Erken hamilelik belirtileri hakkında....

oyyy kuzummm zor oluyorrr tabii çalışmak bu aralarr ama inşallah geçecek :) ben evdeyim kafama göre takıldığımdan rahat geçiriyorum ama bende işi özlemiyor değilim :) ama çalışsamda çok mızmızlanırdım eminim :) hadii gelsenii bekliyorummmmm özlettin kendiniii

geldimm ama sen çıktın sanırım canım :KK66:
evet çalışmak hem güzel hem zor..
bazen bende evde kalıp pineklemek istiyorum ama işte maalesef olmuyor :KK43:

hoş işyerimde rahatım çok şükür.. :KK66:)
oğluşum nasıll? boşver çalışmaa..otur mis gibi evdee :)

kızlaaarrr ben geldim güzel haberlerle geldim :)

miniğimin kalbini dinledik pıt pıt pıt 7+0 çıktı 6+5 olması gerekiyordu normal şartlarda :)

haftaya çarşamba yine gideceğim 8. haftayı da sorunsuz bitirirsek %90 gebeliğin devam edecek dedi, 12. haftadan sonra da oran %99'a yükseliyormuş :)

bu 1 hafta da geçerse inşallah sağ sağlim biraz daha rahatlayacağım.artık alttan muayene yok hep karından bakacak muhtemelen

Rabb'ime şükürler olsun o kadar mutluyum ki :)

canımmmmmmmmmmmmm ne güzel bir haberdir bu böyleee :))
Rabbim dualarını, dualarımızı kabul etti..
meleğini sana bağışladıı.. hep dikkatli ol olur mu? kendini çok yorma.. eve gidince hemen yat :KK66: annesi o kalp atışlarını yerim onunn benn.. hep pıt pıt atar inşallahhhhh :))

kocaman olmuş bebişkonnn :)) valla ne güzelll.. Rabbim sana bağışlasın bebeğini inşallahhh..

geldimm ama sen çıktın sanırım canım :KK66:
evet çalışmak hem güzel hem zor..
bazen bende evde kalıp pineklemek istiyorum ama işte maalesef olmuyor :KK43:

hoş işyerimde rahatım çok şükür.. :KK66:)
oğluşum nasıll? boşver çalışmaa..otur mis gibi evdee :)

birazz çıktımm hemen geri girdim canımm :) evett ben zorlanırdım sanırım mıymıltı olup çıkardımm ama zaten eşim çalışmama izin vermedi ben biraz raporla idare ederim oturunca çalışmaya başlarım falan dedim ama kabul etmedi ne yazıkki :) oğluşş iyi iyi selamıı varr teyzoşuu rahatımm çıkmam diyorrr :) kübraaa sennde oğlunn olacak sankiii hadii hayırlısıııı :)

birazz çıktımm hemen geri girdim canımm :) evett ben zorlanırdım sanırım mıymıltı olup çıkardımm ama zaten eşim çalışmama izin vermedi ben biraz raporla idare ederim oturunca çalışmaya başlarım falan dedim ama kabul etmedi ne yazıkki :) oğluşş iyi iyi selamıı varr teyzoşuu rahatımm çıkmam diyorrr :) kübraaa sennde oğlunn olacak sankiii hadii hayırlısıııı :)

ohh buldun oğluşun rahatı tabi çıkmazzz :)) 9 aya kadar çıkmasın zaten :KK66: ondan sonra bekliyoruz kendisiniii :))
senin eş farklı bir şey söylese favorilerim arasına göremezdi zaten canımm :))

var mı değişik durumları hala :))))))

müneccim yavrukuşş :)) hayırlısı olsun..bakalımm..hislerin çıkıyor seninn :))

canımmmmmmmmmmmmm ne güzel bir haberdir bu böyleee :))
Rabbim dualarını, dualarımızı kabul etti..
meleğini sana bağışladıı.. hep dikkatli ol olur mu? kendini çok yorma.. eve gidince hemen yat :KK66: annesi o kalp atışlarını yerim onunn benn.. hep pıt pıt atar inşallahhhhh :))

kocaman olmuş bebişkonnn :)) valla ne güzelll.. Rabbim sana bağışlasın bebeğini inşallahhh..

canım valla doğru düzgün bişi yaptığım yok evde zaten, evde biyer kalk gidelim diyo başka biyer dur oturalım diyo :)))

biraz okudum senin de mide bulantıların başlamış canım benim de yavaş yavaş yokluyor sabahlarım kabustu resmen bugün iyiyim :)

canım sen kaç oldun şimdi kaç hafta kaç gün kontrole ne zaman gidiceksin bir daha?

