Erken hamilelik belirtileri hakkında....

olsun canım bu tip durumlarda başka doktora da gitmek gerek, tek doktorla kalmamak lazım. kanaman çoğalmıcak inşallah canım. bebeğim doktorumun hastası varmış sorarım konuşursam ben de. canım bi de meryem suresi var onu oku olur mu, içinden hissede hissede, ben ilk öğrendiğimde hemen okumuştum. bak raporlusun da güzelce dinlen bu süreçte de başka doktora bakalım ve sakın yeşillik falan yeme ilk aylarda sakıncalı demişlerdi bana.çiğ yeşillik

canlarımmm ben çıkıyorum..
yarın sabah görüşürüz inşallahhh..
hepinizi çok seviyorum ve tüm dualarım hepinizleee.

esroşumm oğluşumu öp benim içinnn :))
fbcanımmmmmm dualarım en çok senin içinnnnnnnn.. iyi olacak herrşeyyyyy.umudu yitirmee..
ramelimmmm cuma görüşürüz iyi habelerinle inşallah
özgemmm bebişimin kardeşine iyi bakkk :)) öpüyorum sizi :))
ariverımm yoksun ama aklım senle..sınavda başarılarr kuzummmmm :)
büşrammm bu akşam çalışmaya devammm :)) kaç gün kaldı zaten şurdaa :))
cetrinamm bugün denk gelemedik ama seni seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)
tutkummmmm aynı gün hamiş kankimm :)) bulantılar bizden uzak olsun :)) dikkat et kendinee.. aklımdasınnn
eat :)) kankicanımmmmm :)) sırdaşımmm :)) bu ay sürprizini bekliyorum Allah'ın izniyleee :)))
secidommmm iyi olacak herşey canım benimm..iğneni vurul ve çalışmalara hızla devammmmm :)))
adını sayamadığım tüm forumdaşlarımmmmm :)) hepiniz dikkat edinn..hamiş kalmak isteyenler bol bol çalışmalara devamm..stres yokkk..mutlu huzurlu olun ki bebişler gelsinnn :))
anniş adaylarııı bebişlere dikkatt..onlarsız olmazzz :))
iyi akşamlarrrrr :)))

canımmm benmmm öpüyorummmm muck muckk mcukkk senii okk seviyoruzzz teyzoşuuu

bebısım sanada ıyı aksamlar gecenız hayırlı olsun:)

Tamam yemem canim brn sadece maydonoz yememeye dikkat ediyordum onun disinda yesilliklerin zararli oldugunu bilmiyordum cnm.senden haber bekliyorum o zaman canim.busranin doktorunu ogrendim bi de bi hastane daha buldum.orasi da iyi gibi.

Canim zaten c.tesi temizlil yaptm hemem kanama geldi cok suclu hissettim kendimi.yapmayacagim artik hicbisey.isten cikma gibi bi luksum maalesef suan icim maalesef yok
Kuzum opuuyorm seni bebisine bol tesk.ler
Destegin ve tesellilerin icin tsk ederimm.

Gidicem bebegim muhtemelen hatta bi hastane buldum.acilinde kadin dogumcu varsa hemen bu aksam gidebilirim

Sen devlet hastanesine mi gittin yatis verdiler ozel hastaneye mi canim. Burda gece kadin dogumcu olan bi arastirma hastanesi var ama cesaret edemiyorum devlete

Tamam yemem canim brn sadece maydonoz yememeye dikkat ediyordum onun disinda yesilliklerin zararli oldugunu bilmiyordum cnm.senden haber bekliyorum o zaman canim.busranin doktorunu ogrendim bi de bi hastane daha buldum.orasi da iyi gibi.

tamam tatlım dikkat ediyoruz herşeye tamam mı bak güzel olacak, aa iyi bak şimdiden elinde 2 seçenek var bile. herşey güzel olacak bebeğimmmm. canım ben ulaşırsam doktoruma haberdar ederim canım,şimdi çıkmam lazım ama aklım sende. çok dikkat et kendine ve güzel düşün olur mu.her zaman yanındayız unutmaa

canlar ben çıkıyoorummm hepinizi seviyorummm, aklım sizlerde ama özellikle betülde, herşey güzel olacak,öpüorummm çookkkkkkk....

Kızlar merhaba,

merak ettiğim konu şu hamile iken regl görme ihtimali var mı çoğu kişide kesiliyor ama benim kafama takılıyor böyle bir ihtimal var mı ;?

Kızlar merhaba,

merak ettiğim konu şu hamile iken regl görme ihtimali var mı çoğu kişide kesiliyor ama benim kafama takılıyor böyle bir ihtimal var mı ;?

Benim anneannem 7.aya kadar normal düzenli adet görmüş farkedememiş bile hamile olduğunu karnı şişipde ebeye gidince ebe söylemiş dayın dawn sendromlu alakası varmı bilemem ama. Olabiliyor yani

gunaydın anne ve anne adayları bugün perşembe...hadi sabahın bu saatinde yine dua edelim..Allahım sen Hz muhammed(sav) nuru için tüm bebek isteyenlere hayırlı sağlıklıklı sıhhatli vatana devlete sana ve anaya babaya hayırlı, uzun ve hayırlı omurlu evlatlar nasip et...Amin...

günaydınn arkadaşlarr ben mutsuz bir güne uyandım inşallah sizin için güzel ve mutlu bir gün olur

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…