Erken hamilelik belirtileri hakkında....

inş öyledırrr canımmm inşş hayırlısı olsun kendıını yınede fazla dınlememenı tavsıye ederım ama inş bebişin senınledır:KK52:

inşallahh yaaa isteyen herkese nasip etsin rabbimm.. beklemek en zoru zaten.. 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum topiklerden okudugum kadarıyla sonuç alan çok insan var bende denemk istedim bakalım hakkımda hayırlısıı.. stres zaten çok etkliyor buna eminimm ama düşünmeden stres yapmadan da olmuyor insanın elinde deilkiii uzun zmandır beklediğim bişey vardır bir zamanıı:KK14:

valla insan üzülüyor bee :KK43:

üzülmee balımmm mutlaka olucak bı gun merak etmee aç bı oynk şarkıı beynını boşalt bı rahatlaa az enerrjini yükselt kendınıı telkınnn ettt bak ben açtımm sanaa şarkıyııı

Entarisi Dım Dım Yar
Gelir Diye Umdum Yar
Yatsıya Da Bekledim
Gözlerimi Yumdum Yar

Hımı Hımı Hımda Hım Hım Yar
Vıyı Vıyı Vıy Da Vıy Vıy Yar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK35::KK35::KK35::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

üzülmee balımmm mutlaka olucak bı gun merak etmee aç bı oynk şarkıı beynını boşalt bı rahatlaa az enerrjini yükselt kendınıı telkınnn ettt bak ben açtımm sanaa şarkıyııı

Entarisi Dım Dım Yar
Gelir Diye Umdum Yar
Yatsıya Da Bekledim
Gözlerimi Yumdum Yar

Hımı Hımı Hımda Hım Hım Yar
Vıyı Vıyı Vıy Da Vıy Vıy Yar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK35::KK35::KK35::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canımsın yaaaa çok teşekkür ederim ii dileklerin için aynen kafama takmıcam bundan sonra. bu ay çok stres yaptım ama etkiliomuş demek ki. Ne yapayım Eşimde çok istiyor onun da etkisi oluyor bende

canımsın yaaaa çok teşekkür ederim ii dileklerin için aynen kafama takmıcam bundan sonra. bu ay çok stres yaptım ama etkiliomuş demek ki. Ne yapayım Eşimde çok istiyor onun da etkisi oluyor bende

herkesin etkisi oluyo inan ama kendınle başbaşaysan eğer yanı sadece eşinle yaşıpsan kayınvalıde falan yoksa yanında ılgını başka şeylere yönelt mısır patlat tv de fılm bul komık fıkralar bul eşine anlat yanı beynını farklı alanlara yönlendır eşinide kendınıde ben kafama çok taktım ılk ay doktora gıttım bı sıkıntı yok stres yapma hormonlar çok etkılenıyo dedı tamam ınsan duşunuyo ama çok ta dusunmemek gerekk nasılsaa olcakk allhın ıznıylee rabbım hiç bi kulunu sebepsiz yere yakmaz bazen hayır sandığımız bır çok şey şer olabılıyuoo değil miii :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar size bi sorum olcak ben 23 aralıkta korunmasız ilişkiye girdim bugün (2 ocakta) adet olmam gerekiyo kasıklarımda ağrı var ama daha gelen giden yok 10 gibi kısa bi sürede adette gecikme olur mu ben bu ay olurum eğer hamilelik varsa önümüzdeki ay gecikme olur diyodum test yapsam evde çıkarmı kızlar fikri olan yardım etsin

Selam arkadaslar topige yeni katildim 3 yillik evliyim bende birde pco var ilac kullandim yasim da 30 cogunuzdan buyugum adetlerim pcodan dolayi duzensizdi..adetim 1 hafta kadar gecikti...4 gun once idrar testi yaptim negatif..yanliz posetine koydum 7 saat sonra atiyim derken baktim ki ikinci cizgi cok hafif silik..suphelendim ertesi gun kan testi yaptirdim bgh 46.65 cikti.yani pozitif dediler ama cok kucukmus bebegim 1_2hafta fln ..bugun tatil oldugu icin 2.testi yaptiramadi 2 katina kadar bir deger olmaliymisyarini sabirsizlikla bekliyorum ..yaniii umudunuzu aslaaa yitirmeyin..strese girmeyin..:))

Canım Tebrik ederim allah analı babalı kucağına almayı,büyütmeyi nasip etsin.belirtilerin nelerdi yazarmısın?

Kızlar size bi sorum olcak ben 23 aralıkta korunmasız ilişkiye girdim bugün (2 ocakta) adet olmam gerekiyo kasıklarımda ağrı var ama daha gelen giden yok 10 gibi kısa bi sürede adette gecikme olur mu ben bu ay olurum eğer hamilelik varsa önümüzdeki ay gecikme olur diyodum test yapsam evde çıkarmı kızlar fikri olan yardım etsin

canım bence bır test yap yarında oolur ama bekleyecek durumdaysan yarını beklee derımm hakkında hayırlısı:KK54:

üstünden 8 gun geçmiş çünkü geç döllenme falanda olabılır kendını fazla kasmadan yarını bekle derımm

canım bence bır test yap yarında oolur ama bekleyecek durumdaysan yarını beklee derımm hakkında hayırlısı:KK54:

üstünden 8 gun geçmiş çünkü geç döllenme falanda olabılır kendını fazla kasmadan yarını bekle derımm

Cvplarınız için saolun en iyisi yarını bekleyip test yapmak sanırım 2-3 tane alayımda evde bulunsun çok korkuyorum bi yandanda heycanlanıyorum

X