Erken hamilelik belirtileri hakkında....

adet zamanı kuruluk olur dıolar canım ama benım gecen ay adet gunumden 1 gu once bıle oldu akıntım..suanda war heral adet olcam.hepımız 4 5 6 ocagı heyecanla beklıoduk..herkesın bat bırbırıne yakındı ama teker teker sonbahar yapragı gıbı dokulmeye basladık:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

valla oyle oluyor canım bnde bugun ikinci günüme girdim 6 sında biticek işte :) yine baaska bahara kaldım :KK70:

ya benımde warda oyuzden sordum canım..ama benım gecen ay adet gunumden bı gun onceye kadar hep oldu ve sonuc adet oldum..oyuzdn korkuorum bı sorayım dedım...

hamilelikte olmaz mı ki acaba?hemen soralım hamiş arkadaşlara :))

valla bende akıntı var ama çok değil..korkma yavrumm..ben salladım gitti valla..
sadece hasta olmak üzereyim.üşüyorum devamlı.
ilaç içsem hamileysem olmaz diye düşünüyorum..
tek aklıma takılan bu valla :)

ooo hoş geldin bebitommm :))
ben seni haftaya kadar beklemiyordum :)

hoş bulduk bitanem :) bende beklemiyordum ama geldim işte :) daha dönmedik ama ancak fırsat bulabildim birde bu gün burda olan bir hastaneye gittik kalp atışlarını duydummmm :) çokkk mutluyumm yaaa

:)) aynen öyleee..kısmeetttt..
bu ay içindeki ses ne diyorrr :)
sen benim rüyamada yorum yapmadın hemm :KK43: hıhhh

ruyan guzel gıbı canım..bıraz bılınaltı bıraz yol gosteren bı ruya gıbı..ama kan düşü bozar derler ya.........ama aglamk guzeldır ruyada...ruyalara cokta takılma ben gecen hatrlıosan agzımdan balık cıkan bı ruya gormuştum kız bebek doğurmaya işaret dıodu ama olmadı:KK52::KK52::KK52::KK52:

hoş bulduk bitanem :) bende beklemiyordum ama geldim işte :) daha dönmedik ama ancak fırsat bulabildim birde bu gün burda olan bir hastaneye gittik kalp atışlarını duydummmm :) çokkk mutluyumm yaaa

oyyy yerim onun atan kalbiniiiii :))))
hep atsın inşallah hepppp :))

bebişim hazır geldin sana soralım sende akıntı olmuş muydu hamile olduğunu öğrenene kadar :) ya da sonrasında da?

oyyy yerim onun atan kalbiniiiii :))))
hep atsın inşallah hepppp :))

bebişim hazır geldin sana soralım sende akıntı olmuş muydu hamile olduğunu öğrenene kadar :) ya da sonrasında da?

inşallah bitanemm hep atsın onu nasıl hızlı atıyor biliyormusun çok hızlıydı :) hayır bebeğim yumuşaklık vardı kuru değildi yani ama öyle akıntı yoktu

hamilelikte olmaz mı ki acaba?hemen soralım hamiş arkadaşlara :))

valla bende akıntı var ama çok değil..korkma yavrumm..ben salladım gitti valla..
sadece hasta olmak üzereyim.üşüyorum devamlı.
ilaç içsem hamileysem olmaz diye düşünüyorum..
tek aklıma takılan bu valla :)

bence içme ilaç filan canım...ya ben bugun bılımsel bı yazı okudum..ole ılk haftalarda belırtı cok olmazmış bu akıntı olayı fılan 1 ayı gectıkten sonra fılan oluomuş..sadece goğüs hassasıyetı olur dıo o da yok bende ya

inşallah bitanemm hep atsın onu nasıl hızlı atıyor biliyormusun çok hızlıydı :) hayır bebeğim yumuşaklık vardı kuru değildi yani ama öyle akıntı yoktu

yumuşaklıktan kastın ne canım??

oyyy kıyamam onaa..hızlı atarmış annesinin canıymışşş :))

bence içme ilaç filan canım...ya ben bugun bılımsel bı yazı okudum..ole ılk haftalarda belırtı cok olmazmış bu akıntı olayı fılan 1 ayı gectıkten sonra fılan oluomuş..sadece goğüs hassasıyetı olur dıo o da yok bende ya

nasıl yani.?
göğüs hassasiyeti derken? benim göğüslerimin yanları ağrıyor nerdeyse bi hafta olacak..
içmeyeyim canımda..şimdi sıcak yatak olsa girer yatarım valla..

X