Erken hamilelik belirtileri hakkında....

aaa canım benim birde anaannem varr o akıllara zararr :) bana diyorkii göbeğinn çıksın o zaman ben cinsiyetini söyleyeceğimm anaanne senn söyleyene kadarr biz öğrendik diyorum olur mu öyle şeyy yalan söylüyorlar sizden para almak için diyorrr :)

hahhaha :) sizin aile uçmuş yavrummm :)) boşa doktora gidiyorsun sennn :)) çıksın göbüşün merak ediyorum ne diyecek ananen..
sakın söyleme onaa :)))

KIZLAR kasıklarımda çok garip bi ağrı var sizlerin böyle olmuşmuydu kasık ağrım bacağımın üst kısımlarınada vuruyor ve belime hafif hafif..

hahhaha :) sizin aile uçmuş yavrummm :)) boşa doktora gidiyorsun sennn :)) çıksın göbüşün merak ediyorum ne diyecek ananen..
sakın söyleme onaa :)))

kuzumm çoktan söyledikkk :) ama inanmıyorum ben sana söylicemm diyorrr :) göbekte sarımsakla mı soğanlamı ne bakılıyormuş onu yapacak mı biz 3 kardeşiz 3 ümüzüde bilmiş ve diğer teyzelerimin dayılarımın öyle söylüyor hepsii eşimde sinir oluyor :) ben dedimki canım gitmeyelim doktora bak alternatif tıp var onu kullanalımm gözlerini açtıı bakk sakınn ha kendine göbeğine dokundurtma bişey olur saçmalama diye zıpladıı :))) koptum gülmekten şimdi anaannem geleceği zaman sürekli tembihliyor beni sakın bişey yaptırtma diye :)

kuzumm çoktan söyledikkk :) ama inanmıyorum ben sana söylicemm diyorrr :) göbekte sarımsakla mı soğanlamı ne bakılıyormuş onu yapacak mı biz 3 kardeşiz 3 ümüzüde bilmiş ve diğer teyzelerimin dayılarımın öyle söylüyor hepsii eşimde sinir oluyor :) ben dedimki canım gitmeyelim doktora bak alternatif tıp var onu kullanalımm gözlerini açtıı bakk sakınn ha kendine göbeğine dokundurtma bişey olur saçmalama diye zıpladıı :))) koptum gülmekten şimdi anaannem geleceği zaman sürekli tembihliyor beni sakın bişey yaptırtma diye :)

hahahahha :)) alem kadınn :)) ben merak ettim valla.bakalım ne diyecek :))
eşin ananenden daha alemmm :)) ayy süperr yaaa :)) bol kahkaha bol şamata :))
alternatif tıbbı kullanın bencedee :)) boşa para vermeyin :)

KIZLAR kasıklarımda çok garip bi ağrı var sizlerin böyle olmuşmuydu kasık ağrım bacağımın üst kısımlarınada vuruyor ve belime hafif hafif..

canım benim kasık ağrım oldu ve belimde de ağrım olmuştu hafiften..
bekle bakalım zaten şurda bikaç günün kaldı :KK66:

hahahahha :)) alem kadınn :)) ben merak ettim valla.bakalım ne diyecek :))
eşin ananenden daha alemmm :)) ayy süperr yaaa :)) bol kahkaha bol şamata :))
alternatif tıbbı kullanın bencedee :)) boşa para vermeyin :)

eşim tırsıyor şimdi bişey yaparlarda bişey olur diye kırıkçı çıkıkçı hikayesi gibi :) halbuki benim hiç yanaşmayacağımı bilmiyor bende kızdırmak için bir deneyelim falan diyorum köpürüyor iyice :)heee ne gerek varr o kadar para verene kadar kocakarı hurafalerle doğuralım gitsin :) gel canım sanada bir randevu ayarlayayım hiç bir yerde bulamazsın :)

eşim tırsıyor şimdi bişey yaparlarda bişey olur diye kırıkçı çıkıkçı hikayesi gibi :) halbuki benim hiç yanaşmayacağımı bilmiyor bende kızdırmak için bir deneyelim falan diyorum köpürüyor iyice :)heee ne gerek varr o kadar para verene kadar kocakarı hurafalerle doğuralım gitsin :) gel canım sanada bir randevu ayarlayayım hiç bir yerde bulamazsın :)

tamam sen randevu ayarla tarihi söyle geliyorum ben :))))
bakalım bana neler diyecekkk hahahha :)))))

ramel cetrina tutku ariver esra nerdesinizz?
ben geldim siz yoksunuzz :KK43:

kuzumm artıkk formumuz böyleee sesiz sakinn herks kendii halindeee :) tutku kayınvalidesinde çarşıda geziyor :) esra çok yoğundur giremiyordur cetrina rahatsızz :KK43: ariverin misafiri varr ramel az önce burdaydıı ama yazmadıı :)

kuzumm artıkk formumuz böyleee sesiz sakinn herks kendii halindeee :) tutku kayınvalidesinde çarşıda geziyor :) esra çok yoğundur giremiyordur cetrina rahatsızz :KK43: ariverin misafiri varr ramel az önce burdaydıı ama yazmadıı :)

ama yazdımkı sen gormedın canım heral

ohh tutkuya hayat güzelll :)) esrama yazık yaa..kaç haftadır full tempo çalışıyor :KK43:(( hiç hamile falan demiyorlar ayıp valla :KK43:
cetrine evet rahatsızdı en son yazmış yeni okudum.. :KK43:
hala ağrıları varmışşş :KK43: bu kadar uzun sürmesi normal mi ki acaba?üşüttü mü ondan mı ağrılı oldu bu ay ki :KK43:(

ariver sınavları bitirmiş :) bebiş bekleme aşamasında herhâlde :)) oo misafirrrr :)) kolay gelsin ona :)

ramele şimdi yazdım :)

hoşgeldinnn canımm..yok görmedimmm..
alışmışım gözlerim sizi arıyorrr..
nasılsın?minnakın nasılll :))

ıyıyız cok şukur canım
sende yoksun kac gunlerdır
ozledım wala
gecen hafta yapılan tahlıl sonuclarım cıktı canım
hepsı normalmış
bugun 7+0 gunluk olduk bakalım
tutkuda sormuş nasıl 7 hafta oluo ramel dıye
ama zaten en basından berı ben sızden bır hafta gerıdeyım ole deılmı