ohh buldun oğluşun rahatı tabi çıkmazzz :)) 9 aya kadar çıkmasın zaten :KK66: ondan sonra bekliyoruz kendisiniii :))
senin eş farklı bir şey söylese favorilerim arasına göremezdi zaten canımm :))

var mı değişik durumları hala :))))))

müneccim yavrukuşş :)) hayırlısı olsun..bakalımm..hislerin çıkıyor seninn :))

yaa çıkmasınn oğluşumm rahatt dursunn 6 ayımız kaldıı sonra alcazzz onu ordann yanımıza aramıza yatıracağız :)benm eşim hafif maço tatlı sert hayır dedimi hayırdır ama kolay kolayda karışmaz :) işte en son cinsiyeti öğrendiğimizde televizyonun yanına gidip durdu ordan fotoğraf çektirdi onu çıkarttı çerçeveletii başucuna koyduuu :) gören inanamıyorum :))) yaaa evett hissedince çıkıyor canımm :) benm annemin çok kuvvetlidir abovv abovvv yaniii :) ben hamile olduğumu söylememiştim daha sabahına geldi seni rüyamda gördüm sen hamilemisin dedi dondum kaldımm :) senn ne zaman bir sonraki kontrolün canım ikili testi kaçırma bu arada ben yaptırdım bence yapılması gerekiyor gelişiminin yolunda gittiğini öğreniyorsun

ben de kübranınkini erkek olarak hissediyorum :)

özge benimkini ne hissediyosun bana da tahminde bulun :)

canım valla doğru düzgün bişi yaptığım yok evde zaten, evde biyer kalk gidelim diyo başka biyer dur oturalım diyo :)))

biraz okudum senin de mide bulantıların başlamış canım benim de yavaş yavaş yokluyor sabahlarım kabustu resmen bugün iyiyim :)

canım sen kaç oldun şimdi kaç hafta kaç gün kontrole ne zaman gidiceksin bir daha?

olsun bişey yapma biraz daha..
tamamen geçsin kanaman ondan sonra ister hopla ister zıpla ister amuda kalk :))))))

valla bulantılar beni benden alıyorrr :KK43:( isyannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)))))
bende bugün iyiyim.sabah bulantım olmadan kalktım :))
canım valla ben takvimden bakıp söyleyeyim sana, bugün tam 8 haftalık oluyor son adet tarihimi baz alırsam :) ama doğru mu hesap yapıyorum onu bilmiyorum..
doktor bana şubat ayı ortasında gel demişti :) ense boyu ölçülecekmiş :)

ben de kız hissediyorum cnm :) şimdi 12. haftada ben de öğrenebilir miyim dersin cinsiyetini öyleyse 5 haftamız var cinsiyete :)

canım ekran gelişimi çok önemliymiş zaman zaman öne geçer zaman zaman arkadan gelirmiş ben şuan ekranda önde gidiyorum gelişimine bağlı ama muhtemelen öğrenirsin :)

yok cnm tutku özge gelsin diyo deyince direk geldim yazdım buraya okumaya çalışıyorum

hımm tamm canımm evett gelmeyince merak ettim gelişmeleri senden öğrenelimm dedimm :) tamm okursun yavaş yavaş niyetimiz önemlii tamamlayamasakta allahım kabul eder inşallah :)

yaa çıkmasınn oğluşumm rahatt dursunn 6 ayımız kaldıı sonra alcazzz onu ordann yanımıza aramıza yatıracağız :)benm eşim hafif maço tatlı sert hayır dedimi hayırdır ama kolay kolayda karışmaz :) işte en son cinsiyeti öğrendiğimizde televizyonun yanına gidip durdu ordan fotoğraf çektirdi onu çıkarttı çerçeveletii başucuna koyduuu :) gören inanamıyorum :))) yaaa evett hissedince çıkıyor canımm :) benm annemin çok kuvvetlidir abovv abovvv yaniii :) ben hamile olduğumu söylememiştim daha sabahına geldi seni rüyamda gördüm sen hamilemisin dedi dondum kaldımm :) senn ne zaman bir sonraki kontrolün canım ikili testi kaçırma bu arada ben yaptırdım bence yapılması gerekiyor gelişiminin yolunda gittiğini öğreniyorsun

hahahahha :)) işte adamım yaaaa :)) beklediğimmm tepkii..
sende bu koca oldukça sen yaşlanmazsın yavrumm :)))) ilahi adam ya :)))))
annen aşmış olayıı valla :))) anneden sana hafiften geçmişş :)) bakalım şurda 2 ay kaldı öğrenmeye :)) sabırsızlıkla bekliyorum :))
ben şubat ortasında gideceğim bebeğim. o zaman ense boyu ölçülecek.sanırım ikili taramayada o zaman bakılır..
kesinlikle yaptıracağımm :KK66: bileyim bebişimin durumu :KK66:)
valla inşallah iyidir..daha iki-üç hafta var doktora gitmeme

annen aşmış olayıı valla :))) anneden sana hafiften geçmişş :)) bakalım şurda 2 ay kaldı öğrenmeye :)) sabırsızlıkla bekliyorum :))
ben şubat ortasında gideceğim bebeğim. o zaman ense boyu ölçülecek.sanırım ikili taramayada o zaman bakılır..

