Erken hamilelik belirtileri hakkında....

adet oluyum bi başlıcam.. bugün eltim doğum yapıcak onunla gidecem... Allahım bize de nasip etsin ya.. ben çok stres yaptım çok düşündüm canım umarım hamilesindir tatlım stres de yapmamışsın

hayırlısı canım ınşallah hamıleyımdır..stres yapmıcam dıosun eltınle doğuma gıdıosun ama:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

beklemekdeyim anlamadım bu ay bi kanama oldu adet gibi ama2 gün normal geldi şimdide azaldı normalde ben 8 10 günde adetim biter. 1 ocakda olmam gerekiyodu 30 aralık da oldum anlıyacağın umut içinde oturuyorum böyle bakalım ne olcak:KK34:

tekrar bı kan testı werseydın keşke canım...

hayırlısı canım ınşallah hamıleyımdır..stres yapmıcam dıosun eltınle doğuma gıdıosun ama:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gitmem gerekiyor canım benden başka kimse yok onunla doğuma girmemi iyi hissedeceğini söyledi ilk defa öyle bişey olucak o yüzden heycanlıyım ve mutluyum stres yapmıyorum ki güzel bi olaya şahit olucam... darısı da başımıza inşallah canım benm kendi doğumumuza gittiğimiz haberlerini vercez bigün burdan inşallah :KK16: :KK16:

gitmem gerekiyor canım benden başka kimse yok onunla doğuma girmemi iyi hissedeceğini söyledi ilk defa öyle bişey olucak o yüzden heycanlıyım ve mutluyum stres yapmıyorum ki güzel bi olaya şahit olucam... darısı da başımıza inşallah canım benm kendi doğumumuza gittiğimiz haberlerini vercez bigün burdan inşallah :KK16: :KK16:

kız eksık okumuşum kusura bakm eltın hemsıre ya hastaneye gıdecen sandım meger doğum yapacakmış ne guzelllllllllllllllllllllllllllllllll

geldi canım çok sıkıldı biz çok eğlendik o masada hep yalnız kaldı saat 9dan eve gitmek istedi :KK9: :KK9:

gunaydın canım....ben senı dıger forumda hatrlıorum...bızı bırakıp gıtmıştın gerı gelmışın hoşgeldın........

gunaydın tatlım evet diğer forumdaydım ama yaşımla ilgili falan yorumlar yapmışlardı benımde zaten canım burnumdaydıı sinirlendim işte buraya geldim burda yaşıtım var paylaşacağım derdımı sıkıntımı buraya dadandımm:KK52::KK52::KK52::52işteee:KK52:

adet oluyum bi başlıcam.. bugün eltim doğum yapıcak onunla gidecem... Allahım bize de nasip etsin ya.. ben çok stres yaptım çok düşündüm canım umarım hamilesindir tatlım stres de yapmamışsın

bebişimmm eltine söylee duaa etsin başta sana sonra bizee :KK66:
doğuma girenlerin Allah duasını hemen kabul edermişşş :KK66:)

kızlar ben yemege cıkıorum..bugun bı toplanamdık oğleden sonraherkes toplansın buraya...dedıkodular coğaldı ıkı gun gorusemedık:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet canım 30 günde oluyosan canım yarın adet günün olmalı öyl hesapladım yni :)

anlat canım biraz anlarım o kadar rüya görüyorum ki... hepsini yorumlattım herkes bebeğe yordu ama tık yok :))

rüyamda,
bir bakıyorum regl olmuşum ama sadece bir damla.iç çamaşırımda.sonra gidiyorum eşimin yanına.sarılıyorum ona.ayaktayız.biliyor musun noldu diyorum..noldu diyor endişeli..sonra ağlamaya başlıyorum ama sessizce..gözümden yaşlar akıyor.eşimden anlıyr yüz ifademden. olsun diyor.neden üzülüyorsun. bu ay da bu kısmetmiş diyor. bana sarılıyor.bayağı telkin ediyor. sakinleştiriyor beni.
sonra uyandım :) uyandığımda mutsuz değildim mutluydum ama.
ben genelde ağladığım rüyalarda kötü uyanırım.
bu ne demek sizce :))
hoş kan gördüğüm için rüya bozulmuş oluyor beni bildiğim ama.

ariver'ın yazdığını alıntı yaparak rüyamı yazdım bakın bakalım..ne diyeceksiniz :)

X