ama benım gecen ay adet gunumden bı gun onceye kadar hep oldu ve sonuc adet oldum..oyuzdn korkuorum bı sorayım dedım...

hamilelikte olmaz mı ki acaba?hemen soralım hamiş arkadaşlara :))

valla bende akıntı var ama çok değil..korkma yavrumm..ben salladım gitti valla..
sadece hasta olmak üzereyim.üşüyorum devamlı.
ilaç içsem hamileysem olmaz diye düşünüyorum..
tek aklıma takılan bu valla :)

ooo hoş geldin bebitommm :))
ben seni haftaya kadar beklemiyordum :)

hoş bulduk bitanem :) bende beklemiyordum ama geldim işte :) daha dönmedik ama ancak fırsat bulabildim birde bu gün burda olan bir hastaneye gittik kalp atışlarını duydummmm :) çokkk mutluyumm yaaa

hoş bulduk bitanem :) bende beklemiyordum ama geldim işte :) daha dönmedik ama ancak fırsat bulabildim birde bu gün burda olan bir hastaneye gittik kalp atışlarını duydummmm :) çokkk mutluyumm yaaa

oyyy yerim onun atan kalbiniiiii :))))
hep atsın inşallah hepppp :))

bebişim hazır geldin sana soralım sende akıntı olmuş muydu hamile olduğunu öğrenene kadar :) ya da sonrasında da?

oyyy yerim onun atan kalbiniiiii :))))
hep atsın inşallah hepppp :))

bebişim hazır geldin sana soralım sende akıntı olmuş muydu hamile olduğunu öğrenene kadar :) ya da sonrasında da?

inşallah bitanemm hep atsın onu nasıl hızlı atıyor biliyormusun çok hızlıydı :) hayır bebeğim yumuşaklık vardı kuru değildi yani ama öyle akıntı yoktu

bence içme ilaç filan canım...ya ben bugun bılımsel bı yazı okudum..ole ılk haftalarda belırtı cok olmazmış bu akıntı olayı fılan 1 ayı gectıkten sonra fılan oluomuş..sadece goğüs hassasıyetı olur dıo o da yok bende ya

inşallah bitanemm hep atsın onu nasıl hızlı atıyor biliyormusun çok hızlıydı :) hayır bebeğim yumuşaklık vardı kuru değildi yani ama öyle akıntı yoktu

yumuşaklıktan kastın ne canım??

oyyy kıyamam onaa..hızlı atarmış annesinin canıymışşş :))

nasıl yani.?
göğüs hassasiyeti derken? benim göğüslerimin yanları ağrıyor nerdeyse bi hafta olacak..
içmeyeyim canımda..şimdi sıcak yatak olsa girer yatarım valla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…