yaaa tabii canımm hiç beklemediğim anda beklemediğim şeyler yapıyor ben girerken sadece cd görüntüsü isteyeceğiz tamam mı unutturma dedimm adamm meğersem neler düşünmüş kafasındaaa :) vallahii öyleee yaşlanmayız o da bende :) aramızda yaş farkı var ama o bana taş çıkartır yani her konuda :) maşallahhh aşkımm benimm şimdi uzaklarda sağ salim gitsin gelsin :KK43:
benim annenin yüksektir evet bazen korkutur benii bana söyleme derim :) hiç gizli bişey yapamazdık zaten hisseder hemen arardıı öyle kaçamaklarımızda falan :)
bence tam bir ay sonra git 11.haftan dolsun öylee o zaman cinsiyetide belkii öğrenebilirsin :) korkup yaptırmayan var ama gerek yok bence korkunun ecele faydası yok :)

aaa canım benim birde anaannem varr o akıllara zararr :) bana diyorkii göbeğinn çıksın o zaman ben cinsiyetini söyleyeceğimm anaanne senn söyleyene kadarr biz öğrendik diyorum olur mu öyle şeyy yalan söylüyorlar sizden para almak için diyorrr :)

yaaa tabii canımm hiç beklemediğim anda beklemediğim şeyler yapıyor ben girerken sadece cd görüntüsü isteyeceğiz tamam mı unutturma dedimm adamm meğersem neler düşünmüş kafasındaaa :) vallahii öyleee yaşlanmayız o da bende :) aramızda yaş farkı var ama o bana taş çıkartır yani her konuda :) maşallahhh aşkımm benimm şimdi uzaklarda sağ salim gitsin gelsin :KK43:
benim annenin yüksektir evet bazen korkutur benii bana söyleme derim :) hiç gizli bişey yapamazdık zaten hisseder hemen arardıı öyle kaçamaklarımızda falan :)
bence tam bir ay sonra git 11.haftan dolsun öylee o zaman cinsiyetide belkii öğrenebilirsin :) korkup yaptırmayan var ama gerek yok bence korkunun ecele faydası yok :)

fikirler orijinal :)) ne güzel hep böyle kalın inşallahhh.. :KK66:
hayırdır nereye gitti?? gitsin ki hemen gelsin canım benim :KK66: hem arada özlemek de iyidir :KK66:)
annen harika valla :)) sezileri süpermiş :) sizin açınızdan kötü olsa da zaman zaman :) hahah
canım işte doktor şubat ortası ya da 20sinde gel demişti.bende o arada gideceğim ama başka bir doktora.. :KK66: daha iyi bir hastaneye..doğumumu da kısmetse orda yapacağım inşallah.
valla bence senle aynı fikirdeyim..korkmaya gerek yok..Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin..biz ne yapsak boş :KK66:

fikirler orijinal :)) ne güzel hep böyle kalın inşallahhh.. :KK66:
hayırdır nereye gitti?? gitsin ki hemen gelsin canım benim :KK66: hem arada özlemek de iyidir :KK66:)
annen harika valla :)) sezileri süpermiş :) sizin açınızdan kötü olsa da zaman zaman :) hahah
canım işte doktor şubat ortası ya da 20sinde gel demişti.bende o arada gideceğim ama başka bir doktora.. :KK66: daha iyi bir hastaneye..doğumumu da kısmetse orda yapacağım inşallah.
valla bence senle aynı fikirdeyim..korkmaya gerek yok..Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin..biz ne yapsak boş :KK66:

aminn kuzumm hepimizin mutluluğuu daimm olsun bebişlerimizde mutluluğumuza mutluluk katsınn :) yurt dışına çıktı canım normalde geçen hafta gidecekti ama cuma gübü kontrol olduğu için bu hafaya kalmıştı gitti işte sabah :KK43: ama benm içim çok hüzünleniyorrr :KK43: nasıl geçecek bilmiyorum bizde gelelimm dedim istemedii :KK43: evet canımm gençkene hiç göz açtırmıyordu bana :) artıkk bay gelmişti :)

yaaa çok iyi daha iyi bir yer bulmuşsunn :) doğum merkezimi normal hastane mi ? bizde anlaşma yaptık paket aldık şimdi :) yani yapılsın test güzell haberlerii alalım içimizz rahatt etsinn ohhh misss :) aynı zamanda gideceğiz sanırım benmde 24 ünde kontrolüm artık zırt pırt gelmek yok dedi :) biz her hafta gidiyorduk

X