Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlarr size rüyamı anlatayım :KK66: gördüğüm en ilginç rüyalardan biriydi :) yolda arabayla gidiyormuşuz sağ tarafımda birden parıl parıl bir deniz ve günün ilk saatleri güneş yeni doğuyor gökyüzü ve deniz inanılmaz berrak denizde yıkanan çift çift bir sürü deve ama nasıl yıkanıyorlar ördek gibi batıyorlar çıkıyorlar . sonra hemen yandaki yeşillkte koyun sürüsü var koyunlarda çok güzel koyun sürüsüne bakanda yeni çeri askerleriymiş onlarda kafasını uzatıp bana bakıyorlar ama kötü değiller hepsinin yüzü gülüyor gibi temiz yüzlüler bir ordu var :) bu kadar :KK52:

ruyan guzel gıbı canım..bıraz bılınaltı bıraz yol gosteren bı ruya gıbı..ama kan düşü bozar derler ya.........ama aglamk guzeldır ruyada...ruyalara cokta takılma ben gecen hatrlıosan agzımdan balık cıkan bı ruya gormuştum kız bebek doğurmaya işaret dıodu ama olmadı:KK52::KK52::KK52::KK52:

haklısınnn :))
aman hayırlısı olsun tatlım yaa..
bu ay stressiz geçti ya ben en çok ona seviniyorum :))
her ay bunalmıştım oldu mu olmadı mı diye :)
artık bu ay doktorla yaptık..Gerisi Allah'ın takdiri..

nasıl yani.?
göğüs hassasiyeti derken? benim göğüslerimin yanları ağrıyor nerdeyse bi hafta olacak..
içmeyeyim canımda..şimdi sıcak yatak olsa girer yatarım valla..

göğüslerımde agrı gecen ay 1 hafta once başlamıştı canım bende..ama bu ay suan sadece şişlik war.agrı acı yok.offfffffffffffffffffffff ne oluo bana

yumuşaklıktan kastın ne canım??

oyyy kıyamam onaa..hızlı atarmış annesinin canıymışşş :))

kuzum şöyle söyleyeyim ilşkide ıslanıldığında yumuşaklık oluyr ya sürekli öyle bir yumuşaklık yani kuruluk yok krem sürülmüş gibi sürekli yumuşak işte :)

göğüslerımde agrı gecen ay 1 hafta once başlamıştı canım bende..ama bu ay suan sadece şişlik war.agrı acı yok.offfffffffffffffffffffff ne oluo bana

kuzum hamilleikte renk koyulaşıyor onu gözlemlemeye çalış benm göğüslerim açıktı şimdi kahve rengi oldu

cetrinaaa seni dövecem dövecem dövcemmmm kızz nerdesin sennn birde burdasın sesin çıkmıyorrr :KK22:

hımm belli belli nerdeydin sen bakalım en azından bir girip kızlar giremeyeceğim deseydin merak ettik

kıyamammm canım girdim gecen hatta yazdım burda tutkuyla konuşurken ama siz yoktunuz aksam üstü geçmiştim..sen anlat sen neler yaptın nasıl geçti zamanların..

hayır kuzum değişmedi akıntım yok

işte benımde bugun okudugum yazıda oele yazıodu canım..ilk 2 yada 3 haftada pek bi belirti olmazmış hatta hıc belirti olmazmış..akıntı olayı fılan ılerleyen aylarda artarmış..bızde her seye belırtı dıoruz..goğus agrın warmı pekın canım şişkinlik fılan